Fotoreportaże

IMPREZY
FOTO
KINO
OGŁOSZENIA 
CZWARTEK, 22 marca 2018Imieniny: Benedykta, Lubomiry, Lubomira
Bstok.pl Fotoreportaż
  FOTOREPORTAŻ:

Fotoreportaż: Podlaska Gala Olimpijskia
2011-03-04
    W ubiegłą sobotę odbył się w hotelu Gołębiewski coroczny Bal Sportu. W rankingu Podlaskiej Rady Olimpijskiej zwyciężyli: kajakarka Sandra Pawełczak (Dojlidy Białystok) i trener Ireneusz Skowroński oraz w grach zespołowych: Tomasz Frankowski (Jagiellonia Białystok) i trener Michał Probierz. Za nadzieję olimpijską została uznana Paula Kozłow (Juvenia Białystok).

   Wszyscy byli bardzo zaskoczeni kiedy, w trakcie przyznawania nagrody zwyciężczyni, na scenę wbiegł kajakarz Paweł Skowroński (Dojlidy Białystok) z bukietem czerwonych róż i klękając oświadczył się Sandrze. Ta w otoczeniu rodziny przyjęła oświadczyny.

   Uroczystość uświetnił występem Marcin Daniec z zespołem. Podlascy biznesmani i ich goście mieli również możliwość obejrzeć najnowsze modele kreacji wieczorowych i ślubnych prezentowanych przez salony: Mon Cheri Boutique, Bellissima Exclusive i Cymbeline. Następnie modelki zaprezentowały się w zmysłowej bieliźnie firmy KINGA. Wszyscy uczestnicy bawili się wyśmienicie do późnych godzin nocnych.


Zdjęcie: 1
Zdjęcie: 2
Zdjęcie: 3
Zdjęcie: 4
Zdjęcie: 5
Zdjęcie: 6
Zdjęcie: 7
Zdjęcie: 8
Zdjęcie: 9
Zdjęcie: 10
Zdjęcie: 11
Zdjęcie: 12
Zdjęcie: 13
Zdjęcie: 14
Zdjęcie: 15
Zdjęcie: 16


    Strony:  1  2  3
O portalu  |  Prywatność  |  Statystyki  |  Kontakt  |  Reklama