PKP Białystok - Rozkład jazdy pociągów Białystok
CZWARTEK 3 września 2015
Imieniny: Joachima, Liliany, Szymona

Rozkład PKP - Białystok:


Jesteś ciekawy o której godzinie odjeżdza pociąg, którym chcesz wyruszyć w podróż. Kiedy dojedziesz w miejsce docelowe i kiedy będziesz mógł wrócić? Odpowiedzi możesz zobaczyć w bardzo łatwy sposób. Wystarczy wyszukać interesującą Cię godzinę oraz miasto, do którego chcesz zaplanować swą podróż.


Rozkład ważny do 31 sierpnia 2015


Białystok Informacja PKP tel. (0-42) lub (0-22) 1-94-36




Odjazdy pociągów:


Godzina odjazduPeronNumer i rodzaj pociąguInformacje dodatkowePrzyjazdy do stacji pośrednich i docelowych
4.10III 110112 TLK kursuje (1)-(6)Łapy 04:27, Szepietowo 04:44, Czyżew 04:55 Małkinia 05:11

Pociąg skomunikowany na stacji Małkinia z autobusową komunikacją zastępczą
Małkinia odjazd 5:26, Warszawa Centralna przyjazd 7:16.
5.54II 2PR-IRCzarna Białostocka 06:20, Sokółka 06:38, Czuprynowo 06:48, Kuźnica Białostocka 06:54 Grodno 08:43

obowiązuje obniżona taryfa
6.00BUSIC-TLK Warszawa Centralna 09:00

Przystanek autobusowy usytuowany przy ulicy Kolejowej 11, naprzeciwko wyjścia z budynku dworca Białystok.
6.06I 4IC-TLK RYBAKBiałystok Starosielce 06:13, Mońki 06:43, Grajewo 07:12, Ełk 07:29, Giżycko 08:23, Kętrzyn 08:50, Korsze 09:12, Olsztyn Główny 10:12, Olsztyn Zachodni 10:19, Morąg 10:58, Pasłęk 11:25, Elbląg 11:43, Malbork 12:07, Tczew 12:21, Gdańsk Główny 12:42, Gdańsk Wrzeszcz 12:50, Gdańsk Oliwa 12:55, Sopot 13:00, Gdynia Główna 13:14, Wejherowo 13:45, Lębork 14:11, Słupsk 14:58, Sławno 15:30, Koszalin 16:00, Białogard 16:17, Świdwin 16:37, Łobez 16:56, Runowo Pomorskie 17:07, Chociwel 17:21, Stargard Szczeciński 17:46, Szczecin Dąbie 18:06 Szczecin Główny 18:22
6.25II 2PR-R 10320Białystok Wiadukt 06:29, Klepacze 06:31, Niewodnica 06:35, Trypucie 06:37, Baciuty 06:41, Bojary 06:45, Uhowo 06:49, Łapy 06:52, Łapy Osse 06:56, Zdrody Nowe 07:00, Racibory 07:05, Jabłoń Kościelna 07:10, Szymbory 07:13 Szepietowo 07:19
6.29IV 7PR-R 10411kursuje (1)-(5)+15,16.08Wasilków 06:35, Czarny Blok 06:40, Wólka Ratowiecka 06:44, Czarna Białostocka 06:48, Machnacz 06:53, Rozedranka 07:06, Gieniusze 07:20, Sokółka 07:25, Gliniszcze 07:33, Racewo 07:37, Sidra 07:43, Różanystok 07:51, Dąbrowa Białostocka 07:55, Kamienna Nowa 08:03, Ostrowie Biebrzańskie 08:08, Jastrzębna 08:12, Balinka 08:16, Augustów 08:27, Augustów Port 08:29, Blizna 08:34, Szczepki 08:41, Płociczno koło Suwałk 08:48 Suwałki 08:57
6.37III 3PR-R 10520Białystok Stadion 06:44, Lewickie 06:53, Hołówki Duże 07:09, Zimnochy 07:13, Strabla 07:21, Rajsk 07:31, Bielsk Podlaski 07:40, Lewki 07:45, Podbiele 07:51, Gregorowce 07:56, Suchowolce 08:03, Kleszczele 08:11, Czeremcha 08:20
6.55III 3IC-TLK10114Łapy 07:13, Szepietowo 07:30, Czyżew 07:41 Małkinia 07:57 ~ 1-6;

