Reklama

Święto Niepodległości dla aktywnych

On Lis 6, 2019

Rodzinne wyjście na basen, jazda na łyżwach czy oglądanie rajdowych wyścigów – to propozycje Białostockiego Ośrodka Sportu i Rekreacji na 11 listopada.

  Lodowisko przy ul. 11 Listopada będzie czynne w Święto Niepodległości. Na ostatnim wejściu jeździmy naprzemiennie w dwóch kierunkach.

W poniedziałek 11 listopada będzie również pracowała Pływalnia Rodzinna przy ul. Stromej. W tym dniu nie ma żadnych rezerwacji grupowych, więc warunki do pływania i relaksu w wodzie będą komfortowe. Z hali basenowej, gdzie oprócz basenu pływackiego znajdują się wodne atrakcje dla małych i dużych, sauny i zjeżdżalnie można korzystać w godz. 6:15-21:30.

11 listopada na Torze Wschodzący Białystok odbędzie się 28. Rajd Niepodległości – VI runda Samochodowych Mistrzostw Białegostoku i Samochodowych Mistrzostw Okręgu Białostockiego 2019, które organizuje Automobilklub Podlaski. Trasę wyścigów uczestnicy będą musieli pokonać trzykrotnie.

Dobrym miejscem na świąteczny spacer jest Ośrodek Sportów Wodnych „Dojlidy”, gdzie można podziwiać piękne jesienne krajobrazy. Teren będzie otwarty, wstęp jest bezpłatny, ale wypożyczalnia sprzętu sportowego będzie nieczynna.

11 listopada, nie będą natomiast  pracowały Pływalnia Kameralna i Pływalnia Sportowa.

Harmonogramy obiektów BOSiR na każdy dzień można sprawdzać na bieżąco na stronie www.miejskoaktywni.pl. Wybierając w zakładce konkretny obiekt, po lewej stronie wyświetli się harmonogram na cały miesiąc.

Reklama