W czwartek (25 czerwca) na terenie kompleksu wojskowego przy ul. Kawaleryjskiej zostanie uruchomiona syrena alarmowa. Jest to związane z zaplanowanymi ćwiczeniami szkoleniowymi.
Jak informuje Komendant 25 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Białymstoku, na terenie kompleksu wojskowego przy ul. Kawaleryjskiej 70 w czwartek, 25 czerwca, w godz. 10.00-13.00 będzie uruchamiana syrena alarmowa. Działanie ma związek z realizacją ćwiczeń szkoleniowych „Dzień Zagrożenia Skażeniem”.
Emitowany sygnał będzie elementem zaplanowanych działań i nie jest związany z wystąpieniem rzeczywistego zagrożenia.
(ak)
Źródło: Miasto Białystok
Reklama