Pociąg skomunikowany na stacji Małkinia z Autobusową Komunikacją Zastępczą.
Małkinia odjazd 8:12, Warszawa Centralna przyjazd 9:52.
7.55I 4PR-IR 191Białystok Starosielce 08:00, Knyszyn 08:18, Mońki 08:30, Osowiec 08:41, Grajewo 09:00, Prostki 09:05, Ełk Szyba Wschód 09:14 Ełk 09:19

obowiązuje obniżona taryfa
8.00BUSIC-TLK 11056Warszawa Centralna 11:00

Przystanek autobusowy usytuowany przy ulicy Kolejowej 11, naprzeciwko wyjścia z budynku dworca Białystok.
9.00III 3IC-TLK 10016 KONOPNICKAkursuje (1)-(5)Łapy 09:18, Szepietowo 09:35, Czyżew 09:46 Małkinia 10:02

Pociąg skomunikowany na stacji Małkinia z Autobusową Komunikacją Zastępczą.
Małkinia odjazd 10.17, Warszawa Centralna przyjazd 11.57.
9.00III 3 IC-TLK10116kursuje (7)Łapy 09:18, Szepietowo 09:35, Czyżew 09:46 Małkinia 10:02

Pociąg skomunikowany na stacji Małkinia z Autobusową Komunikacją Zastępczą.
Małkinia odjazd 10.17, Warszawa Centralna przyjazd 11.57.
10.53I 4PR-R 15801Białystok Starosielce 10:58, Białystok Bacieczki 11:01, Fasty 11:06, Dobrzyniewo Duże 11:09, Borsukówka 11:14, Knyszyn 11:21, Zastocze 11:25, Czechowizna 11:30, Mońki 11:36, Goniądz 11:43, Osowiec 11:48, Podlasek 11:59, Ruda 12:03, Grajewo 12:10, Prostki 12:15, Lipińskie Małe 12:20, Ełk Szyba Wschód 12:26, Ełk 12:31
10.55III 1IC-TLK 11111kursuje do 29.08 w (6)Czarna Białostocka 11:14, Sokółka 11:34, Dąbrowa Białostocka 11:59, Augustów 12:25, Suwałki 12:51
11.10III 3IC-TLK10118Łapy 11:28, Szepietowo 11:45, Czyżew 11:56, Małkinia 12:12

Pociąg skomunikowany na stacji Małkinia z Z. Małkinia z Autobusową Komunikacją Zastępczą.
Odjazd 12.27, Warszawa Centralna przyjazd 14.07.
12.00BUSIC-TLK11058Warszawa Centralna 15:00

Przystanek autobusowy usytuowany przy ulicy Kolejowej 11, naprzeciwko wyjścia z budynku dworca Białystok.
12.30III 3PR-R 10322kursuje (1)-(5)Białystok Wiadukt 12:34, Klepacze 12:36, Niewodnica 12:40, Trypucie 12:42, Baciuty 12:46, Bojary 12:50, Uhowo 12:54, Łapy 12:57, Łapy Osse 13:01, Zdrody Nowe 13:05, Racibory 13:11, Jabłoń Kościelna 13:16, Szymbory 13:19, Szepietowo 13:25
12.49PR-R 11002kursuje 18.08Białystok Stadion 12:56, Lewickie 13:05, Hołówki Duże 13:13, Zimnochy 13:17, Strabla 13:25, Rajsk 13:45, Bielsk Podlaski 13:54, Lewki 13:59, Podbiele 14:05, Gregorowce 14:10, Suchowolce 14:17, Kleszczele 14:26, Czeremcha 14:33
13.02III 3IC-TLK 11130Łapy 13:20, Szepietowo 13:37, Czyżew 13:48 Małkinia 14:04

