X Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Zambrowa

Reklama

13 czerwca br. odbył się X Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Zambrowa, który organizowany jest przez Zambrowski Klub Karate Kyokushin. Wydarzenie odbyło się w Szkole Podstawowej nr 5 w Zambrowie.


Turniej przyciągnął rzesze zawodników z różnych klubów karate. Podczas inauguracyjnego rozpoczęcia turnieju odbyła się walka najmłodszych zawodniczego – Marii Kaczyńskiej i Ali Grzymały. Następnie rozdano puchary dla najlepszych zawodniczek i zawodników w kategorii: kata, kumite początkujący i kumite zaawansowani.

Reklama