Reklama

Dynamiczne zmiany w branży logistycznej – usprawnianie procesów – Konferencja Techniczna w Białymstoku

Już  14 marca w Białymstoku (Hotel Dworek Triumf) odbędzie się Konferencja Techniczna „Optymalizacja procesów intralogistycznych i magazynowych”. W trakcie tego wydarzenia eksperci z branży logistycznej podzielą się z uczestnikami wiedzą na temat sprawdzonych rozwiązań usprawniających procesy magazynowe, które pozwalają zaoszczędzić czas oraz pieniądze!

W dobie rosnących wciąż kosztów utrzymania konkurencja na rynku staje się coraz trudniejsza. By zaoferować najlepszą jakość w najlepszej cenie trzeba poszukiwać rozwiązań w każdej części łańcucha produkcji, a z pomocą przychodzi jednodniowa konferencja w wykładowo-konsultacyjnej formule, organizowana przez Axon Media.

Konferencja skupi się na szerokim spektrum tematów, obejmujących systemy transportowe wewnątrz magazynów, urządzenia do transportu wewnętrznego, roboty magazynowe, systemy automatycznego magazynowania i kompletowania zamówień, systemy RFID i identyfikacji bezprzewodowej, oprogramowanie dla intralogistyki, projektowanie i doradztwo w zakresie intralogistyki, jak również maszyny i urządzenia do etykietowania oraz zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy (BHP) w magazynach i halach. Konferencja zapewnia możliwość znalezienia rozwiązań technologicznych dopasowanych do indywidualnych potrzeb każdego uczestnika.

Wybrane tematy prelekcji:

  • Automatyczne regały magazynowe – zwiększenie produktywności i optymalne wykorzystanie powierzchni magazynowej
  • Optymalizacja na miarę naszych czasów – rozwiązania magazynowe (case study)
  • Inteligentne rozwiązania mobilne w intralogistyce
  • Automatyzacja logistyki wewnętrznej – jak robić i liczyć
  • Napęd elektryczny dla twojej logistyki wewnętrznej   – wydajność, ergonomia, bezpieczeństwo
  • Optymalizacja transportu wewnętrznego
  • Projektowanie magazynu to nie tylko dobór systemów składowania
  • Optymalizacja procesów kompletacji

Więcej informacji oraz rejestracja:
www.axonmedia.pl/konferencje/rejestracja/intralogistyka-magazynowanie-2024-bialystok

Udział jest bezpłatny dla zarejestrowanych online uczestników.

Patroni Honorowi wydarzenia: Prezydent Miasta Białegostoku, Business Centre Club, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Urząd Dozoru Technicznego, KIGEiT, Śląski Klaster Lotniczy, Związek Polskich Przetwórców Mleka, Krajowa Unia Producentów Soków, Klaster Metalowy, Izba Przemysłowo-Handlowa w Białymstoku, Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna, Polska Izba Spedycji i Logistyki, Wyższa Szkoła Logistyki, Klaster Logistyczno-Transportowy Połnoc-Południe

Patronat medialny: Bstok.pl

Reklama