Reklama

Pędził 173 km/h, został ukarany wysokim mandatem

Pędził 173 km/h, został ukarany wysokim mandatem

Data publikacji 05.03.2024

Policjanci z białostockiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej 50-latka, który na krajowej „8” przekroczył dopuszczalną prędkość o ponad 80 kilometrów na godzinę w obszarze niezabudowanym. Mężczyzna został ukarany mandatem, a jego konto zasiliło 15 punktów.

Policjanci z białostockiej drogówki każdego dnia zwracają uwagę na kierowców, którzy nie stosują się do przepisów ruchu drogowego. Sprawdzają między innymi, z jaką prędkością poruszają się kierowcy w obszarze niezabudowanym. W poniedziałek przed 16 na krajowej „8” mundurowi kontrolując prędkość w Katrynce zatrzymali do kontroli drogowej 50-latka jadącego bmw. Mężczyzna jechał z prędkością 173 km/h, tym samym przekraczając dopuszczalną prędkość o 83 km/h na obowiązującej „dziewięćdziesiątce”. Został ukarany mandatem w wysokości 2500 złotych i 15 punktami.


Policjanci apelują o rozwagę i rozsądek na drodze! Nadmierna lub niedostosowana do warunków drogowych prędkość to jedna z najczęstszych przyczyn wypadków, niejednokrotnie tych najtragiczniejszych w skutkach.
Opis filmu: nagranie z videorejestratora – pojazdy poruszają się po drodze


Aby obejrzeć film włącz obsługę JavaScript w swojej przelądarce.