» Nowe kolory CB1000R, CMX500 Rebel i Monkey na rok modelowy 2023

Nowe kolory CB1000R, CMX500 Rebel i Monkey na rok modelowy 2023

  Dodano: 2022-09-27

Wyświetlono: 1 razy

Nowe kolory CB1000R, CMX500 Rebel i Monkey na rok modelowy 2023

Trzy z najbardziej charakterystycznych wizualnie modeli Hondy otrzymują aktualizacje swoich wersji modelowych na rok 2023. Nowa wersja CB1000R Black Edition dołącza do linii Neo Sports Café. CMX500 Rebel, przez ostatnie dwa lata najpopularniejszy w Europie model w kategorii custom, otrzymuje całkowicie nową gamę stylowych kolorów, a edycja „S” dostępna jest w nowym dynamicznym malowaniu. Radosny Monkey otrzymuje aktualizacje kolorów, które nawiązują do klasycznych projektów z lat 60.

foto © Honda

Nowy CB1000R Black Edition w kolorze Mat Jeans Blue Metallic dołącza do istniejącej już wersji Black Edition, zajmującej miejsce na czele rodziny Neo Sports Cafe Hondy. Oba kolory posiadają nowy srebrny akcent na zbiorniku, współgrający ze starannie dobranymi detalami z mechanicznie obrabianego aluminium na ramionach obręczy kół, powierzchniach wahacza, osłonach silnika i zaciskach mocowania kierownicy. Elegancki i agresywny wygląd końcowy uzupełnia dopasowana kolorystycznie osłona siedzenia pasażera. Standardowy CB1000R na rok modelowy 2023 zyska nowy wygląd dzięki nowemu stylowemu malowaniu Bordeaux Red Metallic.

 

CMX500 Rebel, spełniający wymogi prawa jazdy A2, kompaktowy cruiser z rzędowym dwucylindrowym silnikiem o pojemności 500 cm3, od dwóch lat jest najlepiej sprzedającym się w Europie modelem w kategorii custom. Przystępny, łatwy do opanowania i przyjazny w codziennej eksploatacji Rebel posiada atrakcyjną standardową specyfikację, która obejmuje między innymi sprzęgło antyhoppingowe, oświetlenie LED i wskaźnik załączonego biegu.

 

Na rok modelowy 2023, CMX500 Rebel otrzymuje trzy zupełnie nowe, atrakcyjne opcje kolorystyczne: Mat Gunpowder Black Metallic, Pearl Smoky Gray oraz Candy Diesel Red. Wersja CMX500 Rebel 'S’, którą wyposażono seryjnie w szereg praktycznych i atrakcyjnych akcesoriów, w tym osłonę reflektora, całkowicie czarne osłony widelca oraz siedzenie ze szwami w kształcie diamentu, jest teraz dostępna w dodającym dynamiki, nowym kolorze Titanium Metallic.

 

Od czasu zeszłorocznego powrotu do oferty modelowej, Honda Monkey kontynuuje zdobywanie sympatii na drogach całej Europy. Na rok 2023 model ten będzie dostępny w nowym kolorze Pearl Shining Black oraz w zaktualizowanych kolorach Banana Yellow i Pearl Nebula Red. Wszystkie trzy wersje kolorystyczne mają dopasowaną kolorystycznie ramę, widelce, wahacz i tylne zawieszenie, a także tartanową osłonę siedzenia i stylowe osłony zbiornika, które nawiązują do klasycznego stylu Monkey z końca lat 60.

Źródło: Honda, Mototarget
 Pisaliśmy również
» Honda na Rajdzie Latarników
» Podsumowanie konferencji prasowej Hondy na temat działań w branży motocyklowej – Osiągnięcie neutralności węglowej ze szczególnym naciskiem na elektryfikację
 Inne artykuły

» Honda na Rajdzie Latarników 2022-09-15
  2022 HONDA CRF50F 16 września 2022 r. rozpoczyna się Rajd Latarników, w którym Honda objęła rolę głównego sponsora i przygotowała park swoich maszyn do jazd testowych. W bazie rajdu na chętnych będą czekały tegoroczne nowości – NT1100 i ADV350, różne wersje modelu Africa … więcej »

» Volkswagen ogłasza zmiany w zarządzie marki 2022-09-14
  Volkswagen budynek Volkswagen dokonał zmian na kluczowych stanowiskach w zarządzie marki, co pozwoli przyspieszyć transformację firmy w kierunku ery cyfrowej i autonomicznej mobilności. Thomas Ulbrich został członkiem zarządu odpowiedzialnym za nowo utworzony dział New Mobility,… więcej »

Źródło: Mototarget.pl

Reklama