POSZUKUJEMY ŚWIADKÓW ŚMIERTELNEGO POTRĄCENIA PIESZEGO

POSZUKUJEMY ŚWIADKÓW ŚMIERTELNEGO POTRĄCENIA PIESZEGO

Data publikacji 24.09.2021

Bielscy policjanci poszukują świadków śmiertelnego potrącenia pieszego na drodze krajowej 66 między Bielskiem Podlaskim, a miejscowością Szastały. Do tego wypadku doszło wieczorem 23 września 2021 roku. Zapewniamy anonimowość.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim poszukują świadków śmiertelnego potrącenia pieszego, do którego doszło 23 września na drodze krajowej 66, pomiędzy Bielskiem Podlaskim, a miejscowści Szastały. Zgłoszenie o tym wypadku funkcjonariusze otrzymali o 21.47. Wstępne ustalenia wskazują, że mężczyzna najprawdopodobniej został potrącony przez nieznany pojazd. Do wypadku doszło poza obszarem zabudowanym, a pieszy nie posiadał elementów odblaskowych. Sprawca potrącenia odjechał z miejsca zdarzenia. Teraz trwają jego poszukiwania.

Prosimy wszystkie osoby, które posiadają informacje na temat zdarzenia bądź samochodu, który od wczoraj mógł brać udział w wypadku o kontakt telefoniczny z Dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim pod numerem 47 712 52 12 lub dzwoniąc na numer alarmowy 112. Wszystkim osobom zapewniamy anonimowość.

Źródło: Policja Podlaska

Reklama