Lider z Będzina za mocny

Przegrywamy z MKS-em 0:3. Początek pierwszego seta był wyrównany, ale z biegiem czasu przyjezdni powiększali przewagę. Goście byli w pierwszej odsłonie nie do zatrzymania. Przegraliśmy partię 18:25.

Drugi set był zdecydowanie bardziej wyrównany. MKS utrzymywał minimalną przewagę, ale w końcówce seta mieliśmy swoje okazje. Przyjezdni byli jednak znakomicie dysponowani w obronie, dzięki czemu wygrali seta 25:23.

Ostatnia partia upłynęła pod całkowitą dominacją gości. Lider z Będzina postawił twarde warunki i pewnie wygrał odsłonę 25:13. MKS był dziś bezlitosny.

W następny weekend udamy się do Jaworzna. Tam rozegramy arcyważne starcie z 13. w tabeli MCKiS-em. Przed nami decydujące mecze w kontekście walki o pierwszą ósemkę.