W Grochach pędził 101 kilometrów na godzinę, stracił prawo jazdy

W Grochach pędził 101 kilometrów na godzinę

Data publikacji 16.05.2022

Zambrowscy policjanci zatrzymali do kontroli citroena, który w obszarze zabudowanym jechał z prędkością 101 kilometrów na godzinę. Kierujący nim 39-latek stracił prawo jazdy, został ukarany mandatem w wysokości 1500 złotych, a jego konto zasiliło 10 punktów. Policjanci apelują do kierowców o rozważną jazdę.

Policjanci z zambrowskiej drogówki wyeliminowali z ruchu drogowego kolejnego nieodpowiedzialnego kierowcę. W piątkowy poranek, zatrzymali do kontroli drogowej citroena, którego kierowca, w Grochach Pogorzelach, pędził z prędkością 101 kilometrów na godzinę. Kierujący nim 39-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego tym samym przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o 51 kilometrów na godzinę. Mężczyzna stracił prawo jazdy. Został również ukarany mandatem w wysokości 1500 złotych, a jego konto zasiliło 10 punktów karnych. Miejsca kontroli zostały wskazane przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Apelujemy o ostrożną i rozważną jazdę. Przypominamy, że nadmierna prędkość jest jedną z najczęstszych przyczyn wypadków drogowych!

Źródło: Podlaska Policja

Reklama