Pociąg skomunikowany na stacji Małkinia z autobusowa komunikacja zastępczą.
Małkinia odjazd 14:19, Warszawa Centralna przyjazd 15:59.
13.51III 3IC-TLK15119 Pojezierze - IC-TLK51150 Krasickikursuje (1)-(5),(7)Białystok Starosielce 13:57, Mońki 14:36, Grajewo 15:05, Ełk 15:22, Giżycko 16:24, Kętrzyn 16:51, Korsze 17:13,
Olsztyn Główny 18:13 - przesiadka - Olsztyn Główny IC - TLK 51150 KRASICKI Olsztyn Zachodni 19:09, Olsztynek 19:31, Nidzica 19:53, Działdowo 20:12, Mława 20:27, Ciechanów 20:47, Modlin 21:20, Legionowo 21:34, Warszawa Wschodnia 21:50, Warszawa Centralna 22:00, Warszawa Zachodnia 22:09
13.51III 3IC-TLK 15119 POJEZIERZEkursuje (1)-(7)Białystok Starosielce 13:57, Mońki 14:36, Grajewo 15:05, Ełk 15:22, Giżycko 16:24, Kętrzyn 16:51, Korsze 17:13, Olsztyn Główny 18:13, Olsztyn Zachodni 18:28, Morąg 19:08, Pasłęk 19:35, Elbląg 19:52, Malbork 20:15, Tczew 20:30, Pruszcz Gdański 20:44, Gdańsk Główny 20:54, Gdańsk Wrzeszcz 21:04, Gdańsk Oliwa 21:09, Sopot 21:14, Gdynia Główna 21:25
14.06IV 5PR-R 10341kursuje (1)-(5)Wasilków 14:13, Czarny Blok 14:19, Wólka Ratowiecka 14:24, Czarna Białostocka 14:28, Machnacz 14:34, Rozedranka 14:38, Gieniusze 14:44, Sokółka 14:49, Kundzin 14:57, Czuprynowo 15:02, Kuźnica Białostocka 15:07
14.27III 3IC-TLK 11094Łapy 14:45, Szepietowo 15:02, Czyżew 15:13, Małkinia 15:29

Pociąg skomunikowany na stacji Małkinia z autobusowa komunikacją zastępczą.
Małkinia odjazd 15.44, Warszawa Centralna przyjazd 17.24.
14.45III 1PR 10324kursuje (1)-(6)Białystok Wiadukt 14:49, Klepacze 14:51, Niewodnica 14:55, Trypucie 14:57, Baciuty 15:01, Bojary 15:05,Uhowo 15:09, Łapy 15:12, Łapy Osse 15:16, Zdrody Nowe 15:20, Racibory 15:26, Jabłoń Kościelna 15:31, Szymbory 15:34, Szepietowo 15:40
15.02I 4PR15803Białystok Starosielce 15:07, Białystok Bacieczki 15:11, Fasty 15:15, Dobrzyniewo Duże 15:19, Borsukówka 15:24, Knyszyn 15:31, Zastocze 15:35, Czechowizna 15:40, Mońki 15:46, Goniądz 16:01, Osowiec 16:05, Podlasek 16:16, Ruda 16:20, Grajewo 16:27, Prostki 16:32, Lipińskie Małe 16:37, Ełk Szyba Wschód 16:43, Ełk 16:48
15.03IV 7PR- R 10413Wasilków 15:09, Czarny Blok 15:15, Wólka Ratowiecka 15:19, Czarna Białostocka 15:23, Machnacz 15:28, Rozedranka 15:32, Gieniusze 15:37, Sokółka 15:42, Gliniszcze 15:51, Racewo 15:54, Sidra 16:01, Różanystok 16:08, Dąbrowa Białostocka 16:12, Kamienna Nowa 16:20, Ostrowie Biebrzańskie 16:24, Jastrzębna 16:29, Balinka 16:41, Augustów 16:52, Augustów Port 16:54, Blizna 16:59, Szczepki 17:06, Płociczno koło Suwałk 17:13, Suwałki 17:22
15.17III 3PR-IR 193 NiemenŁapy 15:33, Szepietowo 15:52, Czyżew 16:03, Szulborze-Koty 16:10, Zaręby Kościelne 16:16, Małkinia 16:23
15.45II 2PR-R 10326Kursuje (1)-(5),(7)Białystok Wiadukt 15:49, Klepacze 15:51, Niewodnica 15:55, Trypucie 15:57, Baciuty 16:01, Bojary 16:05, Uhowo 16:09, Łapy 16:12, Łapy Osse 16:16, Zdrody Nowe 16:20, Racibory 16:26, Jabłoń Kościelna 16:31, Szymbory 16:34, Szepietowo 16:40
15.52IV 5PR-R 10522Kursuje (1)-(5),(7)Białystok Stadion 15:59, Lewickie 16:08, Hołówki Duże 16:16, Zimnochy 16:20, Strabla 16:28, Rajsk 16:46, Bielsk Podlaski 16:56, Lewki 17:01, Podbiele 17:06, Gregorowce 17:11, Suchowolce 17:18, Kleszczele 17:27, Czeremcha 17:35
16.16III 3IC-TLK 11132kursuje (1)-(5),(7)Łapy 16:34, Szepietowo 16:51, Czyżew 17:02, Małkinia 17:18

