PKP Białystok - Rozkład jazdy pociągów Białystok
SOBOTA 6 lutego 2016
Imieniny: Amandy, Bogdana, Doroty

Rozkład PKP - Białystok:


Jesteś ciekawy o której godzinie odjeżdza pociąg, którym chcesz wyruszyć w podróż. Kiedy dojedziesz w miejsce docelowe i kiedy będziesz mógł wrócić? Odpowiedzi możesz zobaczyć w bardzo łatwy sposób. Wystarczy wyszukać interesującą Cię godzinę oraz miasto, do którego chcesz zaplanować swą podróż.


Rozkład ważny do 12 marca 2016


Białystok Informacja PKP tel. (0-42) lub (0-22) 1-94-36




Odjazdy pociągów:


Godzina odjazduPeronNumer i rodzaj pociąguInformacje dodatkowePrzyjazdy do stacji pośrednich i docelowych
5.20III 316102 TLK ORZESZKOWAŁapy 5:36, Szepietowo 5:52, Czyżew 6:03, Małkinia 6:19, Tłuszcz 6:49, Warszawa Wschodnia 7:31, Warszawa Centralna 7:40, Warszawa Zachodnia 8:09, Żyrardów 8:33, Skierniewice 8:51, Koluszki 9:19, Łódź Widzew 9:35, Łódź Dąbrowa 9:45, Łódź Chojny 9:49, Łódź Pabianicka 9:53, Pabianice 10:11, Zduńska Wola 10:42, Sieradz 10:55, Kalisz 11:33, Ostrów Wielkopolski 11:54, Odolanów 12:08, Międzybórz Sycowski 12:24, Twardogóra Sycowska 12:37, Oleśnica Rataje 12:55, Wrocław Nadodrze 13:18, Wrocław Mikołajów 13:26 Wrocław Główny 13:35
6.19II 2PR-R 10320Białystok Wiadukt 6:23, Klepacze 6:25, Niewodnica 6:29, Trypucie 6:31, Baciuty 6:35, Bojary 6:39, Uhowo 6:43, Łapy 6:46, Łapy Osse 6:50, Zdrody Nowe 6:54, Racibory 6:59, Jabłoń Kościelna 7:04, Szymbory 7:07 Szepietowo 7:13
6.35IV 5PR-R 10411kursuje (1)-(5)Wasilków 6:41, Czarny Blok 6:47, Wólka Ratowiecka 6:51, Czarna Białostocka 6:55, Machnacz 7:06, Rozedranka 7:10, Geniusze 7:15, Sokółka 7:21, Gliniszcze 7:35, Racewo 7:38, Sidra 7:44, Różanystok 7:52, Dąbrowa Białostocka 7:55, Kamienna Nowa 8:03, Ostrowie Biebrzańskie 8:08, Jastrzębna 8:12, Balinka 8:16, Augustów 8:27, Augustów Port 8:29, Blizna 8:34, Szczepki 8:41, Płociczno koło Suwałk 8:48 Suwałki 8:56
6.40IV 5PR-R 10520kursuje (1)-(7), za wyjątkiem 25 XIIBiałystok Stadion 6:47, Lewickie 6:56, Hołówki Duże 7:13, Zimnochy 7:16, Strabla 7:24, Rajsk 7:34, Bielsk Podlaski 7:44, Lewki 7:49, Podbiele 7:55, Gregorowce 8:00, Suchowolce 8:07, Kleszczele 8:16 Czeremcha 8:23
7.00III 3IC-TLK10118 WIGRYkursuje 1-6 / 25-26 XII, 1 I;Łapy 7:16, Szepietowo 7:33, Czyżew 7:44, Małkinia 8:00, Tłuszcz 8:29, Warszawa Wschodnia 9:11, Warszawa Centralna 9:20 Warszawa Zachodnia 9:29
8.01III 3PR-IR 13112 KORCZAKkursuje 13 XII - 8 IIIŁapy 8:17, Szepietowo 8:34, Czyżew 8:44, Małkinia 9:00, Tłuszcz 9:29, Warszawa Wschodnia 10:11, Warszawa Centralna 10:20, Warszawa Zachodnia 10:34, Skierniewice 11:10, Koluszki 11:30, Tomaszów Mazowiecki 11:51, Opoczno Południe 12:19, Włoszczowa Północ 12:49, Miechów 13:23 Kraków Główny 13:52
8.01III 3IC-TLK 13112 KORCZAKkursuje 9-12 IIIŁapy 8:17, Szepietowo 8:34, Czyżew 8:44, Małkinia 9:00, Tłuszcz 9:29, Warszawa Wschodnia 10:11, Warszawa Centralna 10:20, Warszawa Zachodnia 10:34, Opoczno Południe 11:42, Włoszczowa Północ 12:10, Miechów 12:47 Kraków Główny 13:15
8.27III 2PR-IR 191 NiemenKursuje po ogłoszeniuŁapy 8:45, Szepietowo 9:04, Dąbrowa-Łazy 9:09, Kity 9:13, Czyżew 9:19, Szulborze-Koty 9:26, Kietlanka 9:30, Zaręby Kościelne 9:35, Małkinia 9:42, Łochów 10:05, Tłuszcz 10:19, Warszawa Wschodnia 11:17, Warszawa Centralna 11:25 Warszawa Zachodnia 11:33
9.08II 2IC-TLK 16115 MAMRYBiałystok Starosielce 9:14, Mońki 9:43, Grajewo 10:10, Ełk 10:26, Giżycko 11:16, Kętrzyn 11:43, Korsze 12:06, Olsztyn Główny 12:52, Olsztyn Zachodni 13:15, Ostróda 13:43, Iława Główna 14:07, Jabłonowo Pomorskie 14:45, Wąbrzeźno 14:57, Kowalewo Pomorskie 15:07, Toruń Wschodni 15:23, Toruń Miasto 15:27, Toruń Główny 15:31, Inowrocław 16:00, Mogilno 16:20, Gniezno 16:38, Poznań Główny 17:16, Kościan 18:18, Leszno 18:40, Rawicz 19:02, Żmigród 19:14, Oborniki Śląskie 19:28, Wrocław Mikołajów 19:43 Wrocław Główny 19:50
9.56III 3 PR-IR 192 NAREWKursuje po ogłoszeniuCzarna Białostocka 10:14, Rozedranka 10:22, Sokółka 10:32, Czuprynowo 10:50, Kuźnica Białostocka 10:56 Grodnno 14:39
10.15III 1IC-TLK 31011 HańczaCzarna Białostocka 10:34, Sokółka 10:52, Dąbrowa Białostocka 11:15, Augustów 11:41 Suwałki 12:07
10.45II 2PR-R 15801Białystok Starosielce 10:50, Białystok Bacieczki 10:53, Fasty 10:58, Dobrzyniewo Duże 11:01, Borsukówka 11:06, Knyszyn 11:12, Zastocze 11:16, Czechowizna 11:21, Mońki 11:27, Goniądz 11:34, Osowiec 11:39, Podlasek 11:49, Ruda 11:54, Grajewo 12:01, Prostki 12:06, Lipińskie Małe 12:11, Ełk Szyba Wschód 12:17 Ełk 12:22
12.45II 2PR-R 10322Białystok Wiadukt 12:49, Klepacze 12:52, Niewodnica 12:55, Trypucie 12:58, Baciuty 13:02, Bojary 13:06, Uhowo 13:10, Łapy 13:13, Łapy Osse 13:18, Zdrody Nowe 13:22, Racibory 13:27, Jabłoń Kościelna 13:32, Szymbory 13:36, Szepietowo 13:42
