Reklama

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

DZIEŃ BABCI I DZIADKA Z PODLASKIMI POLICJANTAMI

Data publikacji 20.01.2023

Z uwagi na zbliżający się Dzień Babci oraz Dzień Dziadka podlascy policjanci i pracownicy odwiedzili seniorów w Domu Pomocy Społecznej w Białymstoku przy Świerkowej. W spotkaniu wzięły udział także dzieci ze Szkoły Podstawowej Nr 4 w Białymstoku. W trakcie wizyty funkcjonariusze przekazali dzieciom dyplomy Małego Policjanta za aktywny udział w zajęciach profilaktyczno–edukacyjnych.

Z uwagi na zbliżający się Dzień Babci oraz Dzień Dziadka podlascy policjanci i pracownicy odwiedzili seniorów w Domu Pomocy Społecznej w Białymstoku przy Świerkowej. Policjanci z Wydziału Prewencji KWP w Białymstoku oraz Pełnomocnik Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku ds. Ochrony Praw Człowieka omówili metody działania oszustów: na wnuczka, na policjanta oraz sposoby ich uniknięcia, prawa osób starszych, zasady równego traktowania czy przeciwdziałanie dyskryminacji ze względu na wieku.


W spotkaniu wzięło udział także kilkadziesiąt dzieci ze Szkoły Podstawowej Nr 4 w Białymstoku. Uczniowie przygotowali seniorom życzenia z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka. W trakcie wizyty funkcjonariusze przekazali dzieciom dyplomy Małego Policjanta za aktywny udział w zajęciach profilaktyczno–edukacyjnych.


KMP w Suwałkach


KPP w Augustowie


KPP w Bielsku Podlaskim


KPP w Hajnówce


KPP w Kolnie


KPP w Mońkach


KPP w Sejnach


KPP w Wysokiem Mazowieckiem

Źródło: Policja Podlaska

Reklama