Pociąg skomunikowany na stacji Małkinia z autobusową komunikacją zastępczą.
Małkinia odjazd 17.33, Warszawa Centralna przyjazd 19.13.
16.18IV 5PR-R 10345Wasilków 16:25, Czarny Blok 16:31, Wólka Ratowiecka 16:35, Czarna Białostocka 16:40, Machnacz 16:45, Rozedranka 16:50, Gieniusze 16:55, Sokółka 17:02, Kundzin 17:09, Czuprynowo 17:14, Kuźnica Białostocka 17:20
16.45III 3PR-R 10328kursuje (1)-(5),(7)Białystok Wiadukt 16:49, Klepacze 16:51, Niewodnica 16:55, Trypucie 16:57, Baciuty 17:01, Bojary 17:05, Uhowo 17:09, Łapy 17:12, Łapy Osse 17:16, Zdrody Nowe 17:20, Racibory 17:26, Jabłoń Kościelna 17:31, Szymbory 17:34, Szepietowo 17:40
17.12I 4PR-R 15805kursuje (1)-(5),(7)Białystok Starosielce 17:17, Białystok Bacieczki 17:21, Fasty 17:26, Dobrzyniewo Duże 17:29, Borsukówka 17:34, Knyszyn 17:41, Zastocze 17:45, Czechowizna 17:50, Mońki 17:56, Goniądz 18:03, Osowiec 18:07, Podlasek 18:18, Ruda 18:22, Grajewo 18:30, Prostki 18:35, Lipińskie Małe 18:40, Ełk Szyba Wschód 18:46, E?k 18:50
18.03II 2IC-TLK11192 Hańczakursuje (1)-(7)Łapy 18:20, Szepietowo 18:37, Czyżew 18:48 Małkinia 19:04

Pociąg skomunikowany na stacji Małkinia z autobusowa komunikacją zastępczą.
Małkinia odjazd 19.19, Warszawa Centralna przyjazd 20.59.
18.15III 1IC-TLK 10105 Konopnickakursuje (1)-(5),(7)Czarna Białostocka 18:34, Sokółka 18:52, Dąbrowa Białostocka 19:17, Augustów 19:44, Suwałki 20:10
18.45IV 5PR-R 10330Białystok Wiadukt 18:49, Klepacze 18:51, Niewodnica 18:55, Trypucie 18:57, Baciuty 19:01, Bojary 19:05, Uhowo 19:09, Łapy 19:12, Łapy Osse 19:16, Zdrody Nowe 19:20, Racibory 19:26, Jabłoń Kościelna 19:31, Szymbory 19:34, Szepietowo 19:40
20.09III 3PR-IR 196 NiemenCzarna Białostocka 20:27, Sokółka 20:45, Czuprynowo 20:56, Kuźnica Białostocka 21:01, Grodno 22:44

obowiązuje obniżona taryfa
20.29IV 5PR-R 10415kursuje (1)-(5),(7)Wasilków 20:35, Czarny Blok 20:41, Wólka Ratowiecka 20:45, Czarna Białostocka 20:49, Machnacz 20:54, Rozedranka 20:58, Gieniusze 21:03, Sokółka 21:08, Gliniszcze 21:15, Racewo 21:19, Sidra 21:25, Różanystok 21:33, Dąbrowa Białostocka 21:37, Kamienna Nowa 21:45, Ostrowie Biebrzańskie 21:49, Jastrzębna 21:54, Balinka 21:58, Augustów 22:09, Augustów Port 22:11, Blizna 22:16, Szczepki 22:23, Płociczno koło Suwałk 22:30, Suwałki 22:39
20.30BUSIC-TLK 11060Warszawa Centralna 23:15

Przystanek autobusowy usytuowany przy ulicy Kolejowej 11, naprzeciwko wyjścia z budynku dworca Białystok.
21.18III 1PR-R 10332kursuje (1)-(5),(7)Białystok Wiadukt 21:22, Klepacze 21:24, Niewodnica 21:28, Trypucie 21:30, Baciuty 21:34, Bojary 21:38, Uhowo 21:42, Łapy 21:45, Łapy Osse 21:49, Zdrody Nowe 21:53, Racibory 21:59, Jabłoń Kościelna 22:04, Szymbory 22:07, Szepietowo 22:13



Przyjazdy pociągów:


