Reklama

Ruszył proces rekrutacji na X edycję Studium Event Management na Uniwersytecie Warszawskim

168 godzin zajęć z praktykami, wsparcie przy budowaniu własnej marki i kompendium wiedzy o branży. Na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego w listopadzie br. po raz dziesiąty zainaugurowane zostanie roczne Studium Event Management.

Radę Pedagogiczną tworzą osoby związane z przemysłem spotkań, które od lat funkcjonują w biznesie. W ciekawy sposób dzielą się rzetelną wiedzą i zdradzają tajniki sukcesów najgłośniejszych i najtrudniejszych realizacji eventowych.

Studenci w ciągu roku przechodzą drogę event managera od A do Z. Twórcy Studium postawili na wiadomości z zakresu planowania kariery oraz tworzenia swojej marki w świecie show biznesu. Tłumaczą, jak stworzyć swoją firmę i pomagają odkryć potencjał w branży. Nie brakuje zagadnień związanych z budowaniem budżetu, wycen oraz relacji z klientem. Program przewiduje również zajęcia z organizacji wydarzeń hybrydowych i onlinowych. Ważnym punktem jest bezpieczeństwo uczestników i pracowników wydarzenia w procesie organizacyjnym.

Osoba, która ukończy roczne studium otrzymuje Certyfikat w języku polskim i angielskim. Wyróżniający się uczestnicy zdobędą dodatkowe listy rekomendujące od Stowarzyszenia Branży Eventowej.

Twórcy Studium formę co dwutygodniowych zajęć – online czy stacjonarnie – uzależniają od pandemicznej sytuacji w kraju.

Tymczasem dokumenty można wysyłać na email: zgloszenie@wz.uw.edu.pl

Więcej szczegółów na stronie: http://www.wz.uw.edu.pl/portale/fundacja/dzial/studium-event-management

żródło: Stowarzyszenie Branży Eventowej 

Reklama