13.24III 3IC - TLK 15105 BIEBRZAkursuje 31 XII-14 II; 15 II; 9-12 III?apy 13:51, Szepietowo 14:08, Czy?ew 14:19, Ma?kinia 14:35, T?uszcz 15:04, Warszawa Wschodnia 15:46, Warszawa Centralna 15:54, Warszawa Zachodnia 16:34, ?yrard?w 16:59, Skierniewice 17:14, Koluszki 17:49, Piotrk?w Trybunalski 18:18, Radomsko 18:46, Cz?stochowa 19:12, Myszk?w 19:44, Zawiercie 19:54, D?browa G?rnicza 20:11, B?dzin Miasto 20:15, Sosnowiec G??wny 20:21, Katowice 20:31, Katowice Ligota 20:47, Tychy 20:57, Pszczyna 21:13, Czechowice-Dziedzice 21:23 Bielsko-Biała Główna 21:43
13.24I 4IC-TLK 15105 BIEBRZAkursuje 13-15 XII, 24 XII-12 III Białystok Starosielce 13:30, Mońki 13:59, Grajewo 14:26, Ełk 14:42, Giżycko 15:33, Kętrzyn 15:59, Korsze 16:26, Olsztyn Główny 17:12, Olsztyn Zachodni 17:31, Morąg 18:09, Pasłęk 18:35, Elbląg 18:52, Malbork 19:14, Tczew 19:29, Pruszcz Gdański 19:42, Gdańsk Główny 19:52, Gdańsk Wrzeszcz 20:00, Gdańsk Oliwa 20:05, Sopot 20:10 Gdynia Główna 20:19
13.34III 3IC 14108 ONDRASZEK - pociąg DARTkursuje 13-30 XII;Łapy 13:51, Szepietowo 14:08, Czyżew 14:19, Małkinia 14:35, Tłuszcz 15:04, Warszawa Wschodnia 15:46, Warszawa Centralna 15:54, Warszawa Zachodnia 16:34, Żyrardów 16:59, Skierniewice 17:29, Koluszki 17:54, Piotrków Trybunalski 18:18, Radomsko 18:46, Częstochowa 19:12, Myszków 19:44, Zawiercie 19:54, Dąbrowa Górnicza 20:11, Będzin Miasto 20:15, Sosnowiec Główny 20:21, Katowice 20:31, Katowice Ligota 20:47, Tychy 20:57, Pszczyna 21:11, Czechowice-Dziedzice 21:20 Bielsko-Biała Główna 21:39
13.34III 3IC-TLK 14108 ONDRASZEKkursuje 31 XII-14 II; 15 II; 9-12 III;Łapy 13:51, Szepietowo 14:08, Czyżew 14:19, Małkinia 14:35, Tłuszcz 15:04, Warszawa Wschodnia 15:46, Warszawa Centralna 15:54, Warszawa Zachodnia 16:34, Żyrardów 16:59, Skierniewice 17:14, Koluszki 17:49, Piotrków Trybunalski 18:18, Radomsko 18:54, Częstochowa 19:21, Myszków 19:44, Zawiercie 19:54, Dąbrowa Górnicza 20:11, Będzin Miasto 20:15, Sosnowiec Główny 20:21, Katowice 20:31, Katowice Ligota 20:47, Tychy 20:57, Pszczyna 21:13, Czechowice-Dziedzice 21:23 Bielsko-Biała Główna 21:43
13.34III 3IC-TLK 14108 ONDRASZEKkursuje 16 II-8 III;Łapy 13:51, Szepietowo 14:08, Czyżew 14:19, Małkinia 14:35, Tłuszcz 15:04, Warszawa Wschodnia 15:46, Warszawa Centralna 15:54, Warszawa Zachodnia 16:34, Żyrardów 16:59, Skierniewice 17:29, Koluszki 17:54, Piotrków Trybunalski 18:18, Radomsko 18:46, Częstochowa 19:12, Myszków 19:44, Zawiercie 19:54, Dąbrowa Górnicza 20:11, Będzin Miasto 20:15, Sosnowiec Główny 20:21, Katowice 20:31, Katowice Ligota 20:47, Tychy 20:57, Pszczyna 21:11, Czechowice-Dziedzice 21:20 Bielsko-Biała Główna 21:39
14.00IV 5PR-R 10341kursuje (1)-(5)(7) za wyjątkiem 25.XIIWasilków 14:07, Czarny Blok 14:13, Wólka Ratowiecka 14:18, Czarna Białostocka 14:22, Machnacz 14:27, Rozedranka 14:31, Geniusze 14:37, Sokółka 14:42, Kundzin 14:50, Czuprynowo 14:55 Kuźnica Białostocka 15:00
14.45III 3PR 10324kursuje (1)-(6)Białystok Wiadukt 14:49, Klepacze 14:52, Niewodnica 14:55, Trypucie 14:58, Baciuty 15:02, Bojary 15:06, Uhowo 15:10, Łapy 15:13, Łapy Osse 15:18, Zdrody Nowe 15:22, Racibory 15:27, Jabłoń Kościelna 15:32, Szymbory 15:36 Szepietowo 15:42
14.58I 4PR15803Białystok Starosielce 15:03, Białystok Bacieczki 15:07, Fasty 15:11, Dobrzyniewo Duże 15:14, Borsukówka 15:20, Knyszyn 15:26, Zastocze 15:30, Czechowizna 15:35, Mońki 15:41, Goniądz 15:49, Osowiec 15:53, Podlasek 16:04, Ruda 16:08, Grajewo 16:15, Prostki 16:20, Lipińskie Małe 16:25, Ełk Szyba Wschód 16:31 Ełk 16:36
15.06IV 5PR- R 10413Wasilków 15:12, Czarny Blok 15:18, Wólka Ratowiecka 15:22, Czarna Białostocka 15:26, Machnacz 15:30, Rozedranka 15:34, Geniusze 15:40, Sokółka 15:45, Gliniszcze 15:53, Racewo 15:56, Sidra 16:03, Różanystok 16:11, Dąbrowa Białostocka 16:14, Kamienna Nowa 16:31, Ostrowie Biebrzańskie 16:35, Jastrzębna 16:40, Balinka 16:44, Augustów 16:55, Augustów Port 16:58, Blizna 17:03, Szczepki 17:09, Płociczno koło Suwałk 17:17 Suwałki 17:25
15.45II 3PR-R 10326Kursuje (1)-(5),(7)Białystok Wiadukt 15:49, Klepacze 15:52, Niewodnica 15:55, Trypucie 15:58, Baciuty 16:02, Bojary 16:06, Uhowo 16:10, Łapy 16:13, Łapy Osse 16:18, Zdrody Nowe 16:22, Racibory 16:27, Jabłoń Kościelna 16:32, Szymbory 16:36 Szepietowo 16:42
15.53IV 5PR-R 10522Białystok Stadion 16:00, Lewickie 16:09, Hołówki Duże 16:17, Zimnochy 16:21, Strabla 16:29, Rajsk 16:39, Bielsk Podlaski 16:48, Lewki 16:53, Podbiele 16:59, Gregorowce 17:04, Suchowolce 17:11, Kleszczele 17:20 Czeremcha 17:27
