Reklama

Reklama

» Mitsubishi Motors rozpoczyna sprzedaż Dendo Drive House


Co to jest DENDO DRIVE HOUSE?

 

DDH to kompleksowy system składający się z bateryjnego pojazdu elektrycznego Mitsubishi (EV) lub pojazdu hybrydowego ładowanego z gniazdka (PHEV), dwukierunkowej ładowarki, paneli słonecznych i domowego akumulatora energii elektrycznej* 2. System jest zaprojektowany tak, aby był po łatwym montażu stawał się integralną częścią domowej instalacji elektrycznej.

 

 

Mitsubishi DDH pozwoli klientowi naładować swój samochód EV/PHEV w domu z wykorzystaniem energii słonecznej i dostarczyć energię elektryczną z samochodu EV/PHEV do zasilania domowej instalacji elektrycznej. Dostarcza klientom realne korzyści, które obejmują oszczędności w kosztach energii elektrycznej i zapewnienie awaryjnego źródła zasilania.

 

Jest on pomyślany jako usługa do kompleksowego zakupu dostępna w salonach MMC, która obejmie sprzedaż, instalację i przeglądy serwisowe*3 składników systemu.

 

Korzyści, jakie niesie DENDO Drive House (DDH)

 

  • Pakiet DDH może przyczynić się do stworzenia społeczności niskoemisyjnej, wykorzystując energię wytwarzaną przez panele słoneczne do zasilania urządzeń gospodarstwa domowego lub do zapewnienia mocy wymaganej do korzystania z pojazdów EV/PHEV.
  • DDH zapewnia awaryjne źródło zasilania, które może wykorzystać energię z akumulatora samochodu w pełni elektrycznego (BEV) lub ładowanej z gniazdka hybrydy (PHEV) lub z akumulatora domowego do zasilania domowych odbiorników energii elektrycznej.
  • DDH będzie oferowany jako kompletny pakiet w salonach dealerskich Mitsubishi, co ułatwi klientowi zakup wszystkich kompatybilnych komponentów systemu.

 

Mitsubishi Motors pracuje nad tym, by elektryfikację pojazdów wykorzystać do uczynienia życia społeczności klientów bardziej komfortowym i wygodnym. Dzięki DDH pojazdy elektryczne wybierane są jako niosący realne korzyści środek transportu, z uwzględnieniem jazdy oraz parkowania, i mogą być bezproblemowo zintegrowane z domem. DDH jest propozycją wnoszącą nową wartość dodaną do postępującej elektryfikacji pojazdów.

 

*1 … Vehicle to Home: system zasilania domów energią elektryczną przechowywaną w akumulatorach samochodów EV/PHEV.

 

*2… Bateria domowa nie jest uwzględniona w tej limitowanej ofercie sprzedaży.

 

*3… W niektórych krajach i regionach instalacja i konserwacja będą wykonywane przez wybrane firmy zewnętrzne.

 

O MITSUBISHI MOTORS


Mitsubishi Motors Corporation to działający w branży motoryzacyjnej producent o zasięgu międzynarodowym, z siedzibą w Tokio, który zbudował konkurencyjną przewagą na rynku pojazdów typu SUV i pick-up oraz elektrycznych i hybryd ładowanych z gniazdka PHEV. Odkąd grupa Mitsubishi wyprodukowała swój pierwszy samochód, ponad sto lat temu, wykazaliśmy się ambitnym i często rewolucyjnym podejściem, rozwijając nowe klasy pojazdów i wprowadzając technologie wyznaczające granice nowoczesności. Strategia marki, tkwiąca w genach Mitsubishi Motors, trafi do gustów ambitnych kierowców, gotowych rzucić wyzwanie konwencjom i zdecydować się na zmiany. Zgodnie z tą filozofią, Mitsubishi Motors wprowadziło w roku 2017 nową strategię marki, wyrażoną w sloganie „Drive your Ambition” – połączenie osobistego zaangażowania i ekspansywnego nastawienia oraz odzwierciedlenie stałego dialogu między marką a jej klientami. Dzisiaj Mitsubishi Motors angażuje się w działania inwestycyjne, w innowacyjne technologie, atrakcyjne projekty i rozwój produktów, dostarczając klientom na całym świecie ekscytujące pojazdy, znane z wyrazistego charakteru.

Źródło: Mototarget.pl