Czym są Easy Fan Lashes

Nowa technika objętościowa EASY FAN LASHES. O tym musisz wiedzieć, jeśli chcesz ją stosować

To prawdopodobnie najbardziej innowacyjny i oszczędzający czas wariant profesjonalnego przedłużania rzęs – nowa technika objętościowa.  Dzisiaj przyjrzymy się bliżej 5 praktycznym zaletom tego typu rzęs.

Rzęsy Easy Fan Lashes. Co to za produkt?

Specjalny rodzaj sztucznych rzęs do profesjonalnego przedłużania rzęs określany jest jako „Easy Fan Lashes ”.

Wykonane są w taki sposób, że sztuczne rzęsy trzymane w rzędzie u nasady, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, rozchodzą się objętościowo, gdy tylko usuniesz je z paska klejącego – wykończona, puszysta kępka pozostaje w pęsetce.

Czym dokładnie są rzęsy Easy Fan Lashes?

Korzyść nr 1: Rzęsy Easy Fan Lashes to idealne rozwiązanie dla tych pań, które oczekują szybkich, spektakularnych elektów.

  • Ich nałożenie – jeśli oczywiście masz dostatecznie duże umiejętności i doświadczenie – jest relatywnie krótkie, a efekt – spektakularny.
  • To, co wygląda jak prosty rząd sztucznych rzęs na pasku samoprzylepnym, zmienia się jednym chwytem pęsety: przygotowany do aplikacji wachlarz jest od razu puszysty, lekki, przewiewny, wielowymiarowy – i można go również od razu nałożyć w tej formie.
  • Dzięki Easy Fan Lashes pośredni etap budowania własnego wachlarza nie jest już konieczny; efekt objętości powstaje szybko i skutecznie.
  • Rzęsy Easy Fun Lashes stanowią więc realną alternatywę dla bardzo skomplikowanych i czasochłonnych technik, które dają podobne efekty.

Reklama

Korzyść nr 2: Technika objętościowa, która nie zajmie wiele czasu

Pierwsza zaleta prowadzi do drugiej: znacznie krótszego czasu trwania zabiegu. Dzieje się tak właśnie dzięki odpowiedniemu rozłożeniu rzęs na pasku. Dzięki temu, że po usunięciu kępki z paska samoprzylepnego rozwija się ona samoistnie, czas aplikacji jest dużo krótszy niż wtedy, gdy odpowiednie rozłożenie pojedynczych rzęs należy do stylistki.

Dodatkowo, w przeciwieństwie do znanych gotowych kępek rzęsy Easy Fan Lashes są znacznie nowocześniejsze, bardziej miękkie i lżejsze. Co ważne, ich końcowa objętość zależy od Ciebie – bo to stylistka ostatecznie decyduje o tym, jak gęstą kępkę chce przykleić jednorazowo.

Korzyść nr 3: Są wydajne i dają szereg możliwości

I tak przechodzimy do następnego punktu: rzęsy Easy Fan są wszechstronne i pozwalają – w szczególności doświadczonym stylistkom rzęs – tworzyć absolutnie zapierające dech w piersiach kreacje. Jak opanujesz tą technikę, kolejnym krokiem będą rzęsy Kim Camellia. Dzięki Easy Fan Lashes masz po prostu więcej opcji na jeszcze bardziej fantastyczny, ciekawszy, bardziej indywidualny wygląd.

Zaleta nr 4: Easy Fan Lashes – dostępne w różnych wariantach – to ty decydujesz o ich długości i stopniu podkręcenia

Oczywiście technika „Easy Fan” nie byłaby tak doskonała, gdyby stylistka nie mogła sama wybrać stopnia podkręcenia poszczególnych kępek. Na szczęście paleta jest naprawdę szeroka.

Zaleta nr 5: Z tą techniką poradzą sobie nawet początkujące stylistki

Oczywiście, to wielka zaleta, że nawet mniej doświadczeni styliści rzęs mogą skorzystać z Easy Fan Lashes, aby uzyskać piękne efekty. To system łatwy w aplikacji, a wynik za każdym razem jest satysfakcjonujący. Pamiętaj jednak, że – tak jak i przy innych technikach – na początku musisz przejść solidne przeszkolenie.

Reklama