16.38IV 5IC-TLK 10343Wasilków 16:45, Czarny Blok 16:51, Wólka Ratowiecka 16:55, Czarna Białostocka 17:00, Machnacz 17:11, Rozedranka 17:15, Geniusze 17:30, Sokółka 17:35, Kundzin 17:43, Czuprynowo 17:48, Kuźnica Białostocka 17:53
16.45II 2PR-R 10328kursuje (1)-(5),(7) za wyjątkiem 25.XIIBiałystok Wiadukt 16:49, Klepacze 16:52, Niewodnica 16:55, Trypucie 16:58, Baciuty 17:02, Bojary 17:06, Uhowo 17:10, Łapy 17:13, Łapy Osse 17:18, Zdrody Nowe 17:22, Racibory 17:27, Jabłoń Kościelna 17:32, Szymbory 17:36, Szepietowo 17:42
17.14I 4PR-R 15805kursuje (1)-(5),(7) 13-15 XII, 24.XII - 11.IIIBiałystok Starosielce 17:19, Białystok Bacieczki 17:22, Fasty 17:27, Dobrzyniewo Duże 17:30, Borsukówka 17:35, Knyszyn 17:41, Zastocze 17:45, Czechowizna 17:50, Mońki 17:56, Goniądz 18:09, Osowiec 18:14, Podlasek 18:24, Ruda 18:29, Grajewo 18:36, Prostki 18:41, Lipińskie Małe 18:46, Ełk Szyba Wschód 18:52 Ełk 18:57
17.14I 4PR-R 15805Kursuje 16-18 XII; 20-23 XII;Białystok Starosielce 17:19, Białystok Bacieczki 17:22, Fasty 17:27, Dobrzyniewo Duże 17:30, Borsukówka 17:35, Knyszyn 17:41, Zastocze 17:45, Czechowizna 17:50, Mońki 17:56, Goniądz 18:09, Osowiec 18:14, Podlasek 18:24, Ruda 18:29, Grajewo 18:36, Prostki 18:41, Lipińskie Małe 18:46, Ełk Szyba Wschód 18:52 Ełk 18:57
17.46III 3IC - TLK 13010 HAŃCZAŁapy 18:04, Szepietowo 18:22, Czyżew 18:33, Małkinia 18:49, Tłuszcz 19:17, Warszawa Wschodnia 19:58, Warszawa Centralna 20:06, Warszawa Zachodnia 20:24, Miechów 22:23 Kraków Główny 22:52
17.54III 1IC - TLK 10109 WIGRYkursuje (1)-(5),(7) 24-25 XII, 31 XIICzarna Białostocka 18:13, Sokółka 18:31, Dąbrowa Białostocka 19:01, Augustów 19:28, Suwałki 19:54
18.36II 2PR-IR 193 NAREWKursuje po ogłoszeniuŁapy 18:52, Szepietowo 19:11, Dąbrowa-Łazy 19:17, Kity 19:21, Czyżew 19:26, Szulborze-Koty 19:33, Kietlanka 19:37, Zaręby Kościelne 19:41, Małkinia 19:47, Łochów 20:08, Tłuszcz 20:22, Warszawa Wschodnia 21:08, Warszawa Centralna 21:19 Warszawa Zachodnia 21:29
18.55III 3PR-R 10330Białystok Wiadukt 18:59, Klepacze 19:02, Niewodnica 19:05, Trypucie 19:08, Baciuty 19:12, Bojary 19:16, Uhowo 19:20, Łapy 19:23, Łapy Osse 19:28, Zdrody Nowe 19:32, Racibory 19:37, Jabłoń Kościelna 19:42, Szymbory 19:46, Szepietowo 19:52
19.57I 4IC-TLK 18201 POLARISkursuje 19 XII-6 I / 24 XII, 31 XII;Białystok Starosielce 20:04, Mońki 20:33, Grajewo 21:01, Ełk 21:18, Giżycko 22:02, Kętrzyn 22:29, Korsze 22:50, Olsztyn Główny 23:38, Olsztyn Zachodni 23:56, Morąg 0:33, Pasłęk 1:00, Elbląg 1:17, Malbork 1:40, Tczew 1:54, Gdańsk Główny 2:17, Gdańsk Wrzeszcz 2:27, Gdańsk Oliwa 2:32, Sopot 2:38, Gdynia Główna 2:48 0 l d c t b p, Lębork 4:01, Słupsk 4:35, Koszalin 5:21 0 l c t b p, Białogard 5:52, Świdwin 6:12, Łobez 6:27, Runowo Pomorskie 6:37, Chociwel 6:50, Stargard Szczeciński 7:11, Szczecin Dąbie 7:30 Szczecin Główny 7:45
20.04III 3IC-TLK 10110 MICKIEWICZ pociąg DARTkursuje (1)-(5),(7) 24-25 XII, 31 XII;Łapy 20:20, Szepietowo 20:38, Czyżew 20:49, Małkinia 21:05, Tłuszcz 21:33, Warszawa Wschodnia 22:15, Warszawa Centralna 22:24 Warszawa Zachodnia 22:34
20.05III 1PR-IR 194 NIEMENKursuje po ogłoszeniuCzarna Białostocka 20:23, Rozedranka 20:31, Sokółka 20:41, Czuprynowo 20:52, Kuźnica Białostocka 20:58 Grodno 0:56
20.38IV 5PR-R 10415kursuje (1)-(5),(7)Wasilków 20:44, Czarny Blok 20:50, Wólka Ratowiecka 20:54, Czarna Białostocka 20:58, Machnacz 21:02, Rozedranka 21:06, Geniusze 21:11, Sokółka 21:17, Gliniszcze 21:24, Racewo 21:28, Sidra 21:34, Różanystok 21:42, Dąbrowa Białostocka 21:46, Kamienna Nowa 21:54, Ostrowie Biebrzańskie 21:58, Jastrzębna 22:03, Balinka 22:07, Augustów 22:18, Augustów Port 22:20, Blizna 22:25, Szczepki 22:32, Płociczno koło Suwałk 22:39, Suwałki 22:48
21.00II 2PR-R 10332kursuje (1)-(5),(7)Białystok Wiadukt 21:04, Klepacze 21:07, Niewodnica 21:10, Trypucie 21:13, Baciuty 21:17, Bojary 21:21, Uhowo 21:25, Łapy 21:28, Łapy Osse 21:33, Zdrody Nowe 21:37, Racibory 21:42, Jabłoń Kościelna 21:47, Szymbory 21:51, Szepietowo 21:57
22.36I 481104 IC-TLK RYBAKkursuje 13 III-10 XII 2016Szczecin Główny 10:45, Szczecin Dąbie 10:59, Stargard Szczeciński 11:18, Chociwel 11:38, Runowo Pomorskie 11:51, Łobez 12:01, Świdwin 12:26, Białogard 12:49, Koszalin 13:06, Sławno 13:32, Słupsk 13:56, Lębork 14:29, Wejherowo 14:53, Rumia 15:04, Gdynia Główna 15:38, Sopot 15:47, Gdańsk Oliwa 15:52, Gdańsk Wrzeszcz 15:58, Gdańsk Główny 16:07, Tczew 16:29, Malbork 16:44, Elbląg 17:05, Pasłęk 17:22, Morąg 17:49, Olsztyn Zachodni 18:39, Olsztyn Główny 19:04, Korsze 19:51, Kętrzyn 20:15, Giżycko 20:40, Ełk 21:21, Grajewo 21:36, Mońki 22:03, Białystok Starosielce 22:31