Godzina przyjazduPeronNumer i rodzaj pociąguInformacje dodatkoweOdjazdy ze stacji początkowych i pośrednich
5.17III 1PR - R 10301kursuje (1)-(6)Szepietowo 04:22, Szymbory 04:27, Jabłoń Kościelna 04:31, Racibory 04:36, Zdrody Nowe 04:41, Łapy Osse 04:46, Łapy 04:50, Uhowo 04:53, Bojary 04:57, Baciuty 05:00, Trypucie 05:04, Niewodnica 05:07, Klepacze 05:10, Białystok Wiadukt 05:13
5.50II 2PR-IR 192Ełk 04:28, Ełk Szyba Wschód 04:32, Prostki 04:41, Grajewo 04:46, Osowiec 05:05, Mońki 05:15, Knyszyn 05:27, Białystok Starosielce 05:45

obowiązuje obniżona taryfa
6.13II 2PR-R 10346Ku?nica Bia?ostocka 05:12, Czuprynowo 05:17, Kundzin 05:22, Sok??ka 05:29, Gieniusze 05:35, Rozedranka 05:40, Machnacz 05:45, Czarna Bia?ostocka 05:51, W?lka Ratowiecka 05:55, Czarny Blok 06:00, Wasilk?w 06:06
6.17III 1PR-R 10303Szepietowo 05:22, Szymbory 05:26, Jabłoń Kościelna 05:30, Racibory 05:33, Zdrody Nowe 05:38, Łapy Osse 05:43, Łapy 05:47, Uhowo 05:52, Bojary 05:54, Baciuty 05:57, Trypucie 06:01, Niewodnica 06:06, Klepacze 06:07, Białystok Wiadukt 06:12
7.15IV 710525kursuje (1)-(7)Czeremcha 05:39, Kleszczele 05:47, Suchowolce 05:56, Gregorowce 06:03, Podbiele 06:08, Lewki 06:14, Bielsk Podlaski 06:19, Rajsk 06:28, Strabla 06:39, Zimnochy 06:47, Hołówki Duże 06:50, Lewickie 06:59, Białystok Stadion 07:08
7.17III 1PR-R 10305kursuje (1)-(6)Szepietowo 06:21, Szymbory 06:26, Jabłoń Kościelna 06:30, Racibory 06:35, Zdrody Nowe 06:40, Łapy Osse 06:45, Łapy 06:49, Uhowo 06:52, Bojary 06:56, Baciuty 06:59, Trypucie 07:03, Niewodnica 07:06, Klepacze 07:09, Białystok Wiadukt 07:12
7.21III 3PR-R 10400kursuje (1)-(6)Suwałki 05:05, Płociczno koło Suwałk 05:13, Szczepki 05:20, Blizna 05:26, Augustów Port 05:31, Augustów 05:34, Balinka 05:45, Jastrzębna 05:49, Ostrowie Biebrzańskie 05:53, Kamienna Nowa 05:58, Dąbrowa Białostocka 06:05, Różanystok 06:09, Sidra 06:17, Racewo 06:24, Gliniszcze 06:28, Sokółka 06:42, Gieniusze 06:47, Rozedranka 06:52, Machnacz 06:57, Czarna Białostocka 07:02, Wólka Ratowiecka 07:06, Czarny Blok 07:10, Wasilków 07:15
7.28I 4PR-R 51800Ełk 05:44, Ełk Szyba Wschód 05:48, Lipińskie Małe 05:54, Prostki 05:59, Grajewo 06:04, Ruda 06:12, Podlasek 06:16, Osowiec 06:26, Goniądz 06:31, Mońki 06:45, Czechowizna 06:51, Zastocze 06:56, Knyszyn 07:00, Borsukówka 07:06, Dobrzyniewo Duże 07:12, Fasty 07:15, Białystok Bacieczki 07:19, Białystok Starosielce 07:23
7.49III 3PR-IR 191Grodno 05:01, Kuźnica Białostocka 06:56, Czuprynowo 07:01, Sokółka 07:11, Rozedranka 07:21, Czarna Białostocka 07:30

obowiązuje obniżona taryfa
8.26III 1PR-R 10307Szepietowo 07:32, Szymbory 07:42, Jabłoń Kościelna 07:46, Racibory 07:48, Zdrody Nowe 07:34, Łapy Osse 08:01, Łapy 08:05, Uhowo 08:08, Bojary 08:12, Baciuty 08:15, Trypucie 08:19, Niewodnica 08:22, Klepacze 08:19, Białystok Wiadukt 08:22
8.38III 3IC-TLK 10116 KONOPNICKAkursuje (1)-(6)Suwałki 06:36, Augustów 07:02, Dąbrowa Białostocka 07:29, Sokółka 08:01, Czarna Białostocka 08:20

