Remis Rajkomu Choroszcz w PLP

Po dwutygodniowej przerwie Rajkom Choroszcz powrócił na pierwszoligowy parkiet Podlaskiej Ligi Piłkarskiej. Po dwóch tegorocznych zwycięstwach tym razem Rajkomowcy nie dopisali trzech punktów w ligowej tabeli. Rywale z 4Technology już w pierwszej minucie objęli prowadzenie, a remis dała bramka Przemysława Backiela zdobyta w 23 minucie. Dodatkowym smaczkiem spotkania był fakt, że w ekipie rywali wystąpiło 5 zawodników, którzy mają za sobą występy w Lambadzie Choroszcz. Po remisie Rajkom Choroszcz zajmuje w tabeli 4 miejsce.

W najbliższą sobotę Rajkom zagra z Cooltura Taxi, mecz rozpocznie się o godzinie  16:30 – przeciwnicy zajmują 12 miejsce w ligowej tabeli. Spotkania PLP rozgrywane są na hali VI LO w Białymstoku. Powodzenia!

Skład: Patryk Jackowski – Przemysław Backiel (1 br), Karol Biernacki, Wojciech Biernacki, Piotr Jaworowski, Kamil Kołodko, Marcin Krysztopik, Robert Krysztopik, Daniel Siegień, Krystian Sokół, Maciej Wasilewski, Sebastian Waszczuk