Reklama

XII. Siemiatycka Wieczorna „Dycha”

4 czerwca 2023 r. odbędzie się dwunasta edycja Siemiatyckiej Wieczornej „Dychy”. Bieg ulicami miasta rozpocznie się o godz. 18:00 z ul. Nadrzecznej 29 w Siemiatyczach. Do udziału w wydarzeniu zapraszają Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach oraz Powiatowe Zrzeszenie LZS w Siemiatyczach.

  • Uczestnikami biegów głównych na 10 km mogą być osoby, które mają ukończone 18 lat. Zgłoszenie jest równoznaczne z oświadczeniem zawodnika/zawodniczki o zdolności do uczestnictwa i braku przeciwwskazań zdrowotnych do uczestnictwa w biegu.
  • Uczestnikami biegu na 5 km mogą być osoby, które mają ukończone 16 lat oraz które przedstawią zaświadczenie lekarskie lub podpisane przez rodziców lub opiekunów prawnych oświadczenie o zdolności do uczestnictwa i braku przeciwwskazań zdrowotnych do uczestnictwa w biegu.
  • Uczestnikami biegu na 400 m mogą być dzieci w każdym wieku pod warunkiem, że zostaną do biegu zgłoszone bezpośrednio na starcie przez rodzica lub opiekunów oraz dzieci biegnące wraz z rodzicami.

Regulamin oraz Oświadczenie wraz z drukiem zgłoszenia pobrać można pobrać na ze strony MOSIR Siemiatycze – XII. Siemiatycka Wieczorna „Dycha” lub bezpośrednio przed zawodami w biurze biegu przy ul. Nadrzecznej 29 w Siemiatyczach.

Trasa posiada atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.

Imienne zgłoszenia elektroniczne po wypełnieniu formularza na stronie poświęconej bieganiu i imprezom biegowym w Polsce – Maratony Polskie lub osobiście w dniu zawodów – pod warunkiem dostępnych wolnych miejsc. Bezpośredni link do zapisów elektronicznych na stronie Do Startu – XII. Siemiatycka Wieczorna Dycha.

Reklama