Reklama

WORLD OF GAMES IN CONCERT – Koncert Muzyki Epickiej z gier

SPEKTAKULARNE SYMFONICZNO-ROCKOWE SHOW Przygotuj się na wyjątkowe przeżycie – WORLD OF GAMES IN CONCERT po raz pierwszy w Krakowie! Unikatowy performance oraz symfoniczno-rockowe show, nie tylko dla miłośników muzyki z wirtualnego świata gier. W poprzednich edycjach koncert przyciągnął dziesięć tysięcy osób i osiągnął wielką popularność.

22.04.2022 KRAKÓW, GODZINA 19:00, TAURON ARENA

ZACHWYCAJĄCY ARTYŚCI I REPERTUAR Na scenie wystąpi orkiestra symfoniczna CoOperate Orchestra pod dyrekcją niezastąpionego Adama Domurata oraz Chór Akademicki UAM przygotowany przez Beatę Bielską. Wykonawcy zachwycą wspaniałymi aranżacjami legendarnych soundtracków z gier – poczynając od Mario i Sonica, przez klasyki takie jak Doom, Assassin’s Creed, aż po Wiedźmina i God of War.

NIEWIARYGODNE EMOCJE Doznania dźwiękowe wraz z doskonałą oprawą wizualną i efektami specjalnymi wprowadzą nas na zupełnie nowy poziom emocji. To wszystko dzięki PLATIGE IMAGE S.A. – studiu animacji, efektów specjalnych i postprodukcji, które zostało wielokrotnie nagradzane i współpracuje z najlepszymi wydawcami gier komputerowych, tworząc efektowne trailery do gier.

NIEPOWTARZALNY WIECZÓR Jeśli lubisz ciekawe kombinacje muzyczne, a także efektowne połączenie świata muzyki i świata obrazu – to wydarzenie jest właśnie dla Ciebie. Będzie to wieczór pełen zwrotów akcji, muzycznych niespodzianek, bohaterów i opowieści o ich walce o lepszy świat i wiarę w dobro. Nie może Cię tam zabraknąć!

22.04.2022 KRAKÓW, GODZINA 19:00, TAURON ARENA

Bilety: Kliknij

Reklama