Reklama

Najlepsi artyści sceny rapowej – B.EAST FEST już w czerwcu!

Białystok otrzymał właśnie nowy festiwal. B.EAST Fest to bardzo aktualny przegląd najciekawszych postaci w polskiej rapgrze.

B.EAST Fest to zupełnie nowa inicjatywa. Festiwal odbędzie się między 3 a 4 czerwca na Stadionie Miejskim w Białymstoku. Wśród ogłoszonych w pierwszym rzucie artystów ujrzymy takie postaci jak Avi/Louis Villain, Dziarma, Kaz Bałagane, Kękę, Kukon, Mielzky, Rusina, OIO, Szczyl czy Sokół. Organizatorzy postawili na bardzo ciekawą reprezentację polskiej sceny godząc różne stylistyki i brzmienia. Truskulowi weterani pojawią się u boku gwiazd nowej trapowej fali. To przełomowa formuła, która powinna przypaść do gustu współczesnym fanom rapu. 

W Białymstoku wystąpi przebojowe trio OIO, które swoją premierową trasą koncertową rozniosło w ubiegłym roku wszystkie większe miasta w Polsce. Sokół z kolei będzie miał okazję świętować premierę swojego najnowszego albumu “Nic”. 

Jednym z najciekawszych bookingów wydarzenie jest bez wątpienia Rusina. To młody talenciak, który podpisał niedawno kontrakt z Def Jam Recordings. Wypuszczony niedawno singiel “Na Forach” z gościnnym udziałem Igiego promuje debiutancki album rapera pt. “Energia Wygrywania”. Rusina w niezwykle skuteczny sposób przemyca do polskiego rapu trendy z USA oferując bardzo współczesną wizję trapu. 

Kaz Bałagane przedstawi z pewnością przekrój twórczości z całej swojej kariery w tym kawałki ze świetnego “Cock.oz Mixtape”. Dziarma zaprezentuje kawałki ze swojego głośnego debiutu. Szczyl dostarczy trochę nadmorskiego czilu za sprawą “Polskiej Florydy”. O boombapową energię zadbają Kękę i Mielzky. Kukon przedstawi swoją szaloną mieszankę klasycznego rapu i nieoczywistych bitów. A to wszystko skwitują w swoim stylu Avi i Louis Villain, którzy mają wersy ostre jak brzytwa.

Bilety na wydarzenie są już do kupienia w Going. oraz na Empik Bilety. Jeśli jesteście fanami rapu, nie może was zabraknąć na Stadionie Miejskim w Białymstoku. Będzie grubo, tego możecie być pewni.

Bilety Going. -> B.EAST Fest
Bilety Empik Bilety -> B.EAST Fest

Reklama