Najpopularniejsze modele agregatów hydraulicznych JCB. Musisz je poznać!

Marka JCB dostarcza wysokiej klasy agregaty hydrauliczne, które przydają się firmom z różnych sektorów gospodarki. Jednak z ich potencjału często korzystają też osoby prywatne, które do zasilania awaryjnego warsztatów czy domów również wybierają agregaty JCB w kompaktowej wersji. Zapraszamy na przegląd najpopularniejszych urządzeń wartych rozważenia!

Agregaty hydrauliczne JCB

Samodzielne jednostki pracujące są nieocenione w razie awarii prądu czy przerw w jego dostawie. Są takie miejsca, w których nawet krótkie przestoje mogłyby wyrządzić spore krzywdy i straty, dlatego lepiej zawczasu zabezpieczyć się przed takim scenariuszem. Zakup dobrego agregatu składającego się z mocnego silnika , zbiornika oraz pompy hydraulicznej pozwoli Ci uniezależnić się od zewnętrznych źródeł energii i samodzielnie produkować prąd potrzebny do zasilania sprzętów w firmie czy gospodarstwie domowym. Dzieje się tak pod wpływem płynu przenoszącego moc z jednego miejsca do drugiego.

Agregaty hydrauliczny znajduje wiele zastosowań. Te urządzenia są elementami napędzania maszyn lub narzędzi, ale też wspierają przenoszenie ciężkich ładunków. Są powszechnie wykorzystywane w pracach wyburzeniowych. Z uwagi na szerokie spektrum prac, kluczowe jest dopasowanie agregatu o odpowiedniej mocy do charakteru czynności. Z łatwością zrobisz to, decydując się na różnorodne, bogato wyposażone agregaty hydrauliczne JCB.

Modele agregatów hydraulicznych JCB

JCB oferuje wiele różnych agregatów hydraulicznych. Największą popularnością cieszą się maszyny spalinowe wyposażone w wydajne silniki wysokoprężne. Zalicza się do nich Micro – lekki, przenośny agregat z silnikiem Honda, który oferuje dużą moc i łatwą dostępność nawet do trudnych czy ograniczonych miejsc.

Podobne parametry ma agregat Compact, który jest powszechnie wykorzystywany do zasilania lżejszych narzędzi oraz młotów wyburzeniowych. Podobnie, jak poprzednik osiąga maksymalne ciśnienie na poziomie 87 bar.

Jeżeli potrzebujesz czegoś mocniejszego, to JCB przedstawia modele Beaver oraz Trojan o maksymalnym ciśnieniu 138 bar. To sprzęt do najtrudniejszych zadań, który nadaje się do robót wyburzeniowych, związanych z cięciem i wierceniem w twardych nawierzchniach. Zastanawiasz się, co wybrać? Najbardziej uniwersalny i cieszący się największą popularnością jest agregat Beaver dostępny także w wersji diesel.