Pociąg skomunikowany na stacji Małkinia z autobusowa komunikacją zastępczą.
Małkinia odjazd 10.17, Warszawa Centralna przyjazd 11.57.
9.30BUSIC-TLK 11063Warszawa Centralna 06:30

Przystanek DW. Centralny nr 24 znajduje się między wyjściem z holu głównego a wejściem do C.H. Złote Tarasy.
10.40III 1IC-TLK 11111 10195 HAŃCZAMałkinia 09:39, Czyżew 09:55, Szepietowo 10:06, Łapy 10:23
11.39IV 5PR-R 10402kursuje (1)-(5)+16.08Suwałki 09:32, Płociczno koło Suwałk 09:39, Szczepki 09:46, Blizna 09:53, Augustów Port 09:58, Augustów 10:00, Balinka 10:11, Jastrzębna 10:15, Ostrowie Biebrzańskie 10:20, Kamienna Nowa 10:24, Dąbrowa Białostocka 10:32, Różanystok 10:36, Sidra 10:44, Racewo 10:50, Gliniszcze 10:53, Sokółka 11:01, Gieniusze 11:06, Rozedranka 11:11, Machnacz 11:15, Czarna Białostocka 11:19, Wólka Ratowiecka 11:23, Czarny Blok 11:27, Wasilków 11:33
11.47IV 5PR-R 10402kursuje:15.08Suwałki 09:32, Płociczno koło Suwałk 09:39, Szczepki 09:46, Blizna 09:53, Augustów Port 09:58, Augustów 10:00, Balinka 10:11, Jastrzębna 10:15, Ostrowie Biebrzańskie 10:20, Kamienna Nowa 10:24, Dąbrowa Białostocka 10:32, Różanystok 10:36, Sidra 10:44, Racewo 10:50, Gliniszcze 10:53, Sokółka 11:01, Gieniusze 11:06, Rozedranka 11:11, Machnacz 11:23, Czarna Białostocka 11:27, Wólka Ratowiecka 11:31, Czarny Blok 11:35, Wasilków 11:40
11.51III 1IC-TLK 10101kursuje (1)-(6)Małkinia 10:50, Czyżew 11:06, Szepietowo 11:17, Łapy 11:35
13.41III 3IC-TLK 11119Małkinia 12:42, Czyżew 12:58, Szepietowo 13:08, Łapy 13:25

14.17III 3IC-TLK 51118 POJEZIERZEIC - TLK 15151 KRASICKI Warszawa Zachodnia 06:25, Warszawa Centralna 06:40, Warszawa Wschodnia 06:50, Legionowo 07:06, Modlin 07:19, Ciechanów 07:52, Mława 08:12, Działdowo 08:26, Nidzica 08:44, Olsztynek 09:06, Olsztyn Zachodni 09:27, 09:31 Olsztyn Główny - przesiadka - Olsztyn Główny 10:16, Korsze 11:16, Kętrzyn 11:38, Giżycko 12:05, Ełk 12:59, Grajewo 13:15, Mońki 13:43, Białystok Starosielce 14:11

IC - TLK 15151 KRASICKI Warszawa Zachodnia 06:25, Warszawa Centralna 06:40, Warszawa Wschodnia 06:50, Legionowo 07:06, Modlin 07:20, Ciechanów 07:52, Mława 08:12, Działdowo 08:26, Nidzica 08:44, Olsztynek 09:06, Olsztyn Zachodni 09:27, 09:33 Olsztyn Główny - przesiadka - Olsztyn Główny 10:16, Korsze 11:16, Kętrzyn 11:38, Giżycko 12:05, Ełk 12:59, Grajewo 13:15, Mońki 13:43, Białystok Starosielce 14:11
14.51III 3PR-IR 193 NiemenGrodno 11:50, Kuźnica Białostocka 13:51, Czuprynowo 13:56, Sokółka 14:07, Czarna Białostocka 14:32
15.30III 3 PR-R 10309kursuje (1)-(5)Szepietowo 14:35, Szymbory 14:40, Jabłoń Kościelna 14:44, Racibory 14:49, Zdrody Nowe 14:54, Łapy Osse 14:59, Łapy 15:03, Uhowo 15:06, Bojary 15:10, Baciuty 15:13, Trypucie 15:17, Niewodnica 15:20, Klepacze 15:23, Białystok Wiadukt 15:26
15.46III 1IC-TLK 10103Małkinia 14:45, Czyżew 15:01, Szepietowo 15:12, Łapy 15:29
16.34I 4PR-R 51802Ełk 14:51, Ełk Szyba Wschód 14:55, Lipińskie Małe 15:01, Prostki 15:12, Grajewo 15:17, Ruda 15:24, Podlasek 15:28, Osowiec 15:39, Goniądz 15:43, Mońki 15:51, Czechowizna 15:57, Zastocze 16:02, Knyszyn 16:06, Borsukówka 16:12, Dobrzyniewo Duże 16:17, Fasty 16:20, Białystok Bacieczki 16:25, Białystok Starosielce 16:29
16.36III 3PR-R 10348kursuje (1)-(5)Kuźnica Białostocka 15:25, Czuprynowo 15:30, Kundzin 15:35, Sokółka 15:46, Gieniusze 15:51, Rozedranka 15:57, Machnacz 16:01, Czarna Białostocka 16:07, Wólka Ratowiecka 16:11, Czarny Blok 16:16, Wasilków 16:29
17.00BUSIC-TLK 11065Warszawa Centralna 14:00

