Reklama

Tomek Górski Mistrzem Europy Juniorów Młodszych 2022!

W mieście Petrich w Bułgarii odbyły się Mistrzostwa  Europy Juniorów w Bilard 2022. Mieliśmy tam swojego przedstawiciela, młodziutkiego Tomka Górskiego z „LP Metal Fach Pool Bilard Sokółka”.

Tomek po pięknej niespodziance w postaci złota w Mistrzostwach Polski Juniorów został powołany do składu Reprezentacji Polski na mistrzostwa starego kontynentu. Pomimo niespodziewanego debiutu i braku doświadczenia, naprawdę dobrze spisywał się w pojedynkach indywidualnych, jednak na medal było jeszcze za wcześnie.

W grach drużynowych było inaczej. Od samego początku rywalizacji drużyna Biało-Czerwonych w składzie: Michał Wiech, Adam Swadźba, Dominik Homza (Green Club Gdańsk) i Tomasz Górski (Metal Fach LP Sokółka) radziła sobie rewelacyjnie i niepokonana zdobyła złoto oraz tytuł Mistrzów Europy Juniorów Młodszych.

Zwycięstwo było kolejnym dowodem na to, że polska fabryka talentów nie zwalnia tempa, a sokółczanie są wśród najlepszych.

Na zdjęciach: Tomasz Górski  „LP Metal Fach Pool Bilard Sokółka” oraz medaliści Mistrzostw Europy Juniorów Młodszych: Michał Wiech, Adam Swadźba, Dominik Homza  – wszyscy Green Club Gdańsk, Tomasz Górski –  LP Metal Fach Pool Bilard Sokółka  (drugi od lewej).

Artykuł Tomek Górski Mistrzem Europy Juniorów Młodszych 2022! pochodzi z serwisu Podlaski Sport.

Reklama