Reklama

WYWIAD | TRENER BARTOSZ GRZELAK

Zapraszamy Państwa na podsumowanie września w wywiadzie, który przeprowadziliśmy z Bartoszem Grzelakiem – trenerem pierwszego zespołu Olimpii Zambrów.

Redakcja: Trenerze za nami drugi miesiąc ligowych rozgrywek, czy już wiemy na co będzie nas stać w tej rundzie ? Prosimy o podsumowanie września.

Bartosz Grzelak: Stać nas na pewno na rywalizację z każdym zespołem w tej lidze. Taki zespół chcieliśmy stworzyć, który jak równy z równym będzie w stanie walczyć o zwycięstwo w każdym meczu. Skupiamy się na tym co przed nami, tylko na to już mamy wpływ.

Redakcja: Nadchodzący miesiąc wydaje się dość intensywny. Jak trener ocenia, to co mamy przed sobą w październiku ? Czeka nas pięć ligowych spotkań (Świt, Mławianka, Legia II, Warta, Pilica) z czego trzy rozegramy na wyjeździe oraz spotkanie w Okręgowych Pucharze Polski w Dąbrowie Białostockiej.

Bartosz Grzelak: Na pewno nie będą to łatwe spotkania, bo takich w tej lidze nie ma. Zrobimy wszystko, aby zdobyć, jak najwięcej punktów w nadchodzących meczach oraz żeby awansować do kolejnej rundy Pucharu Polski.

Redakcja: W najbliższym spotkaniu zmierzymy się z liderem rozgrywek – Świt Nowy Dwór Mazowiecki.

Domyślamy się, że o tym klubie wie Trener bardzo dużo. Czy mógłby Pan powiedzieć kilka słów o tym czego możemy spodziewać się w tym meczu ? 

Bartosz Grzelak: Na pewno zobaczymy mecz, w którym obydwa zespoły będą chciały wygrać. Będzie, to bardzo wymagający przeciwnik, na pewno faworyt tego spotkania, a może i faworyt do awansu do II ligi, lecz mamy swoje argumenty, swój pomysł na mecz i na pewno nie jesteśmy bez szans.

Redakcja: Standardowo prosimy o wskazanie największego plusa oraz minusa kończącego się miesiąca.

Bartosz Grzelak: Jako największy minus, na pewno mecz z Sokołem Ostróda, który nie ułożył się po naszej myśli oraz fakt, że cały czas nie wygraliśmy meczu na swoim stadionie. Jako największy plus, może nie z samego wyniku, bo chcieliśmy wygrać, lecz patrząc na okoliczności meczu i tego, jak układał się wynik, to remis z Ursusem. W takich meczach tworzy się zespół, kolektyw.

źródło: Olimpia Zambrów

Artykuł WYWIAD | TRENER BARTOSZ GRZELAK pochodzi z serwisu Podlaski Sport.

Reklama