Szybko i sprawnie. Pożyczki online!

Największą zaletą pożyczania pieniędzy przez internet jest niewątpliwie wygoda takiego rozwiązania. Kilka kliknięć i gotówka na koncie nawet po 15 minutach od złożenia internetowego wniosku. Tak uproszczone procedury przypominają bardziej zakupy przez internet niż usługi finansowe. Wyboru długości spłaty oraz kwoty pożyczki online dokonuje się za pomocą prostego formularza na stronie głównej, a wniosek składa się bez konieczności dostarczania tradycyjnych papierowych dokumentów.

Szybka pożyczka przez internet — wygoda to nie wszystko

Bezpieczeństwo

Wygodna forma to spory atut, ale wciąż jednym z najczęściej poruszanych aspektów jest bezpieczeństwo. Powierzenie danych osobowych czy informacji na temat konta bankowego wymaga obdarzenia zaufaniem pożyczkodawcy. Zaufanie to wspomagają rozwiązania mające na celu nie tylko przeprowadzenie sprawnej oceny zdolności kredytowej klienta, ale przede wszystkim dbałość o bezpieczeństwo pożyczkobiorcy. W tym celu każdy wniosek poddawany jest nie tylko ocenie zdolności kredytowej, ale przede wszystkim analizie bezpieczeństwa. Jednym z kroków mającym zapobiegać np. ewentualnym próbom wyłudzenia pożyczki na czyjeś dane osobowe jest system wpłaty weryfikacyjnej. Klient składający wniosek może zostać poproszony o dokonanie takiej transakcji na minimalną kwotę w celu potwierdzenia zgodności wszystkich danych osobowych z dostępami do rachunku bankowego, na który mają wpłynąć pieniądze.

Pamiętaj, aby wszelkie informacje i dane osobowe wprowadzać wyłącznie w miejscach do tego wyznaczonych. Pożyczkodawca nie prosi nigdy o ich przekazanie za pomocą maila lub w wiadomości SMS. Wszystko widnieje we wniosku na stronie internetowej oraz w Panelu Klienta dostępnym po zalogowaniu. 

Pożyczka online krok po kroku

Od złożenia wniosku o szybką pożyczkę przez internet dzielą Cię zaledwie trzy kroki.

  1. Wybór kwoty i okresu spłaty — to Ty decydujesz ile i na jak długo chcesz pożyczyć. W Feniko dostępne są pożyczki od 300 do 3000 zł na okres od 7 dni do nawet 6 miesięcy.
  2. Złożenie wniosku online — po przejściu pierwszego kroku jednym kliknięciem przeniesiesz się do internetowego wniosku. Wypełniasz wymagane pola i akceptujesz zgody — wniosek gotowy do wysłania.
  3. Przelew na konto — złożenie wniosku rozpoczyna procedury weryfikacyjne. Po pozytywnym ich zakończeniu dodatkowe pieniądze mogą znaleźć się na Twoim koncie nawet po 15 minutach.

Domowy budżet potrzebuje poszerzenia? Szybka pożyczka przez internet to prosty i bezpieczny sposób na zwiększenie finansowych możliwości!