Reklama

Spice Gears Academy rusza z robotyką LEGO dla dzieci w naszym regionie

Mistrzowie Świata i pierwsza zawodowa drużyna robotyczna organizacji FIRST w Polsce otwiera swoje akademie dla dzieci od 5. do 14. roku życia, również w województwie podlaskim.

Spice Gears to polska drużyna FIRST Robotics Competition stworzona w 2015 roku w Kraśniku. To młodzi ludzie, interesujący się  mechaniką, elektroniką, informatyką, programowaniem oraz robotyką. Połączyli swoje zamiłowania i z zaangażowaniem oraz ambicją, stali się pionierami młodzieżowej robotyki w Europie Środkowo-Wchodniej. Drużyna ta potrafi wygrywać z najlepszymi zespołami z całego świata.

Robotyka to przyszłość dla Twojego dziecka, a nasza misja to rozwój robotyki i nowoczesnych technologii wśród najmłodszych. Celem zajęć jest rozwijanie uczestników w zakresie matematyki, informatyki, technologii. Połączenie tych dziedzin pozwala dzieciom i młodzieży znaleźć odpowiedzi i rozwiązania w najtrudniejszych sytuacjach. Ponadto udział w zajęciach wpływa na rozwój emocjonalny. Uczy pracy zespołowej, kreatywnego myślenia oraz nieszablonowych rozwiązań. Nasi absolwenci już czerpią z tego korzyści pracując m.in. dla największej firmy informatycznej w Polsce Asseco, a na świecie pierwsi absolwenci programu FIRST pracują dla takich gigantów jak Google czy NASA.

Zajęcia regularne – prowadzone są raz w tygodniu, 1,5h = 2x 45 minut. Zajęcia indywidualne podzielone są na specjalizacje: programowanie, projekt badawczy lub lider drużyny. FLL Junior 5 – 8 lat – Program skupia się na tworzeniu prostych konstrukcji z zestawów klocków LEGO WEDO, oraz pozwala poznać podstawy programowania. FLL jr umożliwia również uczestnictwo drużyny w pokazach w swoim kraju, gdzie demonstrują i opowiadają o swoim robocie. Jego celem jest wprowadzenie dzieci do bardziej rozwiniętego etapu jakim jest FLL. FLL – to program, który skupia się na tworzeniu autonomicznych robotów zbudowanych z zestawów klocków LEGO Mindstorms Education i przygotowanie tych robotów pod tematykę konkursu ogłaszanego przez FIRST. Pierwszym etapem FLL jest zbudowanie i zaprogramowanie robota oraz przygotowanie projektu badawczego na temat ogłoszony w danym sezonie. Kolejnym krokiem jest wzięcie udziału w zawodach organizowanych na całym świecie i zmierzenie się z innymi drużynami.

Chcesz, aby Twoje dziecko stało się częścią drużyny SPICE GEARS ?

Zgłoś się już dziś! Pierwsze zajęcia – bezpłatne! Liczba miejsc jest mocno ograniczona!

Zgłoś się już dzisiaj na pierwsze bezpłatne zajęcia!

Liczba miejsc ze względu na jakość mocno ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!

Spice Gears Academy Podlaskie
tel. 731 200 121
email: podlaskie@sgacademy.pl

Więcej na stronie: www.sgacademy.pl/Bialystok oraz na facebook.com/sgapodlaskie

Reklama