Reklama

Kabaret SMILE w Białymstoku

2665d Kabaret SMILE w Białymstoku Kabaret SMILE podbojem zdobywa publiczność wszędzie gdzie się pojawi. Prezentowane w skecze i piosenki, nawiązują do otaczającej nas rzeczywistości pozwalając spojrzeć widzowi na groteskowość zarówno codziennych, wydawałoby się mało śmiesznych sytuacji jak i tych występujących w nietypowych, często dziwnych okolicznościach.

SMILE jest wielokrotnym finalistą przeglądu kabaretowego PAKA. W 2009 roku na prestiżowym festiwalu „Ryjek” zajął 3 miejsce a w roku 2011 został zwycięzcą tego festiwalu. W 2010 na festiwalu „Debeściak” zdobył I miejsce (przyznawane przez publiczność).

Podczas występu tych trzech, przesympatycznych panów z Lublina, widzowie nie tylko zapominają o wszechobecnej polityce, ale również są częstowani błyskotliwymi skeczami a następnie upajają się łatwo wpadającymi w ucho, zabawnymi piosenkami – jednym słowem (ewentualnie dwoma) – kabaretowa uczta.

http://www.bstok.pl/up/news/2665_1.jpg http://www.bstok.pl/up/news/2665_2.jpg http://www.bstok.pl/up/news/2665_3.jpg http://www.bstok.pl/up/news/2665_4.jpg