Reklama

Muzykobranie

  W Famie zagrała Muzykoterapia. Wcześniej formacja urządziła sobie „muzykobranie” penetrując tradycję polskiego i światowego jazzu. Jednak najbardziej przykuwała słuch obdarzona głębokim głosem wokalistka – Iza Kowalewska.

  Muzykoterapia zebrała na koncercie z cyklu „Jazz na BOK-u” całkiem niezłą widownię. Rozmodlone twarze dziewcząt i młodych kobiet były dobitnym świadectwem, że polskiej muzyce brakuje i stylu i wyrazistych gwiazd. No to bierzemy to co mamy i…podziwiamy.

  Podziwiać grupę z pewnością warto. Za odwagę i determinację w łączeniu starego z nowym, elektroniki z muzyką akustyczną. Ale pamiętać trzeba, że z jazzem miało to wszystko niewiele wspólnego. Za to na pewno był naprawdę fajny klimat. Kiedy następny koncert cyklu?

Miejski Portal Informacyjny bstok.pl był patronem medialnym koncertu https://www.bstok.pl/up/news/1135_1.jpg https://www.bstok.pl/up/news/1135_2.jpg https://www.bstok.pl/up/news/1135_3.jpg https://www.bstok.pl/up/news/1135_4.jpg https://www.bstok.pl/up/news/1135_5.jpg https://www.bstok.pl/up/news/1135_6.jpg https://www.bstok.pl/up/news/1135_7.jpg https://www.bstok.pl/up/news/1135_8.jpg

Reklama