Raz wygrana, raz przegrana, ale bramek sporo

Drugoligowa drużyna futsalu MOSiR Grajewo rozegrała u siebie dwa mecze.  Najpierw wysoko pokonała KS Grabówkę, potem zaś uległa Narwi Choroszcz.
W meczu z KS Grabówka kibice zobaczyli siedemnaście bramek. Wszystkie zdobyte przez gospodarzy.

Mecz przebiegał od pierwszego gwiazdka pod ich dyktando i praktycznie każda akcja kończyła się bramką. Goście też mieli kilka niezłych okazji, więc mecz mógł się naprawdę podobać. Nie dziwi więc, że kibiców przyszło na mecz niemało.

Natomiast mecz z Narwią Choroszcz zaczął się dla Grajewian fatalnie. Goście już  w pierwszej minucie strzelili dwie bramki. Za chwilę prowadzili aż 4 : 0. Na szczęście gospodarze rzucili się do odrabiania strat i w 9 minucie strzelili kontaktową bramkę.

Od tego momentu mecz nabrał rumieńców i z obu stron była piękna i zażarta walka. Jednak goście, u których grało wielu III i IV ligowców pod koniec I połowy mieli już osiem bramek przy czterech bramkach gospodarzy.
Po przerwie Narew kontrolowała grę i utrzymała do końca meczu prowadzenie mimo ambitnej gry MOSiRu. W tym spotkaniu było kilka rzutów karnych z których padła tylko jedna bramka.

WJ
MOSIR GRAJEWO – KS GRABÓWKA 17 : 0 (6:0).
Bramki: Paweł Górski 4, Edison 4, Daniel Tuzinowski 2, Marcin Mikucki 2, Jacek Płaskowicki 2, Ireneusz Piwko 2, Wojciech Koszczuk 1.
MOSiR: Jabłoński – Tuzinowski, A. Doliwa, Piwko, Cybulski, Górski, Koszczuk, Edison, Mikucki, Wójcicki, Płaskowicki, Wigda. Trener: Daniel Tuzinowski.

KS GRABÓWKA: Uścinowicz – R. Niewiarowski, Przemielewski, M. Niewiarowski, Jarmoszko, Szarejko, Forolewski, Klimiuk. Trener: Paweł Szarejko.
Żółte kartki: Jabłoński, Piwko (MOSiR).
Sędziowali: Mariusz Gałczyk i Krzysztof Matuszewski.

MOSiR GRAJEWO – NAREW CHOROSZCZ  8 : 13 (4:8).
MOSiR: Jabłoński – Tuzinowski, A. Doliwa, Piwko, Cybulski, Mikucki, Koszczuk, Górski, Edison, Jurczyk, D. Doliwa, Płaskowicki, Wójcicki. Trener: Daniel Tuzinowski.
NAREW: Łukasiewicz – Dzierzgowski, Jackiewicz, Andzielewicz, Butkiewicz, Łabieniec, Jaremkiewicz, Zubowski, Zalewski, Dzierżko. Trener: Karol Domalewski.
Bramki: Cybulski 2, Koszczuk, Mikucki, Jurczyk, Górski, Piwko, Edison – Jackiewicz 4, Zubowski 3, Dzierzgowski 2, Łabieniec 2, Jaremkiewicz 2.
Żółte kartki: Jabłoński, Edison (MOSiR) – Dzierzgowski (Narew).