Reklama

Mistrz Twardowski

  Marek Twardowski, Adam Wysocki i Dariusz Kulesza to w kolejności najlepsi sportowcy zdaniem kapituły Podlaskiego Komitetu Olimpijskiego. Naszą nadzieją olimpijską jest Karolina Regucka, a najlepszym trenerem wychowawca kajakarzy Sparty Augustów Andrzej Siemion.

  Na organizowanym po raz 11 Balu Mistrzów Sportu był praktycznie cały Białystok. Najlepszych sportowców podziwiali Prezydent Miasta, jego zastępca, poseł Janusz Wójcik czy Krzysztof Jurgiel. Tu opcje polityczne nie miały wielkiego znaczenia, liczyła się dobra zabawa i rzecz jasna miłość do sportu.

  Nagrodę Markowi Twardowskiemu wręczał legendarny mistrz bokserski Jerzy Kulej. Zabrakło trenera Siemiona i najmłodszych sportowców, którzy właśnie wracali z kolejnej Uniwersjady. Ważne, że Podlaski Komitet Olimpijski pamięta o nich i w tak sympatyczny sposób popularyzuje najbardziej utalentowanych sportowców Podlasia.

https://www.bstok.pl/up/news/1061_1.jpg https://www.bstok.pl/up/news/1061_2.jpg https://www.bstok.pl/up/news/1061_3.jpg https://www.bstok.pl/up/news/1061_4.jpg https://www.bstok.pl/up/news/1061_5.jpg https://www.bstok.pl/up/news/1061_6.jpg https://www.bstok.pl/up/news/1061_7.jpg

Reklama