Przyjazdy pociągów:


Godzina przyjazduPeronNumer i rodzaj pociąguInformacje dodatkoweOdjazdy ze stacji początkowych i pośrednich
0.00III 1IC-IC 61105 SŁOWACKIkursuje 13 III-10 XII 2016;Wrocław Główny 10:30, Wrocław Mikołajów 10:36, Wrocław Nadodrze 10:42, Oleśnica Rataje 11:07, Twardogóra Sycowska 11:31, Międzybórz Sycowski 11:44, Odolanów 12:08, Ostrów Wielkopolski 12:19, Kalisz 12:39, Sieradz 13:18, Zduńska Wola 13:31, Pabianice 13:58, Łódź Pabianicka 14:16, Łódź Chojny 14:20, Łódź Dąbrowa 14:24, Łódź Widzew 14:39, Skierniewice 15:14, Warszawa Zachodnia 15:51, Warszawa Centralna 16:05, Warszawa Wschodnia 16:14, Tłuszcz 17:12 , Małkinia 17:44, Czyżew 17:59, Szepietowo 18:10, Łapy 18:27
5.17III 1PR - R 10301kursuje (1)-(6) oprócz 26 XII 2015Szepietowo 04:20, Szymbory 4:26, Jabłoń Kościelna 4:30, Racibory 4:35, Zdrody Nowe 4:40, Łapy Osse 4:44, Łapy 4:48, Uhowo 4:51, Bojary 4:55, Baciuty 4:59, Trypucie 5:03, Niewodnica 5:06, Klepacze 5:10, Białystok Wiadukt 5:13
6.15II 2PR-R 10346Kuźnica Białostocka 5:15, Czuprynowo 5:20, Kundzin 5:25, Sokółka 5:33, Geniusze 5:38, Rozedranka 5:44, Machnacz 5:48, Czarna Białostocka 5:53, Wólka Ratowiecka 5:57, Czarny Blok 6:02, Wasilków 6:08
6.17III 1PR-R 10303Szepietowo 05:22, Szymbory 5:26, Jabłoń Kościelna 5:30, Racibory 5:35, Zdrody Nowe 5:40, Łapy Osse 5:44, Łapy 5:48, Uhowo 5:51, Bojary 5:55, Baciuty 5:59, Trypucie 6:03, Niewodnica 6:06, Klepacze 6:10, Białystok Wiadukt 6:13
6.32III 3IC-TLK 10118 WIGRYkursuje 14 XII 2015-12 III 2016 1-6 / 25-26 XII 2015, 1 I 2016Suwałki 4:39, Augustów 5:05, Dąbrowa Białostocka 5:32, Sokółka 5:56, Czarna Białostocka 6:13
6.33III 3IC-TLK 10118 WIGRYkursuje 14 III-10 XII 2016 16 / 28 III 2016, 15 VIII 2016;Suwałki 4:38, Augustów 5:04, Dąbrowa Białostocka 5:32, Sokółka 5:56, Czarna Białostocka 6:14
6.33III 3IC-TLK 10118 WIGRYkursuje (2)-(5) opr?cz 3.V.16 oraz mi?dzy 15 III-9 XII 2016 Suwałki 4:38, Augustów 5:04, Dąbrowa Białostocka 5:32, Sokółka 5:56, Czarna Białostocka 6:14
7.17III 1PR-R 10305kursuje (1)-(6)Szepietowo 06:20, , Szymbory 6:26, Jabłoń Kościelna 6:30, Racibory 6:35, Zdrody Nowe 6:40, Łapy Osse 6:44, Łapy 6:48, Uhowo 6:51, Bojary 6:55, Baciuty 6:59, Trypucie 7:03, Niewodnica 7:06, Klepacze 7:10, Białystok Wiadukt 7:13
7.19IV 710525kursuje (1)-(7)Czeremcha 05:44, Kleszczele 5:51, Suchowolce 6:00, Gregorowce 6:07, Podbiele 6:12, Lewki 6:18, Bielsk Podlaski 6:23, Rajsk 6:32, Strabla 6:42, Zimnochy 6:50, Hołówki Duże 6:54, Lewickie 7:02, Białystok Stadion 7:11
7.20IV 5PR-R 10400kursuje (1)-(6)Suwałki 05:05, Płociczno koło Suwałk 5:18, Szczepki 5:26, Blizna 5:32, Augustów Port 5:37, Augustów 5:40, Balinka 5:51, Jastrzębna 5:55, Ostrowie Biebrzańskie 6:00, Kamienna Nowa 6:04, Dąbrowa Białostocka 6:12, Różanystok 6:16, Sidra 6:24, Racewo 6:30, Gliniszcze 6:34, Sokółka 6:42, Geniusze 6:47, Rozedranka 6:52, Machnacz 6:56, Czarna Białostocka 7:00, Wólka Ratowiecka 7:04, Czarny Blok 7:08, Wasilków 7:14
7.27I 4PR-R 51800Ełk 05:43, Ełk Szyba Wschód 5:47, Lipińskie Małe 5:53, Prostki 5:58, Grajewo 6:03, Ruda 6:10, Podlasek 6:14, Osowiec 6:32, Goniądz 6:37, Mońki 6:44, Czechowizna 6:50, Zastocze 6:55, Knyszyn 6:59 , Borsukówka 7:05, Dobrzyniewo Duże 7:11, Fasty 7:14, Białystok Bacieczki 7:18, Białystok Starosielce 7:22
8.02III 3PR-IR 191 NiemenKursuje po ogłoszeniuGrodno 07:06, Kuźnica Białostocka 7:09, Czuprynowo 7:14, Sokółka 7:25, Rozedranka 7:35, Czarna Białostocka 7:43
8.15III 1PR-R 10307kursuje 13 XII 2015-12 III 2016;Szepietowo 07:23, Szymbory 7:28, Jabłoń Kościelna 7:31, Racibory 7:36, Zdrody Nowe 7:41, Łapy Osse 7:45, Łapy 7:48, Uhowo 7:51, Bojary 7:55, Baciuty 7:59, Trypucie 8:03, Niewodnica 8:05, Klepacze 8:09, Białystok Wiadukt 8:11
8.16III 1PR-R 10307kursuje 13 III-10 XII 2016;Szepietowo 7:23, Szymbory 7:28, Jabłoń Kościelna 7:32, Racibory 7:36, Zdrody Nowe 7:41, Łapy Osse 7:46, Łapy 7:49, Uhowo 7:52, Bojary 7:56, Baciuty 8:00, Trypucie 8:04, Niewodnica 8:06, Klepacze 8:10, Białystok Wiadukt 8:12
8.33III 3IC-TLK 10101 MICKIEWICZkursuje 14 XII 2015-12 III 2016 1-6 opr?cz 25-26 XII 2015, 1 I 2016Warszawa Zachodnia 5:56, Warszawa Centralna 6:05, Warszawa Wschodnia 6:14, Tłuszcz 7:01, Małkinia 7:34, Czyżew 7:49, Szepietowo 8:00, Łapy 8:16
8.44III 1IC-TLK 10101 MICKIEWICZkursuje 14 III-10 XII 2016 oprócz 28 III 2016, 3 V 2016, 15 VIII 2016Warszawa Zachodnia 5:56, (IC->TLK) Warszawa Centralna 6:05, Warszawa Wschodnia 6:14 , Tłuszcz 7:13, Małkinia 7:45, Czyżew 8:00, Szepietowo 8:11, Łapy 8:28
9.20III 1PR-IR 192 NAREWKursuje po ogłoszeniu 13 III-10 XII 2016;Warszawa Zachodnia 6:31, Warszawa Centralna 6:45, Warszawa Wschodnia 6:54, Tłuszcz 7:33, Łochów 7:47, Małkinia 8:08, Zaręby Kościelne 8:14, Kietlanka 8:18, Szulborze-Koty 8:22, Czyżew 8:30, Kity 8:35, Dąbrowa-Łazy 8:39, Szepietowo 8:45, Łapy 9:04
9.41III 3PR-IR 192 NAREWkursuje 13 XII 2015-12 III 2016; Kursuje po ogłoszeniuWarszawa Zachodnia 6:25, Warszawa Centralna 6:35, Warszawa Wschodnia 6:53, Tłuszcz 7:54, Łochów 8:08, Małkinia 8:29, Zaręby Kościelne 8:35, Kietlanka 8:39, Szulborze-Koty 8:43, Czyżew 8:51, Kity 8:56, Dąbrowa-Łazy 9:00, Szepietowo 9:06, Łapy 9:25