Przystanek DW. Centralny nr 24 znajduje się między wyjściem z holu głównego a wejściem do C.H. Złote Tarasy. Strona
17.08IV 7PR-R 10529Czeremcha 15:34, Kleszczele 15:41, Suchowolce 15:50, Gregorowce 15:57, Podbiele 16:02, Lewki 16:08, Bielsk Podlaski 16:13, Rajsk 16:22, Strabla 16:32, Zimnochy 16:40, Hołówki Duże 16:43, Lewickie 16:51, Białystok Stadion 17:00
17.48III 1R 10315kursuje do 30.08 (7)Suwałki 15:54, Augustów 16:20, Dąbrowa Białostocka 16:47, Sokółka 17:11, Czarna Białostocka 17:30

Pociąg skomunikowany na stacji Małkinia. Małkinia odjazd 19.19, Warszawa Centralna przyjazd 20.59.
17.50III 1PR-R 10311kursuje (1)-(6)Szepietowo 16:55, Szymbory 17:00, Jabłoń Kościelna 17:04, Racibory 17:09, Zdrody Nowe 17:14, Łapy Osse 17:19, Łapy 17:23, Uhowo 17:26, Bojary 17:30, Baciuty 17:33, Trypucie 17:37, Niewodnica 17:40, Klepacze 17:43, Białystok Wiadukt 17:46
18.03III 1IC-TLK 10105Małkinia 17:02, Czyżew 17:18, Szepietowo 17:29, Łapy 17:47
18.54III 1PR-R 10313kursuje (1)-(5),(7)Szepietowo 18:00, Szymbory 18:05, Jabłoń Kościelna 18:09, Racibory 18:13, Zdrody Nowe 18:18, Łapy Osse 18:23, Łapy 18:27, Uhowo 18:30, Bojary 18:34, Baciuty 18:37, Trypucie 18:41, Niewodnica 18:44, Klepacze 18:47, Białystok Wiadukt 18:50
19.11III 1IC-TLK 10107Małkinia 18:10, Czyżew 18:26, Szepietowo 18:37, Łapy 18:55
19.15PR-R 11019kursuje 19.08Hajnówka 17:00, Orzeszkowo 17:07, Witowo 17:13, Policzna 17:20, Dobrowoda 17:24, Czeremcha 17:40, Kleszczele 17:47, Suchowolce 17:56, Gregorowce 18:03, Podbiele 18:08, Lewki 18:14, Bielsk Podlaski 18:19, Rajsk 18:28, Strabla 18:38, Zimnochy 18:46, Hołówki Duże 18:50, Lewickie 18:58, Białystok Stadion 19:07
19.30BUSIC-TLK 11067Warszawa Centralna 16:30

Przystanek DW. Centralny nr 24 znajduje się między wyjściem z holu głównego a wejściem do C.H. Złote Tarasy.
20.05III 3PR-IR 196 NiemenMałkinia 18:58, Zaręby Kościelne 19:05, Szulborze-Koty 19:11, Czyżew 19:18, Szepietowo 19:29, Łapy 19:48

obowiązuje obniżona taryfa
20.06IV 5PR-R 10404Suwałki 17:49, Płociczno koło Suwałk 17:56, Szczepki 18:04, Blizna 18:10, Augustów Port 18:15, Augustów 18:18, Balinka 18:29, Jastrzębna 18:33, Ostrowie Biebrzańskie 18:37, Kamienna Nowa 18:42, Dąbrowa Białostocka 18:50, Różanystok 18:53, Sidra 19:10, Racewo 19:16, Gliniszcze 19:19, Sokółka 19:27, Gieniusze 19:32, Rozedranka 19:37, Machnacz 19:41, Czarna Białostocka 19:46, Wólka Ratowiecka 19:50, Czarny Blok 19:54, Wasilków 20:00
21.00BUSIC-TLK 11069Warszawa Centralna 18:00

