Reklama

Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego

3264d Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego Uczniowski Klub Sportowy KALIBER po raz kolejny zorganizował międzynarodowe zawody strzeleckie Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego. Frekwencja jak zwykle była duża. Wystartowało 146 zawodników, w tym ok 100 z kilku klubów z Białorusi i Litwy. Rywalizowali oni w 12 konkurencjach w wieku od młodzika do seniora. Padło wiele świetnych wyników.

Najlepsi w swoich kategoriach wystartowali w finale zawodów. Do wygrania były nie tylko puchary ale i symboliczne samochodziki – czyli wejście do Superfinału listopadowych zawodów Polish Open Kaliber 2017. To wielka szansa na walkę o nagrodę główną, prawdziwy samochód. Najlepiej tę okazję wykorzystały, wykazując się ogromnym opanowaniem dwie Kalibrowiczki: doświadczona pistoleciarka Katarzyna Bielkiewicz i młodziutka karabinierka Aleksandra Szutko.

– Ola obecnie prezentuje bardzo wysoką formę, która stale rośnie – wyjaśnia Włodzimierz Aleksiejuk – prezes UKS KALIBEER. – Jeszcze niedawno walczyła na Mistrzostwach Europy, gdzie była najlepsza z Polek. Na początku tygodnia startowała w zawodach Grand Prix Wrocławia, gdzie w konkurencji karabin trzy postawy wyrównała rekord Polski juniorek młodszych. W konkurencji karabin pneumatyczny zajęła I miejsce w finale pokonując najlepsze seniorki, w tym nasze Olimpijki. Liczymy na jej dalsze świetne starty w kolejnych zawodach. http://www.bstok.pl/up/news/3264_1.jpg http://www.bstok.pl/up/news/3264_2.jpg http://www.bstok.pl/up/news/3264_3.jpg http://www.bstok.pl/up/news/3264_4.jpg