Reklama

eToto kod bonusowy na rok 2019

Bukmacher eToto, mimo długiego stażu na rynku, wciąż należy do grona najmniejszych bukmacherów. Nie oznacza to jednak wcale, że jest słaby. Wprost przeciwnie. Obecnie eToto zaczyna zdobywać, rzeszę wiernych klientów, gdyż po zmianach strony i powiększeniu oferty, okazało się, że w niczym nie ustępuje innych bukmacherom. Na 2019 rok przewidywana jest duża ekspansja eToto. Dlaczego i co mu w tym pomoże? Przekonajmy się. Sprawdźmy również jaki jest eToto kod bonusowy 2019.

Oferta bukmachera eToto

Oferta eToto jest obecnie naprawę bogata. Bez problemu znajdziemy tu wszystkie popularne dyscypliny, a także i te niszowe, które są dużo mniej znane w naszym kraju. Bez problemu obstawimy także dyscypliny e-sportowe, z czego szczególnie powinni ucieszyć się młodzi klienci. Na wyróżnienie zasługują także kursy, które u bukmachera eToto są bardzo wysokie i wyróżniają się pozytywnie na tle wszystkich innych bukmacherów. Oferta live u tego bukmachera również jest bardzo atrakcyjna. W skali miesiąca otrzymujemy ponad 20 tysięcy różnych zakładów do obstawienia. Sam system obstawiania jest bardzo prosty i czytelny. Nikt nie powinien mieć większego problemu.

eToto kod bonusowy 2019

eToto oferuje swoim użytkownikom mnóstwo różnego rodzaju bonusów. Pierwszy z nich to znana wśród bukmacherów oferta powitalna. eToto kod bonusowy 2019 pozwala na uzyskanie niesamowitego bonusu. W przeciwieństwie do większości polskich bukmacherów, eToto oferuje nam bonus od dwóch pierwszych wpłat. Po dokonaniu rejestracji i wpłacie 50 złotych, otrzymamy dodatkowe 200% do wykorzystania na zakłady. Oznacza to, że po wpłacie 50 złotych będziemy mieli do dyspozycji aż 150 złotych na grę. Jeszcze ciekawszy jest bonus od drugiej wpłaty. Co prawda nie jest to już 200%, tylko 100%, ale za to możemy otrzymać aż do 900 złotych bonusu. Sumując obie promocje powitalne, oznacza że po wpłaceniu łącznie 950 złotych na konto bukmachera, otrzymamy aż 1000 złotych bonusu na grę. Można śmiało powiedzieć, że jest to jedna z najlepszych promocji wśród bukmacherów dostępnych na terenie Polski.

Stali klienci bukmachera także nie mają powodów do narzekań. W ofercie bukmachera znajdziemy mnóstwo różnego rodzaju promocji tak jak np. kalendarz wydarzeń, w którym każdego dnia uzyskujemy dostęp do innego bonusu, jak np. do freebetów, dodatkowych mnożników do postawionego kuponu lub zwrotów gotówki, gdy obstawiony przez nas zakład okaże się przegrany.

Dodatkowo u bukmachera eToto możemy znaleźć promocję takie jak Nocne Granie, która jest przeznaczona głównie dla pechowców. Zasady promocji są bardzo proste. Po obstawieniu zakładu na jeden z amerykańskich sportów (NFL, NHL, MLS, MLB i NBA), jeśli okaże się on wygrany to dostajemy nasze pieniądze, natomiast jeśli przegramy to otrzymamy freebet, który możemy wykorzystać na kolejne zakłady u bukmachera. Podobnie wyglądają promocje nazwane „Typuj Polską Ligę”, „Git Typ” oraz „Mniej – Więcej”. Każda z tych promocji oferuje nam raz w tygodniu freebet o wartości 50 zł, jeśli tylko nasz kupon spełniający zasady promocji, okaże się przegrany.

Dodatkowo, eToto oferuje swoim klientom program partnerski VIP. Dostanie się do niego nie jest proste, ale korzyści płynące z dołączenia są naprawdę znakomite. Konto VIP pozwala na dostęp dostęp do priorytetowych wypłat pieniędzy, specjalnego osobistego asystenta, a także do bonusu powitalnego za osiągnięcie statusu VIP

Wszystko to i jeszcze więcej otrzymamy rejestrując się i wpisując eToto kod bonusowy 2019. Z pewnością nikt nie będzie żałował rejestracji i zabawy, która otrzymamy, obstawiając kupony za pomocą bukmachera eToto.

Warto zwrócić uwagę na tego bukmachera. Obsługa klienta w eToto stoi na bardzo wysokim poziomie. Kontakt z nimi jest bezproblemowy, a konsultanci są kompetentni, więc nie ma problemów z uzyskaniem odpowiedzi. Również i gracze wypowiadają się o eToto w samych superlatywach. Chwalą przede wszystkim bardzo dobrą ofertę, wysokie kursy, a także bezproblemową obsługę strony. Proces stawiania zakładów jest niezwykle prosty i przyjemny. Warto spróbować swoich sił.