Przystanek DW. Centralny nr 24 znajduje się między wyjściem z holu głównego a wejściem do C.H. Złote Tarasy.
21.13I 4PR-R 51804kursuje (1)-(5),(7)Ełk 19:36, Ełk Szyba Wschód 19:40, Lipińskie Małe 19:46, Prostki 19:51, Grajewo 19:56, Ruda 20:03, Podlasek 20:07, Osowiec 20:17, Goniądz 20:22, Mońki 20:30, Czechowizna 20:36, Zastocze 20:41, Knyszyn 20:45, Borsukówka 20:51, Dobrzyniewo Duże 20:56, Fasty 20:59, Białystok Bacieczki 21:04, Białystok Starosielce 21:08
21.51III 1IC-TLK 10109Małkinia 20:50, Czyżew 21:06, Szepietowo 21:17, Łapy 21:35
23.01I 4IC-TLK 81104 RYBAKSzczecin Główny 10:38, Szczecin Dąbie 10:55, Stargard Szczeciński 11:14, Chociwel 11:37, Runowo Pomorskie 11:51, Łobez 12:02, Świdwin 12:18, Białogard 12:51, Koszalin 13:12, Sławno 13:38, Słupsk 13:59, Lębork 14:33, Wejherowo 14:57, Gdynia Główna 15:41, Sopot 15:55, Gdańsk Oliwa 16:00, Gdańsk Wrzeszcz 16:06, Gdańsk Główny 16:14, Tczew 16:35, Malbork 16:50, Elbląg 17:12, Pasłęk 17:30, Morąg 17:58, Olsztyn Zachodni 18:44, Olsztyn Główny 18:53, Korsze 19:52, Kętrzyn 20:18, Giżycko 20:45, Ełk 21:40, Grajewo 21:57, Mońki 22:27, Białystok Starosielce 22:55
23.51III 1IC-TLK 10111kursuje (1)-(5),(7)Małkinia 22:50, Czyżew 23:06, Szepietowo 23:17, Łapy 23:35




Legenda:


OBJAŚNIENIE ZNAKÓW I SKRÓTÓW:

    1-2 - pociąg zestawiony z wagonów 1 i 2 klasy
    2 - pociąg zestawiony z wagonów 2 klasy
    2A - autobus szynowy, 2 klasa
    2E - pociąg zestawiony z zespołów elektrycznych, 2 klasa
    R - rezerwacja obowiązkowa w wagonach 1 klasy
    [RF] - rezerwacja miejsc fakultatywna (na życzenie) w relacji międzynarodowej
    K - przewóz przesyłek konduktorskich
    (D) - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    (1), (2) - poniedziałek, wtorek, itd.
    A - aubus szynowy
    L - usługi gastronomiczne w pociągu (dania zimne i gorące)
    N - w pociągu jest możliwość przejazdu osób niepełnosprawnych
    B - w pociągu jest możliwość przewozu rowerów i sprzętu sportowego


    Kolor CZERWONY - Kolor czerwony oznacza pociągi TLK i międzynarodowe PKP Intercity S.A.

    Kolor NIEBIESKI - Kolor niebieski oznacza pociągi interREGIO spółki Przewozy Regionalne - obowiązuje taryfa specjalna

    Kolor CZARNY - Kolor czarny oznacza pociągi REGIO spółki Przewozy Regionalne

    Rozkład nie uwzględnia krótkotrwałych zmian czasowych.

Przewoźnik: PR - "Przewozy Regionalne" sp. zo.o.
IC - "PKP Intercity" S.A.

UWAGA PODRÓŻNI:

  • 1. Przewoźnicy zastrzegają sobie prawo do odwołania niektórych pociągów pasażerskich oraz wprowadzenia zmian w rozkładzie jazdy w okresie jego ważności.
  • 2. W przypadku opóźnienia pociągu zdążającego na skomunikowanie, należy zwrócić się do drużyny konduktorskiej celem uzyskania informacji o możliwości kontynuowania podróży.
  • 3. Wyznaczone perony mogą być zmieniane.



  • INFORMACJA KOLEJOWA tel. nr (22) 194 36 lub (42) 194 46