Ciekawe miejsca noclegowe na Podlasiu

Szukasz miejsca, gdzie można zaszyć się z dala od zakładu pracy, służbowych maili i miejskiego hałasu? Zakątka, gdzie można podziwiać dziką przyrodę, poczuć zapach lasu i podejrzeć walkę byków jelenia? Przyjedź do gospodarstwa agroturystycznego Maciejówka w Borkach na Podlasiu. Tu usłyszysz odgłosy Puszczy Knyszyńskiej i naładujesz akumulatory. Zaintrygował Cię ten opis? Poznaj bliżej tę ofertę!

Maciejówka w Borkach nad Supraślą – tu szumią dęby i grają świerszcze

Gospodarstwo agroturystyczne Maciejówka składa się z kompleksu drewnianych domków wypoczynkowych, karczmy z całodziennym wyżywieniem i willi z pokojami noclegowymi. To miejsce, gdzie znajdziesz ciszę i spokój, wsłuchasz się w ptasie koncerty i zobaczysz zwierzęta w ich naturalnym środowisku. Odpoczniesz od przeglądania poczty elektronicznej i social mediów. Dlaczego? Bo to samo serce Puszczy Knyszyńskiej, więc rządzi tu przyroda, a nie łącza internetowe. Dzięki temu zresetujesz umysł i pozwolisz ciału solidnie wypocząć. I nie martw się, na pewno nie zaznasz tu nudy.

Wczasy na Podlasiu, czyli sam na sam z przyrodą

Co ciekawego można robić na urlopie w Maciejówce? Szczegóły oferty sprawdzisz na stronie https://maciejowkaborki33.pl Wczasy w otoczeniu lasu to możliwość długich spacerów, obserwacji przyrody i wsłuchiwania się w odgłosy puszczy. Porykiwania jeleni, koncerty ptaków i świerszczy, rechot żab, szum kniei – to świetny sposób na wyciszenie złych emocji i ukojenie skołatanych nerwów. Wreszcie będziesz mieć możliwość zrobić to, na co dotąd brakowało Ci czasu. Możesz wędkować w Supraśli albo popłynąć na spływ kajakiem. Możesz zbierać grzyby, jagody, pojechać na rowerową wycieczkę albo fotografować przyrodę. Pić kawę na tarasie i obserwować wyglądające nieśmiało z zarośli sarny. A wieczory to posiadówki nad ogniskiem i obserwacje rozgwieżdżonego nieba. Tego nie zobaczysz i nie usłyszysz w mieście! 

Warsztaty dla kobiet w Maciejówce

Maciejówka zaprasza grupy pań na regularne warsztaty. Oferta obejmuje:

  •  cykliczne zajęcia z jogi na chustach,
  • warsztaty poświęcone oczyszczaniu organizmu,
  • zajęcia z Shinrin-yoku, prozdrowotnej japońskiej praktyki kontaktu z naturą.

Obiekt umożliwia także organizację innego rodzaju warsztatów, szkoleń i spotkań integracyjnych. To też świetne miejsce na grupowy wyjazd przyjaciółek czy koleżanek z pracy. Szukasz miejsca na weekendowy wypad z przyjaciółmi? Maciejówka z pewnością spełni Wasze oczekiwania.

Podlasie jest piękne i klimatyczne, choć nadal mało tu turystów. Ten region to nie tylko leśne ostępy. To też pełne uroku podlaskie wioski z drewnianymi chatami, pachnące ziołami łąki i meandrujące rzeki. Przyjedź i zobacz to na własne oczy.