Próbował okraść dom, którego właścicielem okazał się policjant

 • „Dzień dziecka – na wesoło i sportowo”

  Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku w dniu 31 maja 2019 roku w godzinach 10:00 – 13:00 na terenie Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku (ul. 42 Pułki Piechoty 44), Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku organizuje Obchody Dnia Dziecka. Zachęcamy do udziału w powyższej inicjatywie.

 • Próbował okraść dom, którego właścicielem okazał się policjant

  Takiego obrotu sprawy na pewno nie spodziewał się 38–latek, który działał metodą na tzw. śpiocha. Ku zdziwieniu mężczyzny wpadł on w ręce właściciela domu, którym okazał się policjant Centralnego Biura Śledczego Policji. Podejrzany usłyszał już zarzuty. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.

 • PODSUMOWANIE MAJOWEGO WEEKENDU

  Policjanci ruchu drogowego zakończyli pięciodniową akcję „Bezpieczny Majowy Weekend”. Na drogach powiatu monieckiego doszło do trzech kolizji i dwóch wypadków drogowych, policjanci zatrzymali także jedną osobę, która wsiadła za kierownicę mając 3,4 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

 • ZOSTAŃ POLICJANTEM! TRWA NABÓR, PRZYJĘCIA DO SŁUŻBY JUŻ W MAJU !

  Jeśli chcesz wykonywać ciekawy, wyjątkowy zawód, robić coś pożytecznego, mieć stabilną pracę – wstąp w nasze szeregi! Policjant to trudny zawód, ale także wyjątkowe powołanie i szlachetna przygoda naznaczona poświęceniem i oddaniem drugiemu człowiekowi. Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę – ZOSTAŃ POLICJANTEM w Komendzie Powiatowej Policji w Mońkach!

 • DŁUGI MAJOWY WEEKEND PRZED NAMI – MONIECCY POLICJANCI JUŻ CZUWAJĄ NA BEZPIECZEŃSTWEM

  Przed nami długi majowy weekend. Monieccy mundurowi apelują – wspólnie zadbajmy o nasze bezpieczeństwo.

 • „Bezpieczny przejazd” – wspólne działania monieckiej drogówki z SOK i PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.

  Na terenie miasta oraz powiatu monieckiego policjanci Wydziału Ruchu Drogowego z komendy powiatowej wraz z funkcjonariuszami Służby Ochrony Kolei oraz pracownikami PKP Polskich Linii Kolejowych S.A. przeprowadzili działania pod nazwą „Bezpieczny przejazd”. Kampania ma na celu eliminowanie negatywnych zachowań u pieszych oraz kierujących podczas korzystania ze strzeżonych oraz niestrzeżonych przejazdów kolejowych, a także z tzw. „dzikich przejść”. Organizatorzy mają nadzieję, że tego typu akcje zwiększą bezpieczeństwo w rejonie przejazdów.

 • Źródło: Policja Podlaska