9.55III 1IC-TLK 31011 HAŃCZAkursuje 13 XII 2015-12 III 2016;Kraków Główny 4:51, Miechów 5:24, Warszawa Zachodnia 7:28, Warszawa Centralna 7:36, Warszawa Wschodnia 7:44, Tłuszcz 8:25, Małkinia 8:57, Czyżew 9:12, Szepietowo 9:23, Łapy 9:39
10.17III 1IC-TLK 31010/141kursuje 13 III-10 XII 2016;Kraków Główny 4:51, Miechów 5:20, Warszawa Zachodnia 7:28, Warszawa Centralna 7:36, Warszawa Wschodnia 7:44, Tłuszcz 8:45, Małkinia 9:17, Czyżew 9:32, Szepietowo 9:43, Łapy 10:01
10.19I 4IC-TLK 81200 POLARISkursuje 19 XII 2015-6 I 2016 / 25 XII 2015, 1 I 2016;Szczecin Główny 21:25, Szczecin Dąbie 21:39, Stargard Szczeciński 21:56, Chociwel 22:16, Runowo Pomorskie 22:29, Łobez 22:39, Świdwin 22:54, Białogard 23:15, Koszalin 23:51, Słupsk 0:39, Lębork 1:15, Gdynia Główna 2:18, Sopot 2:27, Gdańsk Oliwa 2:32, Gdańsk Wrzeszcz 2:37, Gdańsk Główny 2:46, Tczew 3:07, Malbork 3:21, Elbląg 3:44, Pasłęk 4:01, Morąg 4:27, Olsztyn Zachodni 5:04, Olsztyn Główny 6:02, Korsze 6:51, Kętrzyn 7:12, Giżycko 8:04, Ełk 8:55, Grajewo 9:12, Mońki 9:46, Białystok Starosielce 10:14
10.20I 4IC-TLK 81200 POLARISkursuje 29 IV-4 V 2016; 26-30 V 2016; 13 VI-10 XII 2016;Szczecin Główny 21:25, Szczecin Dąbie 21:39, Stargard Szczeciński 21:56, Chociwel 22:16, Runowo Pomorskie 22:29, Łobez 22:39, Świdwin 22:54, Białogard 23:15, Koszalin 23:51, Słupsk 0:39, Lębork 1:15, Gdynia Główna 2:18, Sopot 2:27, Gdańsk Oliwa 2:32, Gdańsk Wrzeszcz 2:37, Gdańsk Główny 2:46, Tczew 3:07, Malbork 3:21, Elbląg 3:44, Pasłęk 4:01, Morąg 4:28, Olsztyn Zachodni 5:21, Olsztyn Główny 6:05, Korsze 6:54, Kętrzyn 7:14, Giżycko 8:04, Ełk 8:55, Grajewo 9:12, Mońki 9:46, Białystok Starosielce 10:14
11.17III 1PR-R 10315kursuje (1)-(3)Szepietowo 10:20, Szymbory 10:26, Jabłoń Kościelna 10:30, Racibory 10:35, Zdrody Nowe 10:40, Łapy Osse 10:44, Łapy 10:48, Uhowo 10:51, Bojary 10:55, Baciuty 10:59, Trypucie 11:03, Niewodnica 11:06, Klepacze 11:10, Białystok Wiadukt 11:12
11.22IV 5PR-R 10402kursuje (1)-(5), kursuje 14 III-9 XII 2016Suwałki 9:07, Płociczno koło Suwałk 9:15, Szczepki 9:22, Blizna 9:29, Augustów Port 9:34, Augustów 9:37, Balinka 9:47, Jastrzębna 9:51, Ostrowie Biebrzańskie 9:56, Kamienna Nowa 10:00, Dąbrowa Białostocka 10:08, Różanystok 10:11, Sidra 10:19, Racewo 10:25, Gliniszcze 10:29, Sokółka 10:37, Geniusze 10:42, Rozedranka 10:47, Machnacz 10:58, Czarna Białostocka 11:02, Wólka Ratowiecka 11:06, Czarny Blok 11:10, Wasilków 11:16
11.22IV 5PR-R 10402kursuje (1)-(5), 14 XII 2015-11 III 2016Suwałki 9:07, Płociczno koło Suwałk 9:14, Szczepki 9:22, Blizna 9:28, Augustów Port 9:33, Augustów 9:36, Balinka 9:47, Jastrzębna 9:51, Ostrowie Biebrzańskie 9:55, Kamienna Nowa 10:00, Dąbrowa Białostocka 10:07, Różanystok 10:11, Sidra 10:18, Racewo 10:24, Gliniszcze 10:29, Sokółka 10:37, Geniusze 10:42, Rozedranka 10:54, Machnacz 10:58, Czarna Białostocka 11:02, Wólka Ratowiecka 11:06, Czarny Blok 11:10, Wasilków 11:16
12.43III 3IC-IC 10107 SŁONIMSKIkursuje 13 III-10 XII 2016Warszawa Zachodnia 9:46, Warszawa Centralna 10:05, Warszawa Wschodnia 10:14, Tłuszcz 11:11, Małkinia 11:43, Czyżew 11:58, Szepietowo 12:09, Łapy 12:26
14.25III 1IC-TLK 41109 ONDRASZEKkursuje 13 XII 2015-12 III 2016Bielsko-Biała Główna 6:53, Czechowice-Dziedzice 7:07, Pszczyna 7:16, Tychy 7:31, Katowice Ligota 7:41, Katowice 7:50, Sosnowiec Główny 8:00, Będzin Miasto 8:05, Dąbrowa Górnicza 8:10, Zawiercie 8:28, Myszków 8:37, Częstochowa 9:00, Radomsko 9:25, Piotrków Trybunalski 9:52, Koluszki 10:16, Skierniewice 10:39, Żyrardów 10:56, Warszawa Zachodnia 11:28, Warszawa Centralna 12:05, Warszawa Wschodnia 12:13, Tłuszcz 12:55, Małkinia 13:27, Czyżew 13:42, Szepietowo 13:53, Łapy 14:09
14.43III 1IC-TLK 41109 ONDRASZEKkursuje 13 III-10 XII 2016;Bielsko-Biała Główna 6:53, Czechowice-Dziedzice 7:07, Pszczyna 7:17, Tychy 7:31, Katowice Ligota 7:41, Katowice 7:50, Sosnowiec Główny 8:00, Będzin Miasto 8:05, Dąbrowa Górnicza 8:10, Zawiercie 8:27, Myszków 8:36, Częstochowa 9:00, Radomsko 9:25, Piotrków Trybunalski 9:51, Koluszki 10:15, Skierniewice 10:40, Żyrardów 10:56, Warszawa Zachodnia 11:21, Warszawa Centralna 12:05, Warszawa Wschodnia 12:14, Tłuszcz 13:13, Małkinia 13:45, Czyżew 14:00, Szepietowo 14:11, Łapy 14:28
14.56III 3IC-TLK 51104 BIEBRZAGdynia Główna 7:42, Sopot 7:51, Gdańsk Oliwa 7:55, Gdańsk Wrzeszcz 8:00, Gdańsk Główny 8:08, Pruszcz Gdański 8:17, Tczew 8:31, Malbork 8:46, Elbląg 9:07, Pasłęk 9:24, Morąg 9:51, Olsztyn Zachodni 10:36, Olsztyn Główny 10:53, Korsze 11:41, Kętrzyn 12:09, Giżycko 12:34, Ełk 13:31, Grajewo 13:47, Mońki 14:22, Białystok Starosielce 14:51
15.37III 1 PR-R 10309kursuje 14-31 XII 2015 (1)-(4); 4 I-4 XI 2016 (1)-(5) oprócz 6 I 2016, 28 III 2016, 3 V 2016, 26 V 2016, 15 VIII 2016, 1 XI 2016; 7 XI-9 XII 2016 (1)-(5) oprócz 11 XI 2016;Szepietowo 14:40, Szymbory 14:46, Jabłoń Kościelna 14:50, Racibory 14:55, Zdrody Nowe 15:00, Łapy Osse 15:04, Łapy 15:08, Uhowo 15:11, Bojary 15:15, Baciuty 15:19, Trypucie 15:23, Niewodnica 15:26, Klepacze 15:30, Białystok Wiadukt 15:33
