Reklama

Reklama

Auto Fus Group kupuje biznes oraz nieruchomości firmy Auto Breczko w Białymstoku.

6 czerwca 2018 roku firma Auto Fus Group kupiła od Auto Breczko nieruchomości oraz operacje prowadzone w Białymstoku. W ten sposób warszawski dealer wkroczył na nowy obiecujący rynek.

Negocjacje dotyczące transakcji trwały ponad rok i były bardzo skomplikowane. Po ostatecznym akcie notarialnym wprowadzona została nazwa Auto Fus Group Białystok.

– Zdecydowaliśmy się na taki krok ze względu na lokalizację. Białystok, czy szerzej Podlasie, nie są tak daleko od Warszawy, a możemy tu zaprezentować marki z naszego portfolio – Rolls-Royce’a oraz Alpinę. Co również ważne, obiekt Auto Breczko jest stosunkowo nowy i duży. To daje nam możliwość natychmiastowego działania. Wreszcie Auto Breczko także współpracował z BMW, a więc z naszą podstawową marką, z którą współpracujemy najdłużej i generujemy największą sprzedaż – powiedział Piotr Fus, współwłaściciel Auto Fus Group.

– W Białymstoku chcemy wprowadzić nasz model zarządzania. Planujemy zmienić strukturę organizacyjną, inaczej ustalić cele i zadania. Zależy nam jednak, by większość pracowników pozostała z nami. Dla nas ludzie są bardzo ważni – podkreślił Tomasz Fus, współwłaściciel firmy.

Za działalność salonu w Białymstoku odpowiada Dariusz Stankiewicz na stanowisku dyrektora zarządzającego.

Białostocka ekspansja to kolejny krok rozwijający biznes Auto Fus Group. Firma w perspektywie kolejnych dwóch lat ma już zaplanowaną kolejną inwestycję.