Wejdź na wyższy poziom hotelarstwa z Nfhotel.pl!

Poznaj naszą aplikację hotelową z silnikiem rezerwacji  i połączeniem z portalami rezerwacyjnymi .
Zależy Ci na intuicyjnym i efektywnym oprogramowaniu dla Twojego obiektu? Nasz produkt jest właśnie dla Ciebie!

Poznaj naszą aplikację hotelową z NFHotel i połączeniem z portalami rezerwacyjnymi .

Zależy Ci na intuicyjnym i efektywnym oprogramowaniu dla Twojego obiektu? Nasz produkt jest właśnie dla Ciebie!

 Chcesz wiedzieć co nas wyróżnia?

 • mobilność;
   
 • łatwa obsługa;
   
 • ciągłe  rozwijanie aplikacji;
   
 • szerokie możliwości programu;
   
 • synchronizacja z booking engine i portalami OTA w czasie rzeczywistym;
   
 • pomoc techniczna;

Oszczędź czas i zyskaj więcej!

 Naszą aplikację zainstalujesz na każdym urządzeniu, zawsze będziesz mieć do niej dostęp.

Z nfhotel.pl dzięki asystentowi rezerwacji wprowadzisz rezerwację szybciej, masz gwarancję jej poprawności i wysyłasz gotowe potwierdzenie elektroniczne do gościa. To wszystko w mniej niż minutę.

 Stworzymy Ci nowoczesną stronę www z silnikiem rezerwacji, dzięki czemu goście od razu zarezerwują pobyt. A Ty będziesz mieć automatycznie ich rezerwację w kalendarzu oraz jej potwierdzenie w swoim telefonie. Gdziekolwiek jesteś, rezerwacje robią się same!

Unikasz też overbookingów, bo dostępność  w grafiku, na portalach rezerwacyjnych i w module rezerwacji jest aktualizowana po każdej nowej, czy anulowanej rezerwacji.

Nasz program jest intuicyjny i łatwy w obsłudze. Szybko się go nauczysz, tak samo Twoi pracownicy. Będziesz mógł generować ważne dla Ciebie raporty i zestawienia. Dzięki temu zarządzanie obiektem będzie jeszcze bardziej skuteczne.

 Oddaj swój obiekt w najlepsze ręce!

 Nasz zespół nieustannie pracuje nad udoskonalaniem oprogramowania, masz więc pewność, że Twoje narzędzie pracy jest zawsze na czasie. Potrzeby naszych klientów są dla nas najważniejsze, dlatego chętnie wysłuchamy Twoich pomysłów.

Jeśli chcesz wprowadzić jakieś modyfikacje, możesz liczyć na pomoc naszego wsparcia technicznego.Do dyspozycji masz również stały dostęp do bazy wiedzy z potrzebnymi instrukcjami krok po kroku.

Nfhotel.pl, to nie tylko doskonały produkt, ale też serwis na najwyższym poziomie. Twój obiekt zasługuje na najlepszą opiekę.