16.19III 3PR-R 10348kursuje (1)-(5)(7) oprócz 25 XII 2015;Kuźnica Białostocka 15:11, Czuprynowo 15:16, Kundzin 15:21, Sokółka 15:28, Geniusze 15:34 , Rozedranka 15:48, Machnacz 15:52, Czarna Białostocka 15:57, Wólka Ratowiecka 16:01, Czarny Blok 16:06, Wasilków 16:12
16.26I 4PR-R 51802Ełk 14:47, Ełk Szyba Wschód 14:51, Lipińskie Małe 14:57, Prostki 15:02, Grajewo 15:07, Ruda 15:13, Podlasek 15:17, Osowiec 15:27, Goniądz 15:31, Mońki 15:45, Czechowizna 15:50, Zastocze 15:55, Knyszyn 15:59, Borsukówka 16:05, Dobrzyniewo Duże 16:10, Fasty 16:13, Białystok Bacieczki 16:17, Białystok Starosielce 16:21
16.42III 1IC-IC 10105 NAŁKOWSKAWarszawa Zachodnia 13:46, Warszawa Centralna 14:05, Warszawa Wschodnia 14:14, Tłuszcz 15:11, Małkinia 15:43, Czyżew 15:58, Szepietowo 16:09, Łapy 16:26
17.09IV 7PR-R 10527kursuje (1)-(7) oprócz 25 XII 2015Czeremcha 15:26, Kleszczele 15:33, Suchowolce 15:42, Gregorowce 15:49, Podbiele 15:54, Lewki 16:00, Bielsk Podlaski 16:05, Rajsk 16:14, Strabla 16:32, Zimnochy 16:40, Hołówki Duże 16:44, Lewickie 16:52, Białystok Stadion 17:02
17.24III 3IC-TLK 140/13010 HAŃCZAkursuje 13 XII 2015-12 III 2016;Suwałki 15:28, Augustów 15:55, Dąbrowa Białostocka 16:22, Sokółka 16:46, Czarna Białostocka 17:05
17.24III 3IC-TLK 140/13010 HA?CZAkursuje 13 III-10 XII 2016;Moskwa 15:10, (MP->TLK) Trakiszki 14:33, Suwałki 15:28, Augustów 15:55, Dąbrowa Białostocka 16:22, Sokółka 16:46, Czarna Białostocka 17:05
17.34III 1IC-TLK 10109 WIGRYkursuje 13 XII 2015-11 III 2016 (1)-(5)(7) oprócz 24-25 XII 2015, 31 XII 2015;Warszawa Zachodnia 14:46, Warszawa Centralna 15:05, Warszawa Wschodnia 15:17, Tłuszcz 16:02, Małkinia 16:34, Czyżew 16:49, Szepietowo 17:00, Łapy 17:17
17.42III 1IC-TLK 10109 WIGRYkursuje 13 III-9 XII 2016 1-57 oprócz 27 III 2016, 2 V 2016, 14 VIII 2016;Warszawa Zachodnia 14:46, Warszawa Centralna 15:05, Warszawa Wschodnia 15:14, Tłuszcz 16:10, Małkinia 16:42, Czyżew 16:57, Szepietowo 17:08, Łapy 17:25
18.11II 2PR-IR 193 NAREWkursuje (1)-(6)Grodno 17:00, Kuźnica Białostocka 17:03, Czuprynowo 17:08, Sokółka 17:18, Rozedranka 17:29, Czarna Białostocka 17:37
18.13III 1PR-R 10311kursuje (6)Szepietowo 17:19, Szymbory 17:24, Jabłoń Kościelna 17:28, Racibory 17:32, Zdrody Nowe 17:37, Łapy Osse 17:42, Łapy 17:46, Uhowo 17:49, Bojary 17:53, Baciuty 17:56, Trypucie 18:00, Niewodnica 18:03, Klepacze 18:06, Białystok Wiadukt 18:09
18.20II 2PR-IR 193 NAREWkursuje 13 III-10 XII 2016;Grodno 17:00 Kuźnica Białostocka 17:11, Czuprynowo 17:16, Sokółka 17:26, Rozedranka 17:45, Czarna Białostocka 17:53
18.26III 3IC-IC 61105 SŁOWACKIkursuje 13 XII 2015-12 III 2016;Wrocław Główny 10:30, Wrocław Mikołajów 10:36, Wrocław Nadodrze 10:42, Oleśnica Rataje 11:06, Twardogóra Sycowska 11:25, Międzybórz Sycowski 11:37, Odolanów 11:54, Ostrów Wielkopolski 12:13, Kalisz 12:33, Sieradz 13:12, Zduńska Wola 13:25, Pabianice 13:57, Łódź Pabianicka 14:16, Łódź Chojny 14:21, Łódź Dąbrowa 14:25, Łódź Widzew 14:33, Skierniewice 15:11, Warszawa Zachodnia 15:50, Warszawa Centralna 16:06, Warszawa Wschodnia 16:14, Tłuszcz 16:59 , Małkinia 17:29, Czyżew 17:44, Szepietowo 17:54, Łapy 18:10
18.35I 4IC-TLK 61114 MAMRYkursuje 13-15 XII 2015; 24 XII 2015-12 III 2016;Wrocław Główny 8:13, Wrocław Mikołajów 8:19, Oborniki Śląskie 8:35, Żmigród 8:49, Rawicz 9:02, Leszno 9:30, Kościan 9:54, Poznań Główny 10:51, Gniezno 11:26, Mogilno 11:44, Inowrocław 12:02, Toruń Główny 12:28, Toruń Miasto 12:32, Toruń Wschodni 12:37, Kowalewo Pomorskie 12:53, Wąbrzeźno 13:03, Jabłonowo Pomorskie 13:16, Iława Główna 13:46, Ostróda 14:07, Olsztyn Zachodni 14:34, Olsztyn Główny 14:57, Korsze 15:45, Kętrzyn 16:07, Giżycko 16:35, Ełk 17:19, Grajewo 17:35, Mońki 18:02, Białystok Starosielce 18:30
18.35I 4IC-TLK 61114 MAMRYkursuje 13 III-10 XII 2016;Wrocław Główny 8:16, Wrocław Mikołajów 8:22, Oborniki Śląskie 8:37, Żmigród 8:52, Rawicz 9:03, Leszno 9:26, Kościan 9:50, Poznań Główny 10:51, Gniezno 11:22, Mogilno 11:42, Inowrocław 12:00, Toruń Główny 12:25, Toruń Miasto 12:29, Toruń Wschodni 12:34, Kowalewo Pomorskie 12:49, Wąbrzeźno 12:59, Jabłonowo Pomorskie 13:12, Iława Główna 13:40, Ostróda 14:03, Olsztyn Zachodni 14:33, Olsztyn Główny 14:48, Korsze 15:36, Kętrzyn 16:01, Giżycko 16:27, Ełk 17:19, Grajewo 17:35, Mońki 18:02, Białystok Starosielce 18:30
18.43III 1IC-IC 61105 SŁOWACKIkursuje 13 III-10 XII 2016;Wrocław Główny 10:30, Wrocław Mikołajów 10:36, Wrocław Nadodrze 10:42, Oleśnica Rataje 11:07, Twardogóra Sycowska 11:31, Międzybórz Sycowski 11:44, Odolanów 12:08, Ostrów Wielkopolski 12:19, Kalisz 12:39, Sieradz 13:18, Zduńska Wola 13:31, Pabianice 13:58, Łódź Pabianicka 14:16, Łódź Chojny 14:20, Łódź Dąbrowa 14:24, Łódź Widzew 14:39, Skierniewice 15:14, Warszawa Zachodnia 15:51, Warszawa Centralna 16:05, Warszawa Wschodnia 16:14, Tłuszcz 17:12 , Małkinia 17:44, Czyżew 17:59, Szepietowo 18:10, Łapy 18:27
