Reklama

VI Charytatywny Koncert Świąteczny #śledźpingwina

Nie możecie się doczekać świątecznego klimatu? Czy może zastanawiacie się jak taki duży skład zmieści się na scenie Jazzonu? Aby się przekonać i posłuchać wyjątkowej świątecznej muzyki wystarczy być razem z nami 16 grudnia o godzinie 18:00 w Jazzon Live Jazz Club, gdzie odbędzie się VI edycja Charytatywnego Koncertu Świątecznego.

Idea Charytatywnego Koncertu Świątecznego zrodziła się w 2013 roku. Od tamtego czasu nieprzerwanie jest kontynuowana i rozwijana przez grupę białostockich muzyków.

Wydarzenie jest przede wszystkim ogromną dawką świątecznej muzyki w aranżacjach tworzonych przez przedstawicieli młodej białostockiej sceny muzycznej. To wyjątkowa okazja, aby usłyszeć autorskie wersje kultowych świątecznych i rozrywkowych przebojów oraz poczuć magię zbliżających się świąt.

W tym roku Charytatywny Pingwin zbiera fundusze na rehabilitację oraz sprzęt rehabilitacyjny dla Olusia, który przeszedł wylew w ośrodkowym układzie nerwowym, wskutek czego cierpi na mózgowe porażenie dziecięce.

Aby być na bieżąco wystarczy polubić nasz fanpage oraz obserwować wydarzenie i profil na instagramie. To właśnie tam pod #śledźpingwina ukazywać się będą informacje na temat możliwych do wylicytowania fantów oraz urywki z przygotowań. Zachęcamy do wsparcia naszej akcji, udziału w promocji oraz uczestnictwa w koncercie.

Termin: 16 grudnia 2018, godz. 18:00
Lokalizacja: Jazzon Live Jazz Club, ul. Sienkiewicza 3
Wstęp: 10 zł – cegiełka dla Olusia, dzieci do lat 10 wstęp wolny

www.facebook.com/charytatywnypingwin
www.instagram.com/charytatywnypingwin