Poszukiwana listem gończym trafiła na 4 lata do aresztu

Poszukiwana listem gończym trafiła na 4 lata do aresztu

Data publikacji 08.09.2022

Policjanci z zespołu poszukiwań Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku ustalili miejsce przebywania 49-latki poszukiwanej listem gończym. Kobieta od ponad rok ukrywała się przed wymiarem sprawiedliwości, bo miała do obycia karę 4 lat pozbawienia wolności. Teraz odpowie miedzy innymi za przywłaszczenie mienia o znacznej wartości.

Policjanci z zespołu poszukiwań Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku współpracując z kryminalnymi z Łap zatrzymali 49-latkę poszukiwaną listem gończym. Kobieta odpowie m.in. za przywłaszczenie mienia o znacznej wartości, poświadczenie nieprawdy czy wyrządzenie szkody w obrocie gospodarczym. Do tych przestępstw dochodziło przez kilka lat, gdy kobieta była zatrudniona w jednej z firm w powiecie białostockim. Ukrywała sie ponad rok, a wczorajsze zatrzymanie było dla niej nie lada zaskoczeniem. Wpadła w ręce policjantów na jednej z posesji w gminie Dobrzyniewo Duże. 49-latka trafiła do aresztu, gdzie odbędzie karę 4 lat pozbawienia wolności.

Przypominamy, że dane osobowe wraz z wizerunkami osób poszukiwanych można znaleźć na stronie poszukiwani.policja.pl. Jeżeli wiesz, gdzie przebywa osoba ukrywająca się przed wymiarem sprawiedliwości poinformuj najbliższą jednostkę Policji lub zadzwoń na numer alarmowy 112. Wszystkim zapewniamy anonimowość.

Źródło: Podlaska Policja

Reklama