18.54I 4IC-TLK 61114 MAMRYkursuje 16-23 XII 2015;Wrocław Główny 8:13, Wrocław Mikołajów 8:19, Oborniki Śląskie 8:35, Żmigród 8:49, Rawicz 9:02, Leszno 9:30, Kościan 9:54, Poznań Główny 10:51, Gniezno 11:26, Mogilno 11:44, Inowrocław 12:02, Toruń Główny 12:28, Toruń Miasto 12:32, Toruń Wschodni 12:37, Kowalewo Pomorskie 12:53, Wąbrzeźno 13:03, Jabłonowo Pomorskie 13:16, Iława Główna 13:54, Ostróda 14:15, Olsztyn Zachodni 14:42, Olsztyn Główny 15:05, Korsze 15:53, Kętrzyn 16:25, Giżycko 16:51, Ełk 17:39, Grajewo 17:55, Mońki 18:22, Białystok Starosielce 18:49
19.18III 3PR-R 10313kursuje (1)-(5),(7)Szepietowo 18:21, Szymbory 18:27, Jabłoń Kościelna 18:31, Racibory 18:36, Zdrody Nowe 18:41, Łapy Osse 18:45, Łapy 18:49, Uhowo 18:52, Bojary 18:56, Baciuty 19:00, Trypucie 19:04, Niewodnica 19:07, Klepacze 19:11, Białystok Wiadukt 19:14
19.46IV 5PR-R 10404Suwałki 17:37, Płociczno koło Suwałk 17:44, Szczepki 17:52, Blizna 17:58, Augustów Port 18:03, Augustów 18:06, Balinka 18:17, Jastrzębna 18:21, Ostrowie Biebrzańskie 18:26, Kamienna Nowa 18:30, Dąbrowa Białostocka 18:38, Różanystok 18:42, Sidra 18:50, Racewo 18:56, Gliniszcze 19:00, Sokółka 19:08, Geniusze 19:13, Rozedranka 19:18, Machnacz 19:22, Czarna Białostocka 19:26, Wólka Ratowiecka 19:30, Czarny Blok 19:34, Wasilków 19:40
19.47III 3PR-IR 194 NIEMENkursuje 13 III-10 XII 2016;Warszawa Zachodnia 16:51, Warszawa Centralna 17:00, Warszawa Wschodnia 17:12, Tłuszcz 17:59, Łochów 18:14, Małkinia 18:35, Zaręby Kościelne 18:41, Kietlanka 18:45, Szulborze-Koty 18:49, Czyżew 18:56, Kity 19:02, Dąbrowa-Łazy 19:05, Szepietowo 19:11, Łapy 19:30
19.50III 1PR-IR 194 NIEMENkursuje 13 XII 2015-12 III 2016;Warszawa Zachodnia 16:56, Warszawa Centralna 17:05, Warszawa Wschodnia 17:15, Tłuszcz 18:05, Łochów 18:19, Małkinia 18:40, Zaręby Kościelne 18:47, Kietlanka 18:50, Szulborze-Koty 18:54, Czyżew 19:01, Kity 19:07, Dąbrowa-Łazy 19:11, Szepietowo 19:16, Łapy 19:34
20.26III 1IC-IC 31113 KORCZAKkursuje 13 XII 2015-8 III 2016;Kraków Główny 14:15, Miechów 14:45, Włoszczowa Północ 15:19, Opoczno Południe 15:47, Tomaszów Mazowiecki 16:16, Koluszki 16:41, Skierniewice 17:04, Warszawa Zachodnia 17:44, Warszawa Centralna 18:06, Warszawa Wschodnia 18:14, Tłuszcz 18:57, Małkinia 19:27, Czyżew 19:42, Szepietowo 19:53, Łapy 20:10
20.26III 1IC-IC 31113 KORCZAKkursuje 9-12 III 2016;Kraków Główny 15:14, Miechów 15:44, Włoszczowa Północ 16:24, Opoczno Południe 16:54, Warszawa Zachodnia 17:50, Warszawa Centralna 18:06, Warszawa Wschodnia 18:14, Tłuszcz 18:57 , Małkinia 19:27, Czyżew 19:42, Szepietowo 19:53, Łapy 20:10
20.33III 3IC-IC 31113 KORCZAKkursuje 13 III-10 XII 2016Kraków Płaszów 14:02, Kraków Główny 14:11, Miechów 14:39, Włoszczowa Północ 15:14, Opoczno Południe 15:45, Tomaszów Mazowiecki 16:20, Koluszki 16:41, Skierniewice 17:05, Warszawa Zachodnia 17:41, Warszawa Centralna 18:05, Warszawa Wschodnia 18:14, Tłuszcz 19:04, Małkinia 19:34, Czyżew 19:49, Szepietowo 20:00, Łapy 20:17
20.52I 4PR-R 51804kursuje (1)-(5),(7)Ełk 19:10, Ełk Szyba Wschód 19:14, Lipińskie Małe 19:20, Prostki 19:25, Grajewo 19:30, Ruda 19:37, Podlasek 19:40, Osowiec 19:51, Goniądz 19:55, Mońki 20:02, Czechowizna 20:08, Zastocze 20:12, Knyszyn 20:24, Borsukówka 20:30, Dobrzyniewo Duże 20:36, Fasty 20:39, Białystok Bacieczki 20:43, Białystok Starosielce 20:47
22.35III 1IC-IC 61103 ORZESZKOWAkursuje 13 III-10 XII 2016;Jelenia Góra 12:12, Janowice Wielkie 12:23, Marciszów 12:32, Sędzisław 12:39, Wałbrzych Główny 12:58, Wałbrzych Miasto 13:10, Świebodzice 13:24, Jaworzyna Śląska 13:33, Wrocław Główny 14:28, Wrocław Mikołajów 14:34, Wrocław Nadodrze 14:40, Oleśnica Rataje 15:04, Twardogóra Sycowska 15:30, Międzybórz Sycowski 15:43, Odolanów 16:07, Ostrów Wielkopolski 16:19, Kalisz 16:39, Sieradz 17:18, Zduńska Wola 17:31, Pabianice 17:58, Łódź Pabianicka 18:16, Łódź Chojny 18:20, Łódź Dąbrowa 18:24, Łódź Widzew 18:39, Koluszki 18:53, Skierniewice 19:16, Żyrardów 19:30, Warszawa Zachodnia 19:56, Warszawa Centralna 20:05, Warszawa Wschodnia 20:14, Tłuszcz 21:04, Małkinia 21:36, Czyżew 21:51, Szepietowo 22:02, Łapy 22:19
22.36I 4IC-TLK 81104 RYBAKkursuje 13 III-10 XII 2016Szczecin Główny 10:45, Szczecin Dąbie 10:59, Stargard Szczeciński 11:18, Chociwel 11:38, Runowo Pomorskie 11:51, Łobez 12:01, Świdwin 12:26, Białogard 12:49, Koszalin 13:06, Sławno 13:32, Słupsk 13:56, Lębork 14:29, Wejherowo 14:53, Rumia 15:04, Gdynia Główna 15:38, Sopot 15:47, Gdańsk Oliwa 15:52, Gdańsk Wrzeszcz 15:58, Gdańsk Główny 16:07, Tczew 16:29, Malbork 16:44, Elbląg 17:05, Pasłęk 17:22, Morąg 17:49, Olsztyn Zachodni 18:39, Olsztyn Główny 19:04, Korsze 19:51, Kętrzyn 20:15, Giżycko 20:40, Ełk 21:21, Grajewo 21:36, Mońki 22:03, Białystok Starosielce 22:31
22.37I 4IC-TLK 81104 RYBAKkursuje 13 XII 2015-12 III 2016;Szczecin Główny 10:45, Szczecin Dąbie 10:59, Stargard Szczeciński 11:18, Chociwel 11:38, Runowo Pomorskie 11:51, Łobez 12:01, Świdwin 12:27, Białogard 12:49, Koszalin 13:06, Sławno 13:32, Słupsk 13:56, Lębork 14:29, Wejherowo 14:53, Rumia 15:04, Gdynia Główna 15:36, Sopot 15:45, Gdańsk Oliwa 15:50, Gdańsk Wrzeszcz 15:56, Gdańsk Główny 16:05, Tczew 16:29, Malbork 16:44, Elbląg 17:05, Pasłęk 17:22, Morąg 17:48, Olsztyn Zachodni 18:37, Olsztyn Główny 19:04, Korsze 19:53, Kętrzyn 20:17, Giżycko 20:43, Ełk 21:23, Grajewo 21:38, Mońki 22:05, Białystok Starosielce 22:32




