Reklama

Jesień i zima w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Białymstoku

Ośrodek zmienił godziny egzaminowania i obsługi klientów na okres, kiedy obowiązuje czas zimowy. Co więcej, w przeciwieństwie do większości WORD-ów w kraju, w stolicy Podlaskiego nadal odbywają się praktyczne egzaminy na prawo jazdy na kategorię A.


Od 2 listopada br. z kolei WORD zaprasza na egzaminy teoretyczne i praktyczne na wszystkie kategorie prawa jazdy w godz. 7 do 16.45 od poniedziałku do czwartku.

– Kandydaci nie lubią zdawać po zmroku i zimą mamy wiele wolnych terminów na egzamin, kiedy jest już ciemno. Jeżeli jednak ktoś preferuje egzamin wieczorem, to zapraszam w piątki, kiedy WORD pracuje od 7 do 20 – wyjaśnia  Przemysław Sarosiek, dyrektor WORD w Białymstoku.

Biuro Obsługi Klienta czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 17. Na egzamin zapisać się można osobiście lub telefonicznie pod numerem 85 743 26 24 wew. 22 lub kom. 691 269 691 od godz. 9. Można też zapisywać się na egzamin za pośrednictwem e-maila – szczegóły na stronie internetowej.

W WORD Białystok egzaminy na wszystkie kategorie odbywają się na bieżąco, nie ma kolejek oczekiwania, co więcej, w razie niepowodzenia można jeszcze tego samego dnia przystąpić ponownie do egzaminu.

– Cieszymy się, że kandydaci są coraz lepiej przygotowani do egzaminów dzięki naszym materiałom szkoleniowym oraz dobrej pracy ośrodków szkolenia kierowców. Zdawalność w październiku to 44,01 proc. na egzaminach praktycznych, a 60,33 proc. na teorii – dodaje dyrektor Sarosiek.

źródło: WORD
oprac.: Anna Augustynowicz
fot.: Mateusz Duchnowski

Źródło: Urząd Marszałkowski

Reklama