Wyjątkowy upominek dla mamy? To musi być prezent personalizowany!

Jeżeli szukasz w internecie pomysłów na prezent dla mamy, to bardzo prawdopodobne, że miły czas własnoręcznie rysowanych laurek to już przeszłość. Ale bez obaw. Nie znaczy to jeszcze, że musisz w swoich podarunkach zrezygnować z kreatywności. Wręcz przeciwnie!

Teraz, być może nawet kiedykolwiek wcześniej, masz pole do popisu. Wiele sklepów podsuwa gotowe rozwiązania, wystarczy wejść do pierwszego lepszego supermarketu – tam różnych pomysłów na prezenty dla mam z pewnością nie zabraknie. Tylko czy którykolwiek z nich będzie czymś się wyróżniał?

Czy o którymkolwiek będzie można powiedzieć, że jest oryginalny?
Prawdopodobnie… nie. Tak już bywa w przypadku produktów uniwersalnych, zwłaszcza tych masowo produkowanych. Wobec tego czy – aby móc mówić o naprawdę wyjątkowym podarunku – trzeba pójść np. na kurs garncarstwa i samemu ulepić wazon? Niekoniecznie.

Można – łatwiej, szybciej, wygodniej, a przede wszystkim często z dużo lepszym efektem – sięgnąć po prezenty personalizowane.
W przeciwieństwie do upominków, które trzeba samemu zrobić całkowicie od podstaw, na ich przygotowanie nie potrzeba wcale wiele czasu. Wystarczy chwila. Nie trzeba też daleko szukać pomysłów – zazwyczaj wystarczy tylko wprowadzić niewielkie zmiany w przygotowanym projekcie.
Możliwość umieszczenia samodzielnie wybranego napisu lub zdjęcia zupełnie zmienia to, jak prezentuje się upominek – obdarowana nim mama będzie z pewnością zachwycona, widząc, że został przygotowany specjalnie z myślą o niej!

Skoro wiadomo już dlaczego tak dobrym wyborem są upominki personalizowane, czas przejść do konkretów – do tego, jaki prezent dla mamy wybrać.
Pomysły na personalizowane prezenty dla mamy
Dobre prezenty to takie, do których można się przytulić – chyba nie ma osoby, która nie zgodziłaby się z takim podejściem. A jeśli tak, to na pewno dobrym wyborem okaże się poduszka ze zdjęciami PREZENT DLA MAMY. Można umieścić na niej dowolne zdjęcie – może zdjęcie wnuków? Albo wspólną rodzinną fotografię wykonaną w święta? Nigdzie nie jest powiedziane, że to musi być coś tak osobistego. Jeśli mama przepada np. za jakimś miejscem na świecie, można na poduszce umieścić choćby i krajobraz. Ostatecznie chodzi przecież o to, żeby prezent był jak najlepiej dostosowany do osoby, której chce się go wręczyć!
Do kubka przytulić się będzie nieco trudniej, jeśli jednak chodzi o pozytywne skojarzenia, to i w tym wypadku na pewno ich nie zabraknie. Kubek ze zdjęciem dla mamy SERDUSZKO znakomicie sprawdzi się w roli upominku – na Dzień Matki, na urodziny, na imieniny… a przede wszystkim na niespodziankę zupełnie bez okazji. To właśnie takie zaskakujące podarunki bardzo często cieszą najbardziej! O miłą atmosferę zadba też personalizowana świeca dla mamy MOJA MIŁOŚĆ DO CIEBIE KWITNIE. Czy istnieje mama, która nie wzruszyłaby się na widok takiej dedykacji?!

Powyższe przykłady to tylko początek długiej listy doskonałych pomysłów.
To jednak, jaki prezent dla mamy ostatecznie wybierzesz, zależy wyłącznie od Ciebie. Zastanów się, co Twoja mama lubi najbardziej, a następnie dobierz do tego tematyczny upominek.

Oto 10 innych propozycji, którymi możesz się zainspirować:

 1.   Szklana szkatułka na drobiazgi
   2. Plakat z własnymi zdjęciami oprawiony w ramę
   3. Personalizowana osłonka na doniczkę
   4. Grawerowany portfel z naturalnej skóry
   5. Naprawdę duży kieliszek do wina
   6. Kieszonkowe lusterko z grawerem
   7. Aromatyczna sól do kąpieli
   8. Szalik wykonany z wełny z alpaki
   9. Bambusowa półka na wannę
   10. Czekoladki belgijskie w spersonalizowanym opakowaniu

Możliwości jest wiele, dlatego nie ograniczaj się wyłącznie do tych najbardziej oczywistych. Jeśli chcesz wręczyć bukiet kwiatów – nic w tym złego. Ale niech to będzie coś wyjątkowego. Myślisz o kartce z życzeniami? Jasne – ale od zwykłej dużo lepsza będzie kartka personalizowana, ozdobiona własnymi napisami, które zostaną wkomponowane w ilustrację.
A jeśli poszukujesz jeszcze innych fantastycznych pomysłów na prezent dla mamy, zajrzyj już teraz na Crazyshop.pl – tam na pewno nie zabraknie Ci inspiracji!