Reklama

XXIII Podlaskie Targi Ślubne

PODLASKIE TARGI ŚLUBNE jest to największa tego typu impreza na Podlasiu zorganizowana z myślą o narzeczonych. Poprzednie edycje cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno wystawców jak i odwiedzających. Odwiedziło nas kilka tysięcy klientów !

W związku z remontem białostockich spodków, tegoroczną XXIII edycję przenieśliśmy do nowo otwartej sali bankietowej przy Hotelu Belweder (ul. Gen.Kleeberga obok salonu BMW).
Startujemy 14 kwietnia 2019 od 11.00

Prezentowane tam będzie wszystko co może być przydatne podczas planowania ceremonii ślubno-weselnej. Swoje oferty wystawią m.in.: restauracje, hotele, zakłady fotograficzne, filmowcy, właściciele limuzyn, zakłady kosmetyczne , wizażystki , firmy dekoratorskie, kwiaciarnie, zespoły muzyczne, prezenterzy oraz wiele innych firm.
Salony mody ślubnej przedstawią kolekcje sukien i garniturów, oraz przeróżnych do nich ślubnych dodatków.
Podczas targów zapoznać się można będzie z szeroką gamą usług weselnych: od fotografii i wideofilmowania, przewozów limuzynami i bryczkami po usługi dekoracyjne i cateringowe oraz kompleksową organizację ślubów i wesel. Kwiaciarnie i firmy dekoratorskie przedstawią propozycje bukietów i dekoracji ślubnych, cukiernie zaprezentują wspaniałe torty weselne, a hotele, pałace i dworki zaproszą do swych wnętrz i plenerów.
Najlepsi podlascy jubilerzy zaprezentują nowe kolekcje biżuterii ślubnej Atrakcją dla odwiedzających będą występy zespołów muzycznych i akustycznych, pokazy sukien ślubnych, iluzjonisty i barmanów ,pokazy makijażu i fryzur ślubnych ,oraz występy par tanecznych! Przed lokalem zaprezentują się najciekawsze pojazdy i powozy do ślubu Największą zaletą tej imprezy będzie to, że wszystko, co stanowi nieodłączne zaplecze wesela i ślubu, znaleźć można będzie w jednym miejscu, zaprezentowane przez najlepszych konferansjerów w mieście Dj’a Krisa , Dj’a Bałtyka i Dj’a Harnasia

ZAPRASZAMY !!!
14 kwietnia 2019r . godz. 11.00-17.00 wstęp jedyne 10zł