MUNDUROWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ W RAJGRODZIE

MUNDUROWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ W RAJGRODZIE

Data publikacji 30.07.2021

Sportowa rywalizacja, ale przede wszystkim dobra zabawa towarzyszyła zawodnikom rozegranego wczoraj „II Mundurowego Turnieju Piłki Nożnej”. W przyjacielskiej atmosferze do walki o podium stanęło 5 drużyn. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary oraz upominki i nagrody rzeczowe. Na koniec wszyscy zawodnicy stanęli do wspólnego zdjęcia.

W miniony wtorek na boisku Orlik w Rajgrodzie został rozegrany „II Mundurowy Turniej Piłki Nożnej” zorganizowany przez Uczniowski Klub Sportowy „Strzelec”. Do rozgrywek przystąpiło 5 zespołów: policjanci
z komend powiatowych w Grajewie, Mońkach i Kolnie. Dorywalizacji przystąpili również mundurowi z Posterunku Policji w Rajgrodzie oraz samorządowcy gminy Rajgród.  

Na boisku nie brakowało sportowych emocji, woli walki i zaciętej rywalizacji. Najbardziej skuteczni okazali się grajewscy policjanci, którzy nie przegrali żadnego spotkania. Drugie miejsce wywalczyli samorządowcy. Na trzecim pucharowym miejscu stanęli policjanci z Moniek.

Statuetkę najlepszego bramkarza odebrał policjant – starszy aspirant Marcin Zyskowski reprezentujący zwycięską drużynę.

Szczególne podziękowania należą się Nadleśnictwu Rajgród w Tamie, Burmistrzowi Rajgrodu, Staroście Grajewskiemu za pomoc w organizacji turnieju oraz sędziom za profesjonalne poprowadzenie rozgrywek.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i do zobaczenia za rok!

Źródło: Policja Podlaska

Reklama