Fotoreportaże

IMPREZY
FOTO
KINO
OGŁOSZENIA 
NIEDZIELA, 18 lutego 2018Imieniny: Konstancji, Krystiana, Sylwany
Bstok.pl Fotoreportaż
  FOTOREPORTAŻ:

Fotoreportaż: Finał Turnieju o Puchar Tymbarku
2010-06-07
    Drużyny z woj. podlaskiego rywalizowały w poniedziałek w Białymstoku podczas wojewódzkiego finału Turnieju ''Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku''. Stawką był awans do ogólnopolskich półfinałów. Gra była zacięta, a emocje sięgały zenitu, ponieważ już we wrześniu w Wielkim Finale najlepsze drużyny z całego kraju zagrają o Puchar Tymbarku, tytuł Mistrzów Polski oraz wyjazd do Mediolanu na sławny stadion San Siro.

O zwycięstwie w grupie chłopców zadecydował mecz pomiędzy drużynami SP 7 Białystok i UKS ''Ruszaj'' Białystok. Zacięte i bardzo emocjonujące spotkanie finałowe skończyło się zwycięstwem 2:0 drużyny SP 7. Drużyna ta, wzmocniona wyłonionymi podczas finału talentami piłkarskimi z innych zespołów, będzie reprezentować województwo podlaskie podczas dalszych etapów rozgrywek.

W grupie dziewczynek najlepsze okazały się zawodniczki SP Brańsk, które w zaciętym starciu pokonały 2:0 drużynę SP Klukowo. One również, obok zespołu chłopców, zakwalifikowały się do dalszych Turniejowych rozgrywek i będą reprezentować województwo podlaskie w dalszych zmaganiach o Puchar Tymbarku i wyjazd do Mediolanu na legendarny stadion San Siro.


Zdjęcie: 1
Zdjęcie: 2
Zdjęcie: 3
Zdjęcie: 4
Zdjęcie: 5
Zdjęcie: 6
Zdjęcie: 7
Zdjęcie: 8
Zdjęcie: 9
Zdjęcie: 10
Zdjęcie: 11
Zdjęcie: 12
Zdjęcie: 13
Zdjęcie: 14
Zdjęcie: 15
Zdjęcie: 16


    Strony:  1  2
O portalu  |  Prywatność  |  Statystyki  |  Kontakt  |  Reklama