Magiczne prezenty ze świata Harrego Pottera

Seria LEGO® Harry Potter jest jedną z propozycji, która idealnie sprawdzi się w roli prezentu dla dzieci w różnym wieku. Niewątpliwie idealnie jest zainteresować się właśnie tą propozycją prezentową. Są to zestawy, które idealnie sprawdzą się w roli upominku dla wszystkich miłośników świata wykreowanego przez J.K. Rowling. Niewątpliwie to właśnie do nich, tj. to miłośników książek, filmów, gier i innych tematycznych dodatków kierowane są zestawy LEGO® Harry Potter.

Kalendarz adwentowy Harry Potter idealnym świątecznym upominkiem

Wszystkie osoby, które nie mogą doczekać się już Świąt Bożego Narodzenia na pewno zainteresuje informacja odnośnie tego, że istnieje możliwość zaopatrzenia się w kalendarz adwentowy z ich ulubionym bohaterem. W związku z tym, iż jest on idealnym prezentem dla dzieci powyżej 7 roku życia, znajdzie liczne grono odbiorców. Oprócz przeżywania radosnych chwil na nadejście 24 grudnia dodatkowo można sprawdzić, co nowego jest w świecie Harry’ego Pottera. Dzięki temu kalendarzowi możliwe jest tworzenie scenek z filmu o tym bohaterze.

Po otwarciu wszystkich okienek dziecko będzie miało 7 figurek ulubionych bohaterów, a dodatkowo popularne akcesoria z filmu. Dodatkowym wariantem jest także zagranie w grę planszową po otwarciu wszystkich okienek oraz tworzenie własnych przygód z bohaterami z wszystkich filmów. Dzięki takiemu rozwiązaniu zabawa z zawartością tego kalendarza adwentowego może trwać przez cały rok. Wariantów tworzenia konkretnych scenek i wkładania bohaterów z różnych części ekranizacji w nietypowe dla nich przygody jest naprawdę sporo.

W przypadku zaopatrzenia się w klocki LEGO® Harry Potter można mieć gwarancję tego, iż są one wykonane zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Można je łączyć również z innymi zestawami ze znanym czarodziejem w roli głównej. Jest to unikatowa możliwość jeszcze większej dawki zabaw. To także możliwość rozwijania kreatywności i umiejętności manualnych. Dzięki tworzeniu własnych kompozycji zabawowych jest możliwość jeszcze większej dawki rozrywki przy korzystaniu z produktów, które znajdują się w tym kalendarzu adwentowym.

Prezent na święta Bożego Narodzenia

Miłośnicy przygód tego czarodzieja i jego przyjaciół z powodzeniem oprócz kalendarza adwentowego mogą także zwrócić uwagę na zestawy LEGO® Harry Potter. W ich gronie znajduje się m.in. Hogwart™: spotkanie z Puszkiem. Zaletą tego zestawu jest możliwość zaopatrzenia się w ten komplet, w którym nie brakuje ulubionych postaci, trójgłowego psa, a także magicznych miejsc. Zaletą tego kompletu jest możliwość jego przebudowy, w związku z czym jest to jeszcze bardziej fenomenalna opcja pod względem rozwijania własnej kreatywności i manualnych działań.

Zaleta skonstruowania Puszka w taki sposób, by każda z jego łap mogła być ustawiana w innych pozycjach, a głowy miały różne miny jest niebanalnym pomysłem na sprawdzenie tego, która z nich najbardziej przypadnie do gustu dziecku w wieku 8+. W tym zestawie nie brakuje pięciu różnych modułów, które mogą być łączone w dowolny sposób.

Ten zestaw LEGO® Harry Potter jest wyjątkowy również z tego powodu, iż zawiera minifigurkę Hermiony Granger w kolorze złotym. Jest to wyjątkowa okazja do zaopatrzenia się właśnie w nią dzięki kupnu zestawu Hogwart™: spotkanie z Puszkiem. Ma on ok. 30 cm wysokości, 7 cm głębokości oraz 19 cm szerokości. Nie ma także żadnych przeszkód w przypadku chęci połączenia go z innymi zestawami LEGO® Harry Potter.

Klocki LEGO® Harry Potter – wyjątkowe prezenty na święta Bożego Narodzenia

Przy przeglądaniu zestawów LEGO®, które będą pobudzały kreatywność, rozwijały manualne zdolności dziecka i były świetną zabawą nie tylko dla najmłodszych, ale także dla pozostałych członków rodziny warto jest wziąć pod uwagę także np. zestaw Chwile z Hogwartu: zajęcia z obrony przed czarną magią. Jest to kolejna magiczna propozycja z uniwersum Harry’ego Pottera skierowana do dzieci powyżej 8 roku życia. W tym zestawie po raz kolejny można zobaczyć figurki uwielbianych postaci. Dodatkową gratką jest dodanie realistycznych elementów popularnej sali lekcyjnej ze szkoły magii.

Dzięki temu zestawowi dziecko ma możliwość powiększenia swojej kolekcji LEGO® Harry Potter o figurki Hermiony, Moody’ego oraz Neville’a. To wyjątkowa sposobność by zaopatrzyć się także w miniatury tych mniej popularnych, ale również bardzo ważnych na przestrzeni całej serii postaci. To wspaniała okazja do odgrywania różnych scenek z sal lekcyjnych Hogwartu. Dzięki kupnu innych zestawów z odwzorowaniem sal lekcyjnych można dowolnie zmieniać wydarzenia, które mogłyby się w nich rozegrać. 

Ten zestaw również fenomenalnie rozwija wyobraźnię dziecka oraz kształtuje jego rozwój manualny. Moody jednocześnie zamienia się w Barty’ego, tak, jak to miało miejsce również w filmie. Zestaw ma ok. 4 cm głębokości, 12 cm wysokości i 9 cm szerokości. Nie ma problemu z jego przechowywaniem i dodatkowo jest świetny dla dzieci w wieku powyżej 8 lat.

Magiczne prezenty ze świata Harrego Pottera są fenomenalnym rozwiązaniem prezentu na różne okazje. Nie brakuje w nich możliwości tworzenia różnych scen, co bardzo pobudza kreatywność. Dodatkowo dzięki wspólnej zabawie miłośników tego czarodzieja i jego przyjaciół można zacieśniać nie tylko koleżeńskie, ale także rodzinne więzi.