Reklama

III LIGA: JAGIELLONIA II BIAŁYSTOK – POGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 1:2

Podsumowanie meczu 9. kolejki III ligi Jagiellonia II Białystok – Pogoń Grodzisk Mazowiecki (1:2), w którym gola dla Żółto-Czerwonych strzelił Bartosz Bida. Po spotkaniu przy Elewatorskiej poprosiliśmy o komentarz trenera rezerw, Adriana Siemieńca.

– Moim zdaniem wynik nie oddaje tego, co działo się na boisku. Uważam, że byliśmy lepsi i dziś nawet z remisu nie bylibyśmy zadowoleni. Oczywiście zdawaliśmy sobie sprawę, że Pogoń ma doświadczonych zawodników, ale dzisiaj to my byliśmy stroną przeważającą, jednak zabrakło skuteczności, a później także ostatniego podania. Pogoń wykorzystała swoje momenty w pierwszej i drugiej połowie. Przed przerwą miała dwie, albo trzy minuty, które zamieniła na bramkę. W drugiej zaś zaraz po wyrównaniu strzeliła zwycięskiego gola. Nie do zaakceptowania dla mnie jest taka postawa u siebie, bo nie może być tak, że na cztery rozegrane mecze przegrywamy trzy. Chcieliśmy zbudować twierdzę, a tymczasem rozdajemy punkty i trzeba się głęboko nad tym problemem pochylić i zastanowić, z czego to wynika – podsumował szkoleniowiec rezerw Jagi.

W następnej kolejce Jagiellonia II zagra na wyjeździe z Pelikanem Łowicz w niedzielę, 2 października, o godzinie 12:00.

9. kolejka III ligi, grupy I

Jagiellonia II Białystok – Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1:2 (0:1)
Bramki: Bida 59′ – Jaroń 39′, Sarmiento 66′

Jagiellonia II: Jasionek – Matsui, Ozga, Czerech (80′ Pankiewicz), Łaski (46′ Wrzesiński), Bernatowicz (76′ Orpik), Wiktoruk, Bida, Twarowski(70′ Zyśk), Trubeha (80′ Bayer), Bortniczuk

Artykuł III LIGA: JAGIELLONIA II BIAŁYSTOK – POGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 1:2 pochodzi z serwisu Podlaski Sport.

Reklama