Reklama

Odchodzi kluczowy zawodnik

 28-letni atakujący Bartłomiej Bołądź nie będzie reprezentował barw Ślepska Malow Suwałki w następnym sezonie. Zespół traci jeden ze swych filarów

Bołądź dołączył do drużyny z niemieckiego VFB Friedrichshafen.  W 2019 roku kiedy Slepsk Malow  awansował do PlusLigi,.

– Dziękujemy Bartkowi za trzy lata wspaniałych emocji, wrażeń i wspólnych radości. Wspólnie przeżywaliśmy wzloty i upadki po awansie do najwyższej klasy rozgrywkowej. Nasi kibice pokochali go nie tylko za grę, ale również skromność i pracowitość. To stale rozwijający się zawodnik, który znacznie przyczynił się do wyników osiąganych przez zespół i przez ostatnie sezony pokazał swoją bardzo dużą, sportową jakość. Czołowe lokaty, osiągane w rankingach ligowych, doskonale obrazują pozycję Bartka w krajowej siatkówce. Życzymy mu wszelkiej pomyślności i dalszych sukcesów – mówi Wojciech Winnik, prezes zarządu Ślepska Malow Suwałki.

Bartłomiej Bołądź oficjalnie rozegrał z zespołem Ślepska Malow Suwałki 82 spotkania, w których zdobył aż 1368 punktów. W biało-niebieskich barwach 13 razy sięgał po statuetkę MVP, przyznawaną dla najlepszych zawodników poszczególnych meczów PlusLigi.

Info i zdjęcie: MKS Ślepsk Malow Suwałki

Artykuł Odchodzi kluczowy zawodnik pochodzi z serwisu Podlaski Sport.

Reklama