Reklama

Trenowali z ”Jagą”

  Dzidosław Żuberek i Wojciech Kobeszko w imieniu naszych piłkarzy zaprosili grupkę chłopaków do udziału w specjalnym feryjnym treningu. Po rozgrzewce i nauce sztuczek technicznych przyszła kolej na mini sparring. Wśród kilkunastu piłkarskich zapaleńców w zielonej koszulce zjawił się 10-letni Błażej.

 Od samego początku jeden z najmniejszych uczestników spotkania pilnie przysłuchiwał się poleceniom zawodowych piłkarzy. ”Chciałem zapisać się na treningi do Jagiellonii, ale troszkę się spóźniłem” mówi bez żalu i rusza strzelać gole. Na co dzień uczy się w klasie sportowej SP nr 47. Na trening przyprowadził go tata, który do dziś z upodobaniem kopie piłkę.

 Łukasz ma już 12 lat. Na spotkanie z piłkarzami przyszedł w koszulce swojej ukochanej ”Jagi”. Trenuje piłkę nożną w SKS w SP nr 50. To także i jego pierwsze spotkanie z podziwianymi piłkarzami. Z całej siły kieruje piłkę w stronę bramki. W końcu podał mu sam Wojciech Kobeszko, a Dzidosław Żuberek chwali udane strzały wszystkich chłopaków. Krótki sparring i godzina mija błyskawicznie. Następne spotkanie już w środę. Tym razem trenować z młodzieżą będą Jacek Markiewicz i Robert Speichler, ale najpierw trzeba wypełnić kupon drukowany w lokalnej ”Wyborczej” i… gola! https://www.bstok.pl/up/news/581_1.jpg https://www.bstok.pl/up/news/581_2.jpg https://www.bstok.pl/up/news/581_3.jpg https://www.bstok.pl/up/news/581_4.jpg https://www.bstok.pl/up/news/581_5.jpg https://www.bstok.pl/up/news/581_6.jpg https://www.bstok.pl/up/news/581_7.jpg https://www.bstok.pl/up/news/581_8.jpg

Reklama