Legenda:


OBJAŚNIENIE ZNAKÓW I SKRÓTÓW:

    1-2 - pociąg zestawiony z wagonów 1 i 2 klasy
    2 - pociąg zestawiony z wagonów 2 klasy
    2A - autobus szynowy, 2 klasa
    2E - pociąg zestawiony z zespołów elektrycznych, 2 klasa
    R - rezerwacja obowiązkowa w wagonach 1 klasy
    [RF] - rezerwacja miejsc fakultatywna (na życzenie) w relacji międzynarodowej
    K - przewóz przesyłek konduktorskich
    (D) - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    (1), (2) - poniedziałek, wtorek, itd.
    A - aubus szynowy
    L - usługi gastronomiczne w pociągu (dania zimne i gorące)
    N - w pociągu jest możliwość przejazdu osób niepełnosprawnych
    B - w pociągu jest możliwość przewozu rowerów i sprzętu sportowego


    Kolor CZERWONY - Kolor czerwony oznacza pociągi TLK i międzynarodowe PKP Intercity S.A.

    Kolor NIEBIESKI - Kolor niebieski oznacza pociągi interREGIO spółki Przewozy Regionalne - obowiązuje taryfa specjalna

    Kolor CZARNY - Kolor czarny oznacza pociągi REGIO spółki Przewozy Regionalne

    Rozkład nie uwzględnia krótkotrwałych zmian czasowych.

Przewoźnik: PR - "Przewozy Regionalne" sp. zo.o.
IC - "PKP Intercity" S.A.

UWAGA PODRÓŻNI:

  • 1. Przewoźnicy zastrzegają sobie prawo do odwołania niektórych pociągów pasażerskich oraz wprowadzenia zmian w rozkładzie jazdy w okresie jego ważności.
  • 2. W przypadku opóźnienia pociągu zdążającego na skomunikowanie, należy zwrócić się do drużyny konduktorskiej celem uzyskania informacji o możliwości kontynuowania podróży.
  • 3. Wyznaczone perony mogą być zmieniane.



  • INFORMACJA KOLEJOWA tel. nr (22) 194 36 lub (42) 194 46