Reklama

Zacięta walka o awans

On Cze 12, 2019

Już 22 czerwca o 19:00 drużyna Rugby Białystok zmierzy się z Klub Rugby Miedziowi Lubin w bezpośredniej rywalizacji o awans do I Ligi. Obie drużyny mają komplet wygranych w tym sezonie i zwycięzca tego meczu „zgarnia wszystko”. Lepszy bilans punktowy ma  drużyna białostocka, a ponadto ma przewagę boiska i te atuty zamierza wykorzystać, ale bez  pomocy kibiców się nie obejdzie!

Będzie to najważniejszy mecz w całej historii naszego klubu, więc nie może Was tam zabraknąć. Przyjdźcie na trybuny wesprzeć nas w walce o awans do I Ligi i zwycięstwo!

Wstęp wolny!!!

Widowisko będzie niezwykle emocjonujące, bo nie dość, że stawka meczu jest najwyższa z możliwych to obie drużyny grają twarde, fizyczne rugby, więc będzie to otwarty, ofensywny mecz z dużą ilością szarż i zaciętą walką o każdy punt!

Zapełnijmy trybuny. Weź znajomych, rodziców, siostrę, brata i przyjdź pomóc wygrać nam ten mecz. Widowisko komentować będzie legenda Polskiego Rugby i nasz pierwszy trener Andrzej Kopyt, którego komentarz mogliście słyszeć oglądając m.in. Puchar 6 Narodów transmitowany na Canal +

Po meczu zapraszamy wszystkich na zakończenie sezonu, które odbędzie się w Black Diamond Club