Nowa Honda Legend niebawem w Polsce

Nowa Honda Legend wkracza do wyższego segmentu aut luksusowych jako klasyczny, 4-drzwiowy sedan. Nowy model Hondy oferuje komfortowe wnętrze ze sportowymi akcentami, będącymi odzwierciedleniem dynamicznej stylistyki nadwozia. Przestronność kabiny pasażerskiej potęguje poczucie komfortu i ekskluzywności.
Na rynku samochodów luksusowych odbywa się zacięta rywalizacja. Mniej renomowane koncerny zdominowały światowy sektor aut segmentu wyższego- średniego i luksusowego. W Europie ich dominacja nie jest już tak wyraźna, aczkolwiek stale się zwiększa, – nie tylko ze względu na porównywalnie wysoką jakość wykonania, ale również dzięki wprowadzaniu znaczących innowacji technologicznych.
Nowy model Hondy segmentu premium to kombinacja osiągów, technologii, komfortu, bezpieczeństwa i atletycznego designu. Łącząc najbardziej zaawansowaną technologię z innowacyjnymi systemami wspomagającymi kierowcę.
Większy, cięższy, i droższy, z długą listą wyposażenia opcjonalnego – to typowe cechy nowych modeli samochodów segmentu wyższego -średniego. „Nowa Honda Legend – – zapewnia Yasuhisa Maekawa, prezydent Honda R&D Europe i wiceprezydent Honda Motor Europe – – jest znakomitym przykładem tego, iż doskonałe osiągi, bezpieczeństwo i komfort w połączeniu z przestronnym wnętrzem niekoniecznie muszą oznaczać zwiększenie wagi pojazdu. Udowodniliśmy również, że możliwe jest stworzenie ekskluzywnego auta segmentu premium, wyposażonego we wszystkie możliwe opcje, którego cena jest bardzo atrakcyjna w porównaniu z większością standardowych modeli konkurencji.”
autor: Bstok.pl
Źródło Honda

Reklama