DOSKONALĄ UMIEJĘTNOŚCI, ABY PROFESJONALNIE DZIAŁAĆ

 • Weź udział w konkursieWeź udział w konkursie

  Konkurs „Zostań Dzielnicowym Frankiem” organizowany jest w okresie od 6 czerwca do 15 września br. przez Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku, przy współpracy instytucji działających na rzecz bezpieczeństwa dzieci i młodzieży.

 • AUTOKARY DO KONTROLIAUTOKARY DO KONTROLI

  W związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi policjanci podejmują działania związane z zapewnieniem bezpieczeństwa dzieci wypoczywających w czasie ferii. Dużą uwagę mundurowi zwracają na kontrolę autokarów i kierowców, wiozących dzieci na zimowy wypoczynek.

 • Posiadacz psa powinien wiedzieć!Posiadacz psa powinien wiedzieć!

  Pies od zawsze jest przyjacielem człowieka. To właśnie człowiek kształtuje jego charakter, zachowanie oraz postawę do ludzi. Za zachowanie psa odpowiedzialny jest jego właściciel.

 • Seniorzy coraz bardziej ostrożniSeniorzy coraz bardziej ostrożni

  Łomżyńscy policjanci odebrali wczoraj trzy sygnały o tym, że oszuści próbowali wyłudzić pieniądze od trzech starszych mieszkanek miasta. Na szczęście dzięki wielu policyjnym apelom i komunikatom medialnym skierowanym do seniorów oraz ich czujności – i tym razem nie doszło do przekazania pieniędzy przestępcom.

 • APLIKACJA „MOJA KOMENDA” – KONTAKT Z POLICJĄ I DZIELNICOWYMI NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKIAPLIKACJA „MOJA KOMENDA” – KONTAKT Z POLICJĄ I DZIELNICOWYMI NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI

  Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji uruchomiło nową wersję aplikacji mobilnej „Moja Komenda”, dzięki której odnajdziemy dzielnicowego, który opiekuje się naszym rejonem zamieszkania.

 • Źródło: Policja Podlaska