Reklama

Rebelia chce z nami wygrać

8. kolejka Polskiej Futbol Ligi zostanie rozegrana w Białymstoku. Lowlanders podejmą Silesia Rebels Katowice.  Obie drużyny spotykały się do tej pory dwukrotnie i dwukrotnie klub z Katowic musiał uznać wyższość białostoczan.


Klub z Katowic obiecująco rozpoczął rozgrywki, pokonując w derbach Śląska Tychy Falcons, ale w kolejnych meczach musieli uznać wyższość drużyn Warsaw Mets i Kraków Kings. Wygrana pozwoli śląskim Rebeliantom, ze spokojem myśleć o fazie pucharowej, porażka znacznie utrudni walkę o TOP4. Przed meczem z Lowlanders drużynę wzmocniło kilku zawodników. 

– Nie ma w tym momencie miejsca na potknięcia, ponieważ każde z nich może nas bardzo dużo kosztować. Nie będę ukrywał, że jedziemy po zwycięstwo. Mamy świetne wzmocnienia w defensywie, brak poważnych kontuzji, tylko mniejsze urazy. Jedziemy do Białegostoku najmocniejszym składem od czasu meczu z Falcons i możecie być pewni, że zobaczycie Rebels w nowym, lepszym wydaniu. – Robert Szmielak, Silesia Rebels Katowice.

Białostoccy futboliści legitymują się bilansem 2:1. W ostatnim meczu pokonali na wyjeździe wicemistrzów Polski Tychy Falcons 26:6 i jaki sami mówią, celują w finał Mistrzostw Polski. Zwycięstwo w tym meczu przybliży białostoczan do meczu półfinałowego.

–   Naszym celem jest wygrać i umocnić się na 2. miejscu w lidze. Patrzymy tylko na siebie – powiedział prezes Lowlanders Piotr Morko

Mecz 8. kolejki Polskiej Futbol Ligi odbędzie się 28 maja o godzinie 15.00 na bocznym boisku Stadionu Miejskiego. Centrum meczowe dostępne w linku:

Info i zdjęcie: Biuro Prasowe Lowlanders Białystok

Artykuł Rebelia chce z nami wygrać pochodzi z serwisu Podlaski Sport.

Reklama