Reklama

Master of business administration – co to za kierunek i czy warto się na niego zdecydować?

Nadchodzi czas, kiedy warto uporządkować zdobytą wiedzę z zakresu zarządzania i kompetencji menadżerskich, jak również dodatkowo rozwinąć obszary, które tego wymagają. Pierwszym krokiem w tym kierunku jest zapisanie się na studia Master of business administration. Co warto o nich wiedzieć? Przeczytaj poniższy artykuł!

Jeśli wiążesz swoją przyszłość zawodową z szeroko pojętym zarządzaniem i posiadasz już tytuł licencjata lub magistra, zdecyduj się na innowacyjny kierunek: Master of business administration. Pomoże Ci nie tylko ugruntować wiedzę i umiejętności, ale także wesprze Cię w osiąganiu nowych celów i wspinaczce po szczeblach kariery. Poznaj go nieco bliżej!

Dla kogo Master of business administration?

Master of business administration to jeden z chętniej wybieranych profili nauczania ostatnimi czasy. Kierowany jest do osób posiadających już tytuł licencjata lub magistra – dotyczy to zarówno absolwentów zarządzania, jak i innych kierunków. Te podyplomowe studia online będą dla Ciebie idealne, jeśli pragniesz ugruntować swoją wiedzę i poszerzyć kompetencje zawodowe.

Zdecyduj się na nie zarówno wówczas, gdy jesteś świeżo po studiach i chcesz wyprzedzić konkurencję, już na starcie inwestując w siebie samego, jak i w sytuacjach, gdy po latach pracy dążysz do zmian lub awansu. To doskonały wybór dla osób ambitnych i wymagających. Jeżeli za kilka lat chciałbyś widzieć się na stanowisku kierowniczym w sektorze biznesu, nie zwlekaj – wybierz Master of business administration.

Master of business administration – co to za kierunek?

Studia podyplomowe Master of business administration pozwolą Ci poszerzyć wiedzę teoretyczną oraz zdobyć umiejętności praktyczne i przydatne kompetencje z zakresu zarządzania i menedżerstwa. Do wyboru masz mnogość rozmaitych specjalizacji, m.in.:

  • Master of Business Administration – Zarządzanie marketingiem w erze cyfrowej;Executive master of Business Administration;
  • Master of Business Administration: zarządzanie w trzecim sektorze;
  • Master of Business Administration: przywództwo i zarządzanie zasobami ludzkimi;
  • Master of Business Administration: zielona transformacja.

I wiele innych. Dzięki temu nie tylko możesz rozwijać się w administracji i zarządzaniu, ale również wybrać preferowaną przez siebie dziedzinę rozwoju. Program studiów podyplomowych otwiera drzwi do zdobycia praktycznych umiejętności analitycznych i pracy zespołowej. Dostarczy Ci wszechstronnej wiedzy w dziedzinie zarządzania, opracowywania strategii rozwoju oraz komunikacji.

Master of business administration – dlaczego warto?

Absolwenci omawianego kierunku zyskują pakiet praktycznych kompetencji, które już w momencie zakończenia nauczania można wykorzystywać w pracy. Są to umiejętności przywódcze i negocjacyjne, a także te z zakresu prowadzenia negocjacji biznesowych. Ogromną zaletą jest prowadzenie zajęć wyłącznie przez czynnych zawodowo pracowników naukowych, zajmujących wysokie szczeble menedżerskie